Petícia za kompletnú rekonštrukciu pouličného osvetlenia v Žiline
Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za kompletnú rekonštrukciu pouličného osvetlenia v Žiline.
|
Hosť |
#12016-06-14 08:43Za 80tisic eur by sa dalo postavit peknych par poulicnych lamp. Nerozumiem, preco sa tie peniaze z mestskeho rozpoctu vyhodili, namiesto toho, aby sa zmysluplne pouzili. |
|
| |
|
Hosť |
#22016-06-14 19:41Petíciu je možné podpísať aj offline. Petičné hárky sú k dispozícii v MŠ Martinská, MŠ Trnavská, ZŠ Martinská, ZUŠ Ferka Špánika a CVČ Vlčince. Tiež rozbiehame podpisovanie cez domovníkov a správcov panelákov na Vlčincoch, avšak nemáme dosah na všetkých. Ak nám chcete pomôcť petíciu rozšíriť do vášho domu alebo paneláka, ohláste sa. Ďakujeme za všetky hlasy! |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.