Sme za zrušenie koncesionárskych poplatkov
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Sme za zrušenie koncesionárskych poplatkov.
|
Hosť |
#12016-05-26 10:23Nemienime podporovať predražené relácie Andrášimu a Filanovcom!!! A RTVS máme aj v základnej ponuke kde tiež musím platiť Mágiu! Prečo dvakrát?? |
|
| |
|
Hosť |
#22016-05-27 08:15Dobrý deň ,túto petíciu som podpísala preto,lebo je to vyložené zlodejstvo a nefér voči podnikateľom platiť za niečo čo vo firme nemáme,v práci predsa treba pracovať a nie pozerať televízor.V dnešnej dobe je náročne zabezpečiť každý mesiac pre zamestnancov prostriedky na mzdu a na odvody,nevravím už o ďalších výdavkoch a nie ešte platiť za to čo vo firme vôbec nemáme.Je to hanba,že naši zakonodárci vôbec také niečo dovolili! |
|
| |
|
igon Hosť |
#32016-06-01 19:27bez televízie žijem už 15 rokov. musím ju platiť tým ostatným? |
|
| |
|
Hosť |
#42016-06-02 15:22Za zrušenie |
|
| |
|
Hosť |
#52016-06-05 08:55Keď štát chce mať verejnoprávnu TV nech si ju aj zaplatí.Hanba platiť za niečo čo nechcem .A vraj sociálna vlada.Mali ste to ľuďom oznámiť pred voľbami.Poslali by Vás... Dôchodcom ste pridali 1.90€ a chcete zobrať 2.40€.Vypalnici!!! |
|
| |
|
Hosť |
#62016-06-05 13:50platím si dodávateľa tv signálu a tam mi ponúka aj stv1 a stv2, prečo by som mala platiť dvakrát! RSTV si hraďte zo štátneho rozpočtu! |
|
| |
|
Hosť |
#72016-07-09 13:37Pretože verejnoprávnu TV keď chce štát mať, nech si ju aj platí zo štátneho rozpočtu.RTVS už dávno nespĺňa charakter verejnoprávnosti.Nabal'uju sa na tom jednotlivci.(Mika,Merc'iak a "spol")pod vedením neschopného a skorumpovaného Maďariča. |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.