Petícia za zrušenie kresťanstva na Slovensku

666

/ #216 Skoda

2014-08-06 21:21

Caute vsetci metalisti, satanisti, ateisti, krestania, a pod.!

Na uvod mi dovolte sa predstavit. Som z Blavy, pomaly mi taha na 27ku,  od 17.rokov pocuvam black metal a uz vyse 8 rokov sa venujem Satanizmu podla Antona LaVeya. Ti, ktori citali jeho dielo, vedia, o co ide. Tym, ktori este necitali, to vrelo odporucam. Dozvedia sa nieco nove a rozsiria si obzor. 

Mozno si mylsite, ze mam plnu rit satanskych kamosov, s ktorymi noc co noc mlatime krestanov a vypalujeme kostoly. Predstava to nie je zla, ale nebolo by to pekne. Uz len pre to, ze sa nechceme znizit na uroven inkvizitorov 12.storocia. A kostol je len stavba, ktora nemoze za to, akemu ucelu sluzi. 

Naopak, mam vela krestanskych kamaratov, ktorych  si vazim. Chodime spolu von, popijame, zabavame sa, dokonca pocuvame spolocnu hudbu. Ano, aj krestania pocuvaju black metal, ak sa im paci. Preco nie? Bavime sa o tom, co nas spaja, nie o tom, co nas rozdeluje. Nebudeme sa predsa navzajom zabijat len preto, ze mame na nieco trosku iny nazor. Jasne, pri pive si povieme, ako sa veci maju, ale sposobom, aby sme sa neurazali a nehnevali sa na seba. Nikdy totiz nevieme, kedy budeme jeden druheho potrebovat. 

Skoda, preto, ludia, ze sa dokazeme medzi sebou pohadat pre kazdu jednu kktinu. A pri tom by sme spolu mohli tak pekne vychadzat. Mrzi ma to. LaVey by si toto urcite neprial, a urcite ani Jezis - ak existoval (pardon, nechcem nikoho urazit:)

Bolo by naozaj pekne, keby sme spolocne nasli primerie v duchu ZI A NECHAJ ZIT. Apelujem hlavne na tych intelignetnejsich - zacnite, a hadam sa budu postupne pridavat aj ostatni :) 

PEACE!