Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA


Hosť

/ #16

2013-12-09 05:20

Nakoľko som telesne zdravotne postihnutý občan po prekonaní náhlej cievnej mozgovej príhody v roku 2009 skoro v deň svojho 50 roka života a odkázaný som zbytok života na posteľ, nesúhlasím týmto so zrušením rádia VIVA, nakoľko je deň aj noc mojim spoločníkom. Okrem tohto rádia sedím za internetom a suplujem aj tých, ktorí sa v dnes tak uponáhľanej dobe určite zapojili do petície napr. podnikatelia, ale časove nestíhajú sedieť na viacerých stoličkách, z čoho by si mali urobiť príklad najmä naši poslanci - ved uznajte akú prácu odvedie napr, poslanec, ktorý je zároeň aj lekár - no asi moc kvalit, a ešte sa sťaťujú napr. tam kde majú za nekvalitnú prácu 2 finančné ptíjmy - pre porovnanie ja ZTP občan dostanem mesašne 400 E na mesiac, z toho nájomné 200, lieky 150 a zbytok 50 mám na stravu, poplatky iné. napr. telefon, pomalý internet cez USB a aj o týchto veciach sa v tomto rádiu hovorí, no nie viem to zo skúseností, ktorí mi napr. zabezpečujú prevoz z domu do nemocničného zariadenia, v niektorých prípadoch počujem vaše vysielanie aj priamo od týchto vodičov. Osobitne vyslovujem veľké podakovanie pp. Petre Podkonickej a Vladimírovi Varechovi za veľmi poučné, vtipné a trefné relácie. Pán Martin Zvolenský veľmi dobre hlási dopravný servis.
S úctou ku všetkým zamestnancom rádia VIVA denný a nočný poslucháč
Jozef Macháč
Považská Bystrica
0915 971 537