Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv


Hosť

/ #157

2015-02-17 22:05

Pre mňa má RODINA veľký význam a neviem si bez nej predstaviť svoj život. Ale je to RODINA pozostavajúca z matky=ženy a otca=muža. Veď nech sa každý zamyslí nad tým, KTO SÚ JEHO RODIČIA = MAMA=ŽENA A OTEC=MUŽ- toto sú rodičia AJ HOMOSEXUÁLOV A VŠETKÝCH ĽUDÍ. A už len jedna vec ma napadá pri pohľade na to všetko, čo sa práve deje- VŠETCI TÍ, KTORÍ NEBOLI VOLIŤ- MÁM LEN JEDNU OTÁZKU (bez pohľadu na vierovyznanie) VIETE SI SEBA SAMÝCH PREDSTAVIŤ AKO VYRASTÁTE V HOMOSEXUÁLNEJ RODINE ALEBO ŽE VÁS UŽ OD MATERSKEJ ŠKOLY UČIA, UČIA K SEXU A VŠETKO, ČO SA SEXU TÝKA? A je to jasné- čo budeme deti od narodenia učiť to budú brať za správne, tak tomu uveria a nerozhonú sa slobodne, ale vopred budú mať určený smer svojho života. VEĎ V MATERSKEJ ŠKOLE SA UČIA, ČO JE SPRÁVNE=DOBRÉ A ZLÉ. Ja nehovorím, že homosexuáli sú všetci rovnakí a že všetci sú zlí, NIE-ONI SÚ LEN CHORÍ A POTREBUJÚ POMOC. A PRETO JA NEMÁM RODIČA 1 A RODIČA 2- toto nikdy nepriznám, LEBO JA MÁM MAMU=ŽENU A OTCAUŽA, ktorí ma ľúbia a vždy ma budú podporovať, lebo oni ma splodili a vychovali a za to im ĎAKUJEM.