Petícia za zrušenie kresťanstva na Slovensku

mária

/ #188 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-08-01 10:07

#178: seth - Re: Re: Re: Re:

Máte pravdu, milý seth,

neposkytnem Vám ani jeden empiricky overiteľný dôkaz. Dôvod nájdete v mojom príspevku č. 185.

Vy  nechcete poznať Boha. Keby ste chceli, už ho dávno poznáte, keďže ste boli vychovávaný v kresťanskom duchu – aspoň to predpokladám podľa toho, že ste vo Vašom príspevku spomenuli prijatie sviatostí. .  Pobirmovaný kresťan sa stáva „bojovníkom , ktorý háji Božiu pravdu“ a vy robíte presný opak. Z nejakého – Vám známeho dôvodu – ste naladený „protikresťansky“. V hneve sa veci nedajú riešiť...cieľom ani jedného kresťanského príspevku  - a teda ani môjho - v tomto diskusnom fóre nie je nikoho presviedčať a obracať na kresťanstvo. Kresťania len vysvetľujú svoj postoj a životný program, ktorý je u mnohých vnímaný nesprávne.  A to, čo si Vy myslíte o kresťanoch, nás neurobí ani lepšími, ani horšími. Sme takí, akí sme - v Božích očiach.

Ps: jeden empirický dôkaz pre Vás predsa len mám . Ale na ten si musíte počkať do okamihu smrti. Potom  budete môcť Boha vidieť, počuť, aj sa ho chytiť. Nemusíte mi veriť, ani to od Vás nežiadam. Ale rada sa s Vami stretnem v nebi :-)