Petícia za zníženie trestu pre Františka Koleno

Ciko

/ #1052

2013-11-14 12:22

vidite co sa deje v tejto republike skurvysynskej pojebanej ......................media zatajuju falsuju jak sa da ... kotlebu ani nevysielaju lebo tupcom by doslo ze to neni ziaden extremista len chce aby platili zakony pre vsetkych rovnako tak isto aj pre ciganov ako pre bielych ... tak to radsej ani neodvysielaju ......ale k veci ked uz kopal toho policajta napity mal mu aspon hlavu odkopnut.......a ze 8 rokov to kto toto obhajuje ze policajti su spravodlivi tak je uplny mental naozaj lebo to sa da porovnavat len tu v SR kopacka s 3nasobnou vrazdou alebo zabitim 3 rocneho decka ako Zitny, naozaj gratulujem tomu kto to obhajuje je uplny mega retard a moze Robertovi a spol anus vylizat ....... ten chalan nema na krku lupezne prepadnutia , ani bestialne napadnutie za sebou aby ho hodnotili 3krat a dost .... takze podla daktorích tu ked ta chytia s jointom prvy krat dostanes podmienku , potom ta chytia peso na cervenu na prechode daju ti dalsiu a potom v meste sa vystis alebo hodis vajgla a mas dostat 10 rokov basy lebo mas toho na rovasi vela hej ??? ... tak vam to musi ludia pekne kurovat na tie hlavy vela fetujete ????????? zazil som potycku v krcme raz v jednej dedine a mladí chalani napití vyhadzali vsetkych starích štamgastov cez okno ( predchadzalo tam to ze jeden stary dal zaucho tomu mlademu bez priciny a buchol si spanok o roh stola) tak mladí nelenili a vyhadzali von oknami celu krcmu .... ver ci never dosli policajti a zacali to tam riesit ... jeden chalan co stal obdalec krcmi za zastavkou ani tam nebol ani nic(studoval vtedy posledny rok architekturu) dosla za nim policajtka ze co tam robi povedal ze fajci, zrazu z poza rohu vybehol "zeleny" chmatol ho a jak ho hodil o zem chlapcovi vyleteli nohy do vzduchu a vykopol tej policajtke zub ....... sudili ho za napadnutie verejneho cinitela a hrozilo mu 6 rokov basy za to ze oni su mentalne retardovaní ...toto je podla Vas normalne ????????? a kto obhajuje tuto mafiu je pekne retardovany si uz otvorte oci a sa pozrite co sa okolo vas deje vi degeneri ... tam ide rozok ukradnut niekto aby mu deti neskapali od hladu koli Robertovim istotam a dostane 20 rokov basy a zebrak vrahco zabije 3 ludi dostane 5 rokov a po 3ho pustia .... ale sak podla vas je to spravne tak ste potom uplne maximalne retardovaní volte si ich znova, ale aspon zavrite hubu o spravodlivosti....... p.s mimochodom chlapec to uplatil nakoniec to im nebolo proti voli zobrat uplatky a dostal rok podmienku .... hned prchol je v lichtenstajsku ako architekt aj s frajerkou ona je pravnicka on zaraba 8000 euro ona 10000..... a na to ze mu daky zelenac prenic za nic chcel znicit zivot uz davno zabudol.... ale ja by som vies co urobil by som si tu mesacnu mzdu odlozil a vies co zaplatil by som normalne psychoppata ktory by trosku sprijemnil zivot tomu policajtovi tak isto ako on ho sprijemnil jemu ...to je SPRAVODLIVOST ..... a nie ze vrazda 5 rokov a joint 8...... uz len to je proti zdravemu rozumu podla mna ........ ale dementný narod taka ista aj vlada, sami si mozete za to ako tu je lebo tu je tolko tupcov ze na meter stvorcovy pripada 10 debilov a jeden normalny ....... tod vsio ........moj nazor ... ale podla spravnosti a zmyslania tychto retardov co tu pisu sa mu oplatilo tu policajtku radsej ubodat a dostal by 4 roky nie 8 krasne ludia krasne .........tím co obhajuju tu policajtku ked nedajboze zrazis niekoho neumyselne lebo ti napitý spadne pod kolesa a bude ti hrozit 15 rokov basy som zvedavy co budes rozpravat .... ked budes mat spolubyvajuceho 4 nasobneho vraha co dostal 8 rokov a bude ta tam mastit do anusu a tyrat ... asi budes stale rozpravat ze si dostal to co si zasluzis ....... nasa justicija je v riti , sudnictvo je v riti vsetko tu je v riti ..... ale strasne by ma zaujimalo preco sa stale porovnavame so statmi v europskej unii a s amerikou ???? a chceme byt rovnaky .........my sa mozme porovnavat tak akurat s postkomunistickymi krajinami ako Gruzinsko, Kazachstanom,Ukrajina a nie Francuzsko, Nemecko. Usa.... to by ste si mali uvedomit v prvom rade a od toho Gruzinska sa veru lepsie nemame ...... a tam je teda megachudoba.....toto je jedine pekne co tu je v tejto republike mame http://refresher.sk/13302-Vsade-dobre-doma-najlepsie-Galeria-najkrajsich-fotografii-melebneho-Slovenska.... ale pri podpore darmozracov a zlodejov aj to zastavaju zachvilku ..... este si na to aj zakon spravia tak sa uz preberte ludia ......