Výstavba bytov v areáli školy Moskovskej 2 Banská Bystrica
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Výstavba bytov v areáli školy Moskovskej 2 Banská Bystrica.
|
Hosť |
#12014-09-12 06:28Podporím okamžite, lebo je to uz fakt choré. Poslanci nas opijaju s motykou v ruke pri kladeni novej cesty na sídlisku a my ako ovce pritakavame, ako správne sme volili. A ako plataju diery pred nami, zakrývajú naše pohľady na to, co sa deje za nami. Naši politici su odrazom našej voľby a obávam sa občas pozrieť do zrkadla, ze namiesto seba v ňom uvidím stádo oviec... Blížia sa voľby... A len my mame v rukách to, co sa deje okolo nas. Ak je to este vôbec možné. |
|
| |
|
"poddaný" |
#2 Re:2014-09-12 18:59... ďalšie voľby > NIČ NEVYRIEŠIA< , problém je stále ten istý, nech je tam ktokoľvek stále je to na prd a prečo ??? -> no lebo predchodcom sa NIČ NESTALO ... ... chcete riešenie, tu je: http://sk.wikipedia.org/wiki/Defenestr%C3%A1cia - možno by si uvedomili, že keď berú prachy, tak aj za niečo zodpovedajú a zastupujú občanov nie jednotlivcov... |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.