Petícia za zachovanie ZŠ E. F. Scherera Piešťany
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zachovanie ZŠ E. F. Scherera Piešťany.
|
andula |
#1 Zrušte devinu školu2013-03-25 19:14NA ZŠ Scherera Meststký úrad Piešťany míňa o 50 % financií viac ako na zš vajanského. Takže, kto chce ušetriť mestské financie to jasne vidí i pochopí! ZÁPIS prvákov jasne ukázal,že o ktorú školu je najmenší záujem, 12 žiakov= zš Scherera je veľmi málo na financovanie 9. ŠKOLY! Svoje dieťa=3.ročník zš z trajana určite nedám študovať na trajan-na scherera. Radšej ho dám napr. do zš mojmírová. V CENTRE MESTA Piešťany majú obyvatelia Piešťan a okolia aspoň jednu základnú školu- na Vajanského ulici. JE TO VEĽMI OKATÉ, že o čo ide! riaditeľka na devine škole-scherera má 75 rokov a ako dôchodkyňa robí už 5 rokov. jej plat je privysoký= cca 1.000 EUR, má 12. platovú triedu a je dôchodkyňa!!!! aj tam by sa malo šetriť! devinu školu mali zrušiť už v roku 2004, už vtedy zapísali najmenej prvákov. teraz 2013 opäť zapísali najmenej=iba 12 prvákov. načo je škola, o ktorú nie je záujem rodičov. z trajana väčšinou rodičia zapisujú prvákov na brezovú, alebo na vajanského. Nebojte sa ľudia, škola bude zrušená na 100%. Ale ak vaše deti porastú, môžu tu študovať na vysokej škole. Nechápem MŠSR a mestské zastupiteľstvo že to takto naťahujú. Veď o všetkom je dávno rozhodnuté a nejaké petície nepomôžu. Len čo trápia nás rodičov ktorý tu máme deti. Je to smutné a bezcitné. Zrušte devinu školu na Scherera, lebo tam sa čerpajú najväčšie finančné prostriedky a o tú školu je najmenší záujem-zapísali najmenej iba 12 prvákov a to ešte v dvoch triedach majú iba 10 žiakov! |
|
| |
|
ján |
#2 Podpisy2013-03-25 19:34ako vidíme sú tam tri anonymné podpisy. Prečo asi!? niekto nemá čisté svedomie. |
|
| |
|
Hosť |
#32013-03-26 10:13Základná škola bola postavená v roku 1993 a nie je v stave kedy ju treba zrušiť. |
|
| |
|
Hosť |
#4 Stav2013-03-26 11:21Nejde o stav, ale o nezáujem rodičov o devinu školu na scherera! |
|
| |
|
Hosť |
#52013-03-26 14:25a kde bude skolka,by ma zaujimalo,pretoze tam mam dceru? |
|
| |
|
Hosť |
#6 škôlka2013-03-26 16:36Škôlka je na sídlisku Juh, kde je zapísaných aj väčšina detí-škôlkárov z Trajana aj prvákov v ZŠ Brezová. |
|
| |
|
Sportovec :) |
#9 Telocvicna2013-03-28 12:36V Piestanoch chybaju telocvicne. Vsetky su obsadene, kde potom pojdu vsetci ti sportovci?! Skola nie je len o ziakoch. |
|
| |
|
Hosť |
#10 šport2013-03-29 20:28kto chce naozaj športovať, tak si telocvičňu nájde- posilňovne, aj stredné školy s telocvičňami sú tu a pod. |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.