Petícia za odluku cirkvi od štátu
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za odluku cirkvi od štátu.
|
Hosť |
#12015-02-09 20:41ústava Slovenskej republiky, Prvá hlava, Prvý oddiel, čl. 1: Slovenská republika je zvrchovaný, demokratický a právny štát. Neviaže sa na nijakú ideológiu ani náboženstvo. |
|
| |
|
Hosť |
#22015-02-09 21:14Táto petícia je o ukončení financovania cirkví štátom, nie o väzbe štátu na nejakú ideológiu. |
|
| |
Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)
2015-02-10 10:29- Date of removal: 2015-04-08
- Dôvod odstránenia:
|
Hosť |
#42015-02-10 19:01ať se Vám to povede |
|
| |
|
Hosť |
#52015-02-14 11:02Tu komentovat nic netreba.. |
|
| |
|
Hosť |
#6 konečne2015-02-15 15:52Už bolo na čase aby tí ktorí kážu ostatným ako majú žiť aby si tieto aktivity aj platili z vlastného. |
|
| |
|
JB |
#7 JB2015-02-17 10:56Nuž treba si len uvedomiť, že RK Cirkev si v prípade odluky od štátu začne nárokovať ešte stále nevrátené majetky a to môže štát stáť ešte ohromne draho. Takže túto petíciu nepodpíšem, aby som náhodou nepodporil krach Slovenskej republiky.... |
|
| |
|
Josef |
#8 Re: JB2015-02-17 15:04#7: JB - JB naprostý souhlas pane, rozdelením čsfr jsi třeba žno nárokovala odškodnení z arizace v letech slovenského státu, co byly nemalé protředky z daní obyvatel. a to jsi představte, že jsi budou potomci sudetu, poláku, lemku, maďaru nárokovat odškodnení z benešových dekretu. pišu to nerad, ale v oddělení ecav bych viděl smysl, protože v největších městech vlastní celé obytné štvrtě s nejlukratívnejšími cenami za pronájem a je již verejným tajemstvím, že jí byli nemovitosti darovány po němcech jako odměna za spolupráci s ksč v únoru 1948. ona ta věc ma dvě strany a tak se zdá, že autoři petice potřebují zopakovat únorové udalosti ke svému prospěchu, jenže todlencto není předmětem hurvínkové války.
|
|
| |
|
Otrok |
#9 Strašne dôležité veci2015-02-24 08:39 |
|
| |
|
Hosť |
#10 Nesúhlasím2015-02-24 22:06Nesúhlasím s odlukou cirkvi od štátu. Cirkev slúži spoločnému dobru, to že sú v nej aj čierne ovce neznamená, že cirkev sa má odsúdiť. Ak sa má odlúčiť cirkev od štátu a nemajú sa prideľovať financie aj do tejto oblasti, potom aj my s manželkou odmietame z našich daní prispievať na šport, kultúru a rôzne umelecké vyžitia, ako sú divádlá a opery, ktoré nás absolútne zase nezaujímajú a sú možno zaujímavé pre zazobancov a zbohatlíkov !!! To, že sa využíva situácia v spojitosti nedávnym referendom, v ktorom sa vôbec 80 percent ľudí nevyjadrilo k daným otázkam, pretože boli kŕmené len jednostranou pravdou zo strany zvrhlých médií, neznamená, že to je správny krok! |
|
| |
|
tienový poslanec NR SR. |
#11 Predmet2015-02-25 12:27www.peticie.com/volby2016 podporte . |
|
| |
|
anonymous |
#122015-03-10 21:57Ľudia, oficiálna petícia je rozbehnutá tu http://odluka.sk/odluka-statu-a-cirkvi/peticny-harok treba zdieľať! |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.