Za okamžité zastavenie výrubov stromov na celom Slovensku
Za okamžité zastavenie výrubov stromov na celom Slovensku / Oznamy / 3.výročie od spustenia petície Za okamžité zastavenie výrubov stromov... / Komentáre
|
Hosť |
#12019-04-09 10:48pozdravujem, máte už predstavu do ktorého politického subjektu? navrhujem spojiť už existujúce sily a ísť do toho so silným mandátom... vieme o kom/čom hovoríme... |
|
| |
|
Hosť |
#22019-04-09 11:06Dobrý deň pani Mária,
schvaľujem Vaše rozhodnutie a určite budete mať môj hlas. Cítim hroznú bezmocnosť a som rada, že sú ľudia, ktorí pomôžu svojím osobným vkladom.
Ďakujem
Eja Jányová |
|
| |
|
Hosť |
#32019-04-09 11:08Vdaka za snahu, tlak verejnosti je coraz silnejsi. |
|
| |
|
dzejna |
#42019-04-09 11:13Dakujeme, za kazdu vasu aktivitu. Na tieto vyruby a plne nakladne auta vytazeneho dreva sa uz velmi tazko prizera a vela ludi sa citi voci tomu bezmocnych. Ak sa da nejakym inym sposobom zapojit do boja za zachranu nasej prirody, dajte vediet. Rada sa zapojim |
|
| |
|
Ala |
#52019-04-09 11:18Vďaka za vašu snahu. Neviem však pochopiť vedenie našeho štátu, že im na ničom, čo je NAŠE nezáleží, ide tu skutočne len o zisk pre jednotlivca. Normálnemu človeku vlasy dupkom vstávajú keď vidí kamióny, vlaky plne naložené ako putujú do zahraničia. Už je skutočne najvyšší čas sa zobudiť !!! |
|
| |
|
Hosť |
#62019-04-09 11:24Drzim palce! |
|
| |
|
Hosť |
#72019-04-09 11:24Ďakujem, budem rada sledovať vaše kroky v prospech našich lesov...Potrebujeme sa ľudia spájať a tlačiť na kompetentných veci meniť, prípadne ich meniť samy...Držím vám palce.
Bartošová. |
|
| |
|
Hosť |
#82019-04-09 11:28Súhlasím! |
|
| |
|
Hosť |
#92019-04-09 11:33Držím palce a som vaša fanúška.
Nevzdavajte to obdivujem Vašu odvahu ak niečo treba skúsim pomôcť .
S pozdravom Lucia Paulikova |
|
| |
|
Peter |
#102019-04-09 11:33Držím Vám palce, len sa nedajte kúpiť, zdiskreditovať, ako plno schpných ktorí vstúpili na politickú scénu SK, proste, aby ste nebola ako ONI, ba ešte aj horšia. Ak nebudete meniť svoje predsavzatia a ciele určite Vás vo voľbách podporím. Veľa šťastia, odvahy a vytrvalosti Vám želám. S pozdravom Peter Peuker. |
|
| |
|
Hosť |
#112019-04-09 11:37Ďakujeme..držime palce..
Zelenická |
|
| |
|
Hosť |
#122019-04-09 11:41Suhlasim. Prajem vela, vela stastia a nech zvitazi zdravy rozum. |
|
| |
|
Hosť |
#132019-04-09 11:42Určite vás podporím! |
|
| |
|
Hosť |
#142019-04-09 11:50Pani inžinierka, držím Vám palce, no myslím si, že naši múdri predstavitelia zareagujú ako vždy 10 min. po dvanástej. To už nebude čo zachraňovať! |
|
| |
|
Hosť |
#152019-04-09 11:59Držím palce. Skôr by to chcelo vyjsť do ulíc. Začať oficiálne protesty. Zapojiť zahraničných novinárov. Živé reťaze a blokovanie áut ... Proste silný nátlak voči finančným skupinám a mafiám ... |
|
| |
|
Valéria Karkašová |
#162019-04-09 11:59Súhlasím, určite Vás vo voľbách podporím. Držím Vám a aj nám všetkým palce, aby sa konečne čosi začalo robiť. Táto ľahostajnosť , ktorá vládne v našej malej krajine k tak vážnej téme, ako je naše životné prostredie je skutočne zarážajúca. Je to stále iba o slovách, slovách a zasa o slovách. Toto nám Slovákom ide, ale čo realita?
|
|
| |
|
Hosť |
#172019-04-09 12:00Súhlasím s Vami a budem Vás v každom prípade podporovať. Nesmieme sa vzdať, lebo raz vina padne aj na nás, ktorí sme tomu nezabránili. |
|
| |
|
Hosť |
#182019-04-09 12:03Budete politicka pronarodna, alebo proliberalna? Podla tohto, by ste mala byt pronarodna. Ale v dnesnom case, ked su väcsina politikou schizofrenici, clovek nikdy nevie ani sam seba zaradit. |
|
| |
![]() Anonymous |
#192019-04-09 12:16Neviem či ešte niečo pomôže. V poslednej dobe začali drancovať lesy oveľa intenzívnejšie a lesné cesty, dokonca označené turistické cesty sú zničené lesnými technikami. Nestrácajú sa len choré stromy ale aj zdravé a keď vyrúbu každý tretí zdravý strom tak ostatné dokonč vietor, ktorý sa nemôže rozptýliť v korunách zdravých stromov a tie čo ostali vyvráti. Tam sa majú na čo vyhovoriť firmy, čo ťažia stromy, veď len tie vyvrátené. Behal som po lese v okolí H.Orešian a namiesto endorfínov šťastia slzy v očiach. Všetko zničené. A ničí sa stále a stále !!! To snáď prestane keď už budú holé kopce :(
|
|
| |
|
Hosť |
#202019-04-09 12:16drzim moc palce, mate moju podporu, presne toto musime vymenit vladu - hlavy....za tych ktorym na vsetkom skutocne zalezi, za tych ktory chcu krajsie a lepsie Slovensko..a svet... |
|
| |
|
Ivan Pohan Štosel |
#21 Silný tlak je na mieste2019-04-09 12:17Držím palce... Len vás prosím, aby ste nevhuply do úplného liberalizmu ... Som presvečený že ako národne cítiaca s rešpektom na každú stranu máte šance zachrániť náš kraj. Veľa zdaru prajem. |
|
| |
|
Hosť |
#222019-04-09 12:17Správne rozhodnutie!!! |
|
| |
|
Hosť |
#232019-04-09 12:19máte moju podporu |
|
| |
|
Hosť |
#242019-04-09 12:20Dakujem. Drzim palce! |
|
| |
|
Janka |
#252019-04-09 12:23Ohľadne tejto problematiky to napadlo aj mňa |
|
| |
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.
