Stop spomaľovačom v Malackách
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Stop spomaľovačom v Malackách.
|
Hosť |
#12014-09-23 16:01Tieto spomalovače neriešia dopr. situáciu v meste, ale naopak ju ešte viac zhoršujú nezlepšujú kvalitu života občanov /obyvatelia okolitých domov,vodiči a pod./ale prinašajú prospech len tým čo ich budujú z našich spol.fin.prostr./vybr.ľudia z mestk.zastupiteľstva,firmy,dopr.inžinier apod./ Majú zle resp. nedodržané techn. parametre/ výška, najazd.uhly, odvod vody,sťaž.resp. nemožná zimná údržba t.j.neplnia úlohu spomalovača ale sú |
|
| |
|
Hosť |
#22014-09-24 18:24Myslim ze by sa malo viacej investovat do opravy ciest.. |
|
| |
|
Hosť |
#32014-09-29 07:46Neviem si predstaviť, keď napadá sneh a bude treba v smere od prvej ZŠ nasadiť veľký uhŕnač, ako tam vojde a kde skončí ta masa snehu. Na chodníku? Ďalší spolmalovač na ráscestí ulíc Veľkomoravská a Bernolákova. Ak sa tu urobí námraza, očakávajme, že niekto môže nechcene zaparkovať auto v činžiaku, alebo ohroziť chodca prechádzajúceho po spojenom chodníku. A koľko to stálo peňazí ....? |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.