Celoročný zákaz používanie petárd a delobuchov
Celoročný zákaz používanie petárd a delobuchov / Oznamy / Priebeh petície / Komentáre
|
Hosť |
#12016-01-15 13:39spomenuti makke i ...drzim palce .. .. |
|
| |
|
Hosť |
#22016-01-15 13:49chvála bohu, prosím, ale sa neurazte, dávajte pozor na pravopis, aby nemali debili ani minimum argumentu proti petícii, jeden múdry sa už ozval. Pekný deň a veľa zdaru |
|
| |
|
Hosť |
#32016-01-15 13:53Dúfam, že ste boli všetci spomenutí, nie spomenutý, Dalibor! |
|
| |
|
Dalibor Steindl Autor petície |
#4 Re:2016-01-15 14:27toto su tie veci! ked pisete zo smartfonu - chytreho telefonu tak sa doplnaju tie slova automaticky, ale uz nie v spravnom tvare :) ale opravil som! |
|
| |
|
Dalibor Steindl Autor petície |
#5 Re:2016-01-15 14:28toto su tie veci! ked pisete zo smartfonu - chytreho telefonu, tak sa doplnaju tie slova automaticky, ale uz nie v spravnom tvare :) ale opravil som! |
|
| |
|
Dalibor Steindl Autor petície |
#6 Gramaticke chyby v prekladoch2016-01-15 14:30Este by som chcel reagovat na niektore staznosti ohladom gramatiky - za niektore naozaj nemozem :). Prevadzkovatelia tento system na peticie maju nejako divne prelozeny, ale je to zatial jedine co tu mame. Tak som vdacny aj za to ! Tak to nejako spolu prežime... |
|
| |
|
Hosť |
#72016-01-15 15:05Drzim palce
|
|
| |
|
Hosť |
#82016-01-15 15:18Som rada, že petíciu podpísalo veľké množstvo ľudí. A budem ešte radšej, ak sa to podarí vyriešiť zákonom. |
|
| |
|
Hosť |
#92016-01-15 16:15Ďakujem, pokračujte |
|
| |
|
Hosť |
#102016-01-15 18:04Ja by som len chcela podotknúť, že určite je veľa chorých ľudí na srdiečko. Ja som to tento rok veľmi zle znášala. Ak budete chcieť opomeňte aj tento argument vo vašom článku. Ďakujem |
|
| |
|
Hosť |
#112016-01-16 07:15Aby sme neboli až takí "zlí" - na Silvestra petardy áno, ale iba v čase a mieste na to vopred určenom a oznámenom na každom vchode do obytného domu. Aj to obmedziť trebárs jedným stanoviskom na 20tis. obyvateľov v mestách a metre štvorcové v obciach (ale to nech posúdia múdrejší :-)) Ak sa dá hádzať stovky nepotrebných reklám do schránok, tak snáď sa dá zvládnuť aj takéto oznámenie. Ľudia platia dane, tak nech to aj cítia. |
|
| |
|
Hosť |
#122016-01-16 11:45prosím dostávať oznámenia, omylom som klikla na link, že nie, ešte raz vďaka za iniciatívu a odvahu |
|
| |
|
Hosť |
#13 Re:2016-01-16 15:18Otravte sa ale nie tak, ze umriete. Teda podla vsho manualu Vam nebude zle, ved ste sa predsa neotravili smrtelne tak co, nie ste predsa az taky zly ! |
|
| |
|
Hosť |
#142016-01-18 06:57Dobrý deň, moja skúsenosť z tohoto Silvestra: mám psíka z útulku , ktorý má z petárd panickú hrôzu. Bývam v Dúbravke , tak som našu fenku o 23,30 posadil do auta a vozili sme sa smerom na Stupavu a späť. Všade po okolí výbuchy a o polnoci ohňostroje. Pri Metre som jej dal priestor na vycikanie , tak sme išli na trávu , všade okolo splašene pobehovali poľné zajace a lietali rôzne vtáky. Takže nielen psi , ale aj všetky voľne žijúce zvieratá prežívajú hrôzu . Som preto za absolútny zákaz použ. pyrotechniky. Pripadá mi to ako masové šialenstvo , kde na ľudskej hlúposti ryžuje zopár výkukov . |
|
| |
|
Hosť |
#15 Re: veď to je to, trpia živé tvory a nagrogované monštrá jasajú a tešia sa2016-02-05 21:58 |
|
| |
|
Hosť |
#16 Re: Re: veď to je to, trpia živé tvory a nagrogované monštrá jasajú a tešia sa2016-02-06 06:14#15: - Re: veď to je to, trpia živé tvory a nagrogované monštrá jasajú a tešia sa Vidím to aj ja, ako splašene lietajú vtáky utekajú z dvorov psy, boja sa ľudia. Pravidelne už počuť v Nitre v sobotu, asi keď je svadba, petardy. Každá aj menšie udalosť sa tiež rieši ohňostrojom. Som za absolútny zákaz!!!! Išla by som aj ja napr. na námestie na Silvestra, ale sa bojím. Držím palce aby sa nám to podarilo |
|
| |
|
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.