Za zrušenie parkovania na chodníkoch

Bobor

/ #17

2013-12-18 13:50

cele je to o netolerantnosti a pohodlnosti tupeho stada. u nas za bytovkou je zakaz vjazdu. (vynimka pre invalidov, co tu maju asi 6park. miest) napriek tomu tu parkuju desiatky aut neopravnene na chodniku. dokonca podaktori parkuju priamo skoro az vo vchode tak ,ze ked chce clovek vyjst z baraku tak musi ist v 0,5m sirke medzi autami.skuste si to s bicyklom alebo kocikom. total na hlavu. ja len dufam ,ze im niekto ojede tie auta klucom. ak to nebudem ja pedalmi. raz sa to stane... podotykam ,ze asi 50m od bytovky je obrovske parkovisko a byva casto poloprazdne. este som ho nezazil zaplnene. ale proste lenive rite sa potrebuju doviezt az do vchodu domu!!! sa divim ,ze s tym autom nevlezu az do vytahu. chapem ,ze niekde v centre nie je kde. ale tu aj je kde ale lenivci potrebuju parkovat 5m od domu... aby na svojho milacika videli z okna !!! ak chce niekto parkovat na chodniku nech si vybavi vynimku tj. invalid, staram sa o nevladneho atd. alebo nech dop*ce nejazdi na aute alebo nech si zaplati parkovacie miesto... nechcem nikoho diskriminovat ale ludia dop*ci spamatajte sa. tu nie je kde stupit ledskou nohou lebo vsade su auta. auta nas ovladaju totalne :( je to sialene. ja do 5km od domu chodim zasadne pesi alebo na bajku ci mhd. uz 10rokov. auto pouzivam len ked je to nevyhnutne. keby si to povedalo viac ludi tak by jazdilo postatne menej aut, tj. cistejsi vzduch a aj viac parkovacich miest volnych v meste pre ludi co naozaj potrebuju pouzit auto.. vela tucnych zadkov by schudlo aj bez platenia za chudnuce pilulky.. zamyslite sa predtym nez sadnete do auta ci naozaj tych 100m do najblizsieho marketu neprejdete pesi. skuste auto pouzivat len ked je to naozaj potrebne. vdaka.