Petícia za vystúpenie Slovenska z NATO


Hosť

/ #179

2015-03-17 17:41

Pretože to čo sa deje na Ukrajine, to nemá nič spoločne vyhlasovanými právami na sebaurčenie, s demokraciou už vôbec, .... povedal by som, že tu ide o proxy vojnu, občiansku vojnu nelegitímnej vlády proti vlastnému ľudu, deje sa tam genocída, dokonca tzv. demokratická EU podporuje fašizmus a nacizmus, hej a aj naša vláda sa zdržala hlasovania o rezolúcii proti fašizmu a nacizmu na pôde OSN, .... ďalej ma rozčúlil výrok prezidenta Kisku, " že čo robiť s tým, keď ľudia hľadajú pravdivé zdroje informácie o Ukrajine, najlepšie by bolo tie nezávisle zdroje postaviť mimo zákona, ....áno ako v Amerike, postaviť na úroveň s terorizmom, .....zakázať internet, veď mame verejnoprávnu televíziu, ktorá klame ako keď tlači....
no je toho veľa, s čím sa nedá súhlasiť, ....ale veď názor ľudí je nepodstatný,,. hlavné slovo majú dnes Havlisti, no a šebejovia , hej a tie vaše peticie za registrované partnerstva to je tiež vynález, skôr by som dal podnet na stíhanie za propagáciu nacizmu a fašizmu, ľuďmi ako Šebej, Kiska, .......no je ich neúrekom, ,,,,