Výzva za zdravý rozum pri riešení imigrantskej krízy

dojebalI ste to chlapci

/ #140

2015-09-14 20:09

 tiež chcem mať zadarmo kde bývať vzdelávat sa mať TV A internet zadarmo A dostávať podporu od štátu...  prečo musím každé ráno vstávať do roboty aby som mukloval ako curak?  prečo?  prečo nedostanem aj ja všetko O čo si poziadam?  prečo?  nemám nárok?  lebo.som biely?  A budem otrocit A makať ako osol aby naša vláda mohla zabezpečit nenazrancov A pliagu ktorá sa tu na nás chystá?  prečo?  prečo to je takto?  budete radi keď vašemu decku budú rezať hlavu na ulici?  prečo tie videá nedáte do telky aby si všetci pozreli aké sú chudiatkA týrané ktoré utekajú za lepším životom?!  prečo dopice drem ako chudák A mám tlačítkovu Nokiu? Prečo nemám ifon?  prečo nám to tu robíte?  prečo sa dopice nemozeme mať ako vo Švajčiarsku?  všetko tu na to máme... Možno aj viac?  prečo ste tu tak strašne dojebalI... Mohli sme si dojit svoje kravy A žrať našu mrkvu nie Poľsku...  prečo ľudia dru vo Vyjebanej kii... A musíme dovážať všetko čo sme kedysi boli schopnI sami zabezpecit.. Prečo ste nam to tu tak strašne dojebalI?  je mi nagrc Z toho vášho velenia  pani poslanci