VEREJNÁ VÝZVA NA ÚPRAVU TERMÍNU VALORIZÁCIE VÝSLUHOVÝCH DÔCHODKOV
VEREJNÁ VÝZVA NA ÚPRAVU TERMÍNU VALORIZÁCIE VÝSLUHOVÝCH DÔCHODKOV / Oznamy / Prečo od 1.1 a nie 1.7. ? / Komentáre
|
ujofero |
#12022-08-23 15:46Keď som bol pro zakladaní poicajných odborov, tak sme akosi samozrejme súhlasili s tým, že policajti nebudú v žiadnych politických stranách a nebudú mať právo štrajkovať. Mnohí vyjednávači zo strany polície s tým nesúhlasili. Ja som vtedy povedal, že nepotrebujeme štrajkovať, stačí keď budeme plni nariadenia a zákony 100% a autá budú stáť z Bratislava až do Žiliny.. Vyjednávači zo strany odborov však dohodli právo policajtov na na bývanie, ktoré zabezpečí zamestnávateľ, taktiež sme sa dohodli o valorizovaní platov pri inflácii a zdražovaní tovaru. Nadriadení sa však ku policajtom správajú ako americká vláda ku indiánom. Keď sa na niečom dohodnú za dva dni to nie je pravda. Preto súhlasím s p. Badom. František Štefánik. P.s príspevok môžete zverejniť. |
|
| |
|
Hosť |
#22022-08-23 17:01Pán Kotulič veľmi pekne objasnené, žiadne prízemné, ale úplne jasné vysvetlenie. Lebo dôchodca je dôchodca, nie sú rozlišované kategórie Ty si bohatší, iní zasa chudobnejší. Inflácia doľahla na všetkých rovnako. |
|
| |
|
Hosť |
#32022-08-24 05:03Súhlasím, len hlupák nechce pochopiť súvislosti. Keď v spoločnosti niečo horí, vtedy im je armáda dobrá, ale keď ju treba riešiť - aj dôchodky - neochota a výhovorky. Chýba predstaviteľov armády, že sa nevie a nechce vojakov zastať. |
|
| |
|
Autor petície |
#4 Viera V. Košice2022-08-25 13:19Súhlasím v plnom rozsahu s obsahom petície, na odstránenie dlhodobej diskriminácie bývalých príslušníkov ozbrojených zložiek a ich rodinných príslušníkov, nehovoriac o utópii 13. možno? 14. dôchodku, ktorý VD a ich pozostalí, v tejto ťažkej dobe, asi vôbec nepotrebujú??!!!, preto pripájam svoj podpis. Som VD Colnej správy a po transformácii Finančnej správy. Na ozbrojené zložky colníkov sa stále zabúdalo a zabúda, napriek našej/ich náročnému výkonu služby, či v colnej alebo daňovej oblasti a spoločnej právnej úprave s príslušníkmi armády, polície a ďalšími špecializovanými náročnými zložkami, bez ktorých by tento štát, nedokázal fungovať... Pretože sa to týka, aj colníkov, ktorí sa zapájajú do verejnej výzvy, navrhujem petíciu doručiť i Ministerstvu financií SR, ministrovi financií. Zároveň by som sa touto cestou, chcela poďakovať iniciátorom verejnej výzvy a všetkým zúčastneným, ktorí sa podieľajú na tejto petícií. S pozdravom V.V |
|
| |
|
Hosť |
#52022-09-05 18:22Presne tak!!! |
|
| |
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.