Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Feministka

/ #10 feministka? Nie, pseudointelektuálka je to... Nepodporujem!

2014-04-04 09:13

Som feministického zmýslania, ano podporujem rovnost žien, rovnaké platové hodnotenie za rovnaku pracu, podporu matiek ktoré musia sami vychovávať deti. Som proti tomu aby boli ženy umelo držané pri sporáku ako nejaký moralny vzor. Som proti šikane akejkolvek menšiny ci už národnostnej alebo sexuálnej. Ale Nepodporujem O.Pietruchovu:
- vo svojich blogoch opakovane uráža mužov,
- uráža krestanov i iné naboženstva,
- šíri pseudointelektuálizmus, čo číta z filozofických knih to dá do blogu, a uráža vyssie menovaných,
- šíri propandu ateizmu, sposobom že uráža veriacich (mne nevadia ateisti, mne vadia netolerantný ludia haniaci svetonázor iných)
- zastupuje tvz. hnutie za rodovu rovnost - ale je vhodné aby sa bola okrem propagandy aj ako štatnou uradnickou hodnotiacou rodovu rovnost?
- O.P. nepoklada za spravne podporit porodnost na Slovensku pre udrzatelnost dochodkového systemu. (logika vraví že ak niekto odide iný musí ho musí nahradit) Pretože tento nápad vznikol v hlavach krestanských a ona tvrdí že socialny system sa musí prisposobit obcanovi (ako ak budú 3 dochodci na 2 pracujucich?)
Odkaz pre O.P.:
Ak toto čítate chcela by som Vam povedať jedno - Nesuhlasim s Vašim poňatím rodovej rovnosti. Ak majú ženy bojovať za rovnopravnost a utlačované skupiny proti ich šikane a ponižovanie treba to robit inak. Bez nenávisti.