Petícia na zvysenie rodicovského prispevku pre rodicov

Sani 453

/ #560 Re:

2015-09-30 21:57

#9: -  

 Hmm..s casti mas pravdu len si to nenapisal dobre.problem je ze nie su statne jasle ako volakedy a preto stat dava tych 200 nieco do 3r ked dieta ma ist do skolky statnej -ma ist este neznamena ze budu kapacity.na zap je materska napr rok ale 100% platu.na co tu mozeme zabudnut.

A teraz ked sa zamyslim.max materska je 830e cca.preco ak si zena odvadza viac dostane len maximum?a zvysok ide kam?preto sme dieta dali od roka do sukr jasly koli peniazom.ale tu je dost rodicov ktori nemaju dobry prijem a preto niektore potiahnu aj 3x2 za sebou tak ano potom je 200e malo.to ze maju byt matky s dietatom 3roky neviem odkial maju ja som bol tiez rok a potom do jasly a to za zlateho socializmu!! 

Dajme 18 mesiacov 100% z prijmu bez obmedzenia vysky prijmu a statne jasle.v konecnom dosledku by to bolo pre nas vyhodnejsie ako platit sukromne za 400e

.jeden cas pani pi tomanova znizila prispevok na 80e pre pracujuce matky teda tie ktore nesedia doma a makaju a davaju do systemu viac a platia sukr jasle.a bolo celkom ticho pretoze vacsiny sa to netyka.

Inak v cz sa to da vybrat myslim do 1roka celu sumu