Podporujem zákon proti úžere
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Podporujem zákon proti úžere.
|
Hosť |
#12015-12-14 07:19Petíciu som podpísala, pretože zmenky do spotrebiteľských zmlúv nepatria. |
|
| |
|
Hosť |
#22015-12-14 09:28Pretože to považujem za správne. Avšak neviem, či v tomto štáte to nie je márne... |
|
| |
|
Zákon |
#32015-12-14 20:43Nerobte paniku k 30.6.2016 sa ruší zákon č. 99/1963 Občiansky súdny poriadok. |
|
| |
|
Hosť |
#42015-12-15 09:51Pracovala som pre jednu nemenovanú spoločnosť a zistila som, že veľká vačšina ľudí má dlhy, ktoré nevie splatiť.Spoločnosti využívajú a zneužívajú svojich klientov, ktorí prichádzajú o svoje majetky.Treba s tým skončiť, preto súhlasím s touto petíciou. Treba pomôcť aj tým sociálne slabším. Ďakujem za Váš prístup a Vašu snahu. |
|
| |
|
Hosť |
#52015-12-15 16:24Pretoze spravodlivost musi existovat v kazdych aj v tazkych podmienkach. Comu by inak ludia verili? |
|
| |
|
Hosť |
#62015-12-15 16:37Petíciu som podpísal preto, lebo viem zo skúsenosti niektorých klientov, z minulosti, ako rýchlo sa dostali do neriešiteľnej situácie a skončili s ekzekuciou na "krku". |
|
| |
|
Hosť |
#72015-12-15 19:15Petíciu som podpísala preto, že sama som pocítila nátlak úžerníkov, dlhy mi rástli na základe ich úrokov ako huby po daždi. Praktiky úžerníkov sú nepredstaviteľné tým ľuďom, ktorí to neprežili. Treba ich potrestať za ukrutné ožobračovanie slušných a pracovitých ľudí. Obrátila som sa na združenie Hoos |
|
| |
|
Hosť |
#82015-12-15 19:23V združení Hoos mi neskutočne pomohli, užasná je pomoc v tom, že som konečne nebojovala sama, ale mala som za sebou tím skvelých ĺudí, ktorým záleží na osudoch slušných ľudí. Veľmi mi pomohli ešte raz srdečná vďaka. Veľmi sa mi nepáči ako naši politici odvracajú zrak od takýchto ťažkých problémov, za ktorými je množstvo ľudí, ktorí boli podvedení tak ako ja. Podporím p.JUDr.Iršáka vo voľbách a budem mu priať veľa trprzlivosti a zdravia |
|
| |
|
Kajo |
#92015-12-15 19:41Áno je pravda že dlhy si treba platiť, ale nie aby sa ti paraziti prizivovali na mne a mojej rodine! S celej mojej výplaty mi nechajú 200€ . nech sťahujú ano prosim , ale toľko ,koľko si ja urcim. Aj tak si myslím že je toto všetko zbytočne , lebo na slovensku je to tak! Predsa len . skúsim to. |
|
| |
|
Hosť |
#102015-12-16 12:35Suhlasim s touto peticiou.Ozobracovanie ludi a stat zatvara oci.Hamba |
|
| |
|
Hosť |
#112015-12-16 13:14Podpísala som ju preto lebo nesúhlasim s úžerou.... |
|
| |
|
Hosť |
#122015-12-17 10:15Lebo chcem ! |
|
| |
|
Roman Jurík Autor petície |
#132015-12-18 20:21Ďakujem všetkým za podporu. NR SR veto prezidenta prelomila a zákon s minimálnymi úpravami opäť schválila. Postavenie spotrebiteľov sa posilnilo. Zápas za spravodlivosť a proti úžere však ani zďaleka nekončí. Úžerníkom sa naďalej výborne darí. Reč je o nebankovkách, bankách, o niektorých poisťovniach, o niektorých exekútorch, advokátoch, notároch, o vymáhačských a dražobných firmách. V tomto boji nesmieme poľaviť. Roman Jurík |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.