Výzva za zdravý rozum pri riešení imigrantskej krízy

host

/ #15

2015-09-10 20:05

preto som podpisal, lebo si myslim, ze nie sme majetkom zopar politikov, ktori tu manipuluju a nanucuju nam svoj spinavy biznis s ludmi. politici zabudaju, ze su tu pre obcanov a evidentne zneuzivaju moc im zverenu na likvidaciu spolocnosti za tucny profit. som zasadne proti vnucovacnej politike bruselu i proti agresivnej zlocineckej cinnosti NATO manipulovanej z USA. azyl nie je pravo. azyl je mozne udelit ci neudelit na zaklade splnenia urcitych predpokladov ci poziadaviek zvrchovaneho statu, pokial nim este sme. dalsia vec - najprv sa treba postarat o integraciu romov a riesit problemy nasich obcanov, nie sa hrat na spasitelov za 6 000€, to je nechutny biznis! dalej nesuhlasim s implementaciou moslimov, pretoze to nie je nabozenstvo lasky a mieru, ako sami vravia, obrazky z celej unie , pakistanu, iranu , syrie vravia o presnom opaku. cize je treba preventivne konat v zaujme zachovania nasej kultury a spolocnosti ako takej. som tiez proti ekonomickej katastrofe, ktora uz v nasej krajine je, takze ju netreba zhorsovat. a kopec inych dovodov...