Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA


Hosť

/ #142

2013-12-16 20:30

par poznamok k ohlasenemu pochodu, ktory sa dnes uskutocnil. 1) strasna dezorganizacia - neprospieva to ucasti !!! ved v ozname sa pise: "Stretneme sa v pondelok 16.12.2013 o 17:00 pred budovou parlamentu na námestí Alexandra Dubčeka." ,,, dosiel som teda v urceny cas, na urcene miesto a... a nic!!! siel som teda za policajnou dodavkou (policia zrejme tiez cakala akciu tam a tiez tam bola aj TA3) a dostal som sa k zhromazdeniu, ktore bolo pri syndikate novinarov - co aj malo ludi pozna ze kde to vlastne je! ,,, 2) zalostne nizka ucast. z toho vyvodzujem, ze slovaci su este vacsi blbci, nez som si myslel. tak ja tam pridem bojovat za radio viva, ktore pocuvam fakt velmi malo, ale nechem aby sa tu diali take veci, ze tu budu spinavi nadnarodni kapitalisti rusit "nepohodlne media" - a pravidelnym posluchacom, ktorych je na slovensku (aj v zahranici) cez 400.000 je tato akcia ukradnuta??!! ,,, takyto si radio viva jednoducho nezasluzia !! ani ziadnu slobodu, ked za nu AKTIVNE nebojuju!!! ,,, pridete len vtedy na namestie, ked mate kulturny program a popri nom "nejaky ten protest", ale ked ide o pochod, kde nebude vystupovat na podiu ani tasler, ani rostas ani ine zname tvare - tam sa uz neracite dostavit !!! HANBA, HANBA A ESTE RAZ HANBA !!!