List Vladimírovi Vladimírovičovi Putinovi
List Vladimírovi Vladimírovičovi Putinovi / Oznamy / Drahé sestry a bratia / Komentáre
|
Hosť |
#12016-05-06 20:09Nevadí, dôležité je, že list dostane a bude vedieť, že sme na jeho strane... A ja ďakujem Vám za dobrú vec, ktorú ste zrealizovali, je to super...
|
|
| |
|
Hosť |
#22016-05-08 17:56Super Igor takto budeme mať aspoň viac podpisov. Už dávno som chcela poslať pánovi Putinovi našu podporu, snáď sa to konečne podarí. Nie že ty si nestihol, to ja som ti to poslala neskoro! |
|
| |
|
Hosť |
#32016-05-08 18:18produkt hrubeho creva |
|
| |
![]() Anonymous |
#42016-05-09 08:12Drahé sestry a bratia, Ďakujem Vám za vašu podporu, zoznam vytlačím o 14 hodine a odovzdám ruskému veľvyslancovi na Slavíne. Výzvu ponechám otvorenú, ďakujem vám za vaše podpisy i odvahu mať svoj vlastný názor veď žijeme v režime, kde by sme mohli mať aj svoj názor, možno odlišný od toho médiami a ich vlastníkmi presadzovaného. S úctou a láskou Igor Jurečka |
|
| |
|
Hosť |
#52016-05-09 08:28co to je? vsetci proti jednemu? cely svet proti Rusku? podporim takuto peticiu vzdy... |
|
| |
|
Andrea |
#62016-05-09 09:58Možná by stálo za to, napsat, že za tímto názorem a podporou prezidenta Putina stojíme i my Češi, stejně tak jako Slováci - my vědomí Slované. Tímto srdečně děkuji autorovi této petice za jeho počin a všem dalším petici podepsaným. ♥ Nechť se opět jako Slované ve vědomou Jednotu, jež drží při sobě, chrání své původní prameny, svou kulturu a udržuje svými činy harmonii na Zemi proměníme. |
|
| |
|
Hosť |
#72016-05-09 13:12Ďakujem |
|
| |
|
Hosť |
#82016-05-09 15:32Ďakujem aj ja a veľa zdravia. |
|
| |
|
Hosť |
#92016-05-16 09:01a ja dakujem |
|
| |
|
Hosť |
#10 okupanti2017-02-11 22:34Ak prídu ako okupanti kedykoľvek |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.
