* * * ZA ODVOLANIE PREDSEDU NR SR kpt.DANKA. * * *
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií * * * ZA ODVOLANIE PREDSEDU NR SR kpt.DANKA. * * * .
|
Hosť |
#12016-04-12 09:58Okamžite zrušiť OĽANO , SAS , SMK , VZDOR,KSS a zakázať akúkoľvek propagáciu LIBERALIZMU ! KOMUNIZMU ! DROG ! BUZERANTOV A LESIEB ! |
|
| |
![]() Anonymous |
#2 Re:2016-04-12 10:32 |
|
| |
![]() Anonymous |
#3 Re:2016-04-12 10:33 |
|
| |
|
Hosť |
#42016-04-18 15:26Je to človek,ktorého navrhol na predsedu sám Ján Slota a vidieť,že je to rovnaká krvná skupina ako bol jej predchádzajúci čo je patrné i z niektorých jeho verejných vystúpení. |
|
| |
|
Hosť |
#52016-07-04 13:43Nechcem tu ľudí, ktorí si za každú cenu uzurpujú moc!!! Veľmi nepekná vizitka smerom do vnútra štátu, ale i do zahraničia! |
|
| |
|
Hosť |
#62016-08-03 09:41FICO-DANKO A BUGAR CHCU UMLCAT OPOZICIU A JEJ VOLICOV...NAVRAT PRED R.1989...ZATOTO SME NEMRZLI NA NAMESTIACH...HANBA A HNUS !!! |
|
| |
|
Wtf |
#7 Re: Re:2016-09-06 21:47To čo za urevané decko písalo tuto petíciu?? Tiež som proti Dankovi ale toto čo ste tu napísali je tak otrasne napísané, že aj sam veľký danko by podobne slová povedal naživo lepšie.... |
|
| |
|
Rlf |
#8 ÚDIV2016-09-07 20:13Vážení, neviem, čo sa Vám nezdá na tom, že pán Danko požaduje od poslancov dôstojné oblečenie a správanie , ste predsa v parlamente a nie na ulici, dokonca sa nenachádzate ani v bežnej firme, kde by ste si mohli chrumkať keksy. Pomaly začnete štrajkovať ako učitelia a zdravotníci za to, že sa od vás požaduje dodržiavať poriadok a reprezentovať štát. |
|
| |
|
Hosť |
#9 Re: Re: Re:2016-09-29 05:57 |
|
| |
|
Xxxxx |
#10 Re: Re: Re:2016-09-29 06:00Ale ste proti Andrejovi Dankovi a nie ako je napisane v petícii Antoovi Dankovi..... |
|
| |
|
Hosť |
#112016-10-03 19:02LEBO VIEM KTO A CO JE DANKO, A TO čO VIEM SA MI ANI TROCHA NEPACI, MYSLIM žE TAKýTO čLOVEK NEMA čO ROBIť NA TAKOMTO MIESTE |
|
| |
|
Hosť |
#122016-10-21 06:55Lebo p. Danko podľa mňa nemá v politike čo hľadať!!! |
|
| |
|
JanoDJ |
#14 Re:2016-11-13 16:53Sa teším na tu komédiu, aku začnu hrať 17. novembra tohto roku. Nič sa nezmenilo. |
|
| |
|
Hosť |
#162016-11-19 16:15Pán Danko nereprezentuje moje názory, Podieľal sa na mečiarovskej privatizácii. Nevie sa zrozumiteľným spôsobom vyjadrovať. Je zaujatý. Je vtieravý a nevie si obhájiť ani to, čo prehlasuje. A hlavne si myslí, že keď sa nahodí do obleku a dá si viazanku, že ho bude celý národ považovať za slušného a dobrého politika. |
|
| |
|
Dračik |
#172016-11-19 17:29správne, predseda NR SR by mal vedieť hovoriť spisovne a k veci, nie trepať ako právnik ☺ |
|
| |
|
bobo |
#18 Re: Re:2016-11-21 22:47Prečo by mal zrušiť LSNS? Aký by mal dôvod? Vymyslené kecy novinárov apolitikov ktorí sa boja o prachy a teplé miesta? |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.
