ZAKÁŽTE PREJAZD ÁUT PO CHODNÍKOCH
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií ZAKÁŽTE PREJAZD ÁUT PO CHODNÍKOCH.
|
Hosť |
#12013-07-19 20:03Takže ešte raz, prosím autora o opravu preklepov, prípadne o dopísanie požiadavky na opravu spomenutého chodníka, nakoľko aj vďaka autám je v dezolátnom stave. |
|
| |
|
Hosť |
#2 Re:2013-07-20 08:55anonymom obvykle neodpovedam, ale ked niekto napise "este raz" znamena to asi, ze uz predtym nieco pisal/a - vzhladom na skutocnost, ze komentar je tu len jeden, nema to logiku |
|
| |
|
Roman |
#3 Nerozumuiem2013-07-20 16:29Nerozumiem o aky chodnik sa jedna. Sch. Trnavskeho zacina od Harmincovej a konci pri Alexyho ul. Takze je tam vela chodnikov. Autor by mohol konkretnejsie uviest, kde boli tie stlpiky osadene. |
|
| |
|
prezYvka.... |
#4 Re: Nerozumuiem2013-07-20 21:30od autobarvalušek po VUB banku na Bagarovu ulicu medzi ulicami Sch. Trnavského a landauovou ulicou popri byvalej Brestovke |
|
| |
|
Roman |
#5 Re: Re: Nerozumuiem2013-07-21 06:27 |
|
| |
|
astra |
#6 chodník2013-07-21 06:40presne pri auto-bare kde sa nedá chodit ani len chodcovi nieto mamičke s kočíkom autá tam stále stoja MP len prejde okolo a nič nerieši prečo asi??? žeby kamaráti z mokrej štvrte???zbytočne som písala x krát nič sa stále nedeje žiadne postihy žiadne riešenia písalala som ešte v zimu slubili nápravu a aj opravu chodníka smerom k VUb pomaly koniec júla a stále nič nedeje a hlavne neopravuje potom zasa napíšu málo € ako na všetko!!!!kam speje Dúbravka???je to tu horšie a horšie... |
|
| |
|
Danka |
#7 Re: chodník2013-07-21 07:43no a aby to nebolo horsie, snazime sa aspon nejako tomu zabranit - takze sirte prosim peticiu dalej a nech ju podpise co najviac ludi, potom ju bude musiet aj MU brat vazne |
|
| |
|
Hosť |
#82013-10-04 01:03no comment ... |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.