Petícia za zachovanie trhoviska na Žilinskej ulici v Bratislave

Petícia za zachovanie trhoviska na Žilinskej ulici v Bratislave / Oznamy / Prvé stretnutie starostky MČ Bratislava-Staré Mesto a Iniciatívy na zachovanie trhoviska / Komentáre


Hosť

#1

2014-05-22 09:50

Vdaka, nielen za informaciu, ale najma za to, ze bojujete za spravnu vec ! Ludia su od nespocetnych sklamani zo sposobu riesenia roznych veci unaveni,mnohi lahostajni - ale Vy nie. Preto Vam patri moja vdaka i obdiv a pripojenie sa k peticii bola len omrvinka oproti tomu, co robite Vy.Drzte sa ! O. Tibenská

Hosť

#2

2014-05-22 10:33

Dobrý deň,
nebolo by možné trhovisko na Žilinskej zapísať na zoznam miestnych pamätihodností MČ BA Staré mesto a potom riešiť to ako súčasť nášho nehmotného kultúrneho dedičstva ? Vždy keď sa to trhovisko premiestni inde stratí to najdôležitejšie. V dobe, keď vzniká na meste Rada pre trhy mi toto celé pripadá úplne nelogické a zlé. Trhové miesta sa síce menili aj v minulosti ale prečo zbytočne brať ľuďomm ich históriu a spomienky.

Držím palce,

Michaela Kubíková
Národný Trust n.o.

Hosť

#3

2014-05-22 12:32

... som skeptická, pani starostka už toho sľúbila neúrekom, ale "skutek utek". Málokto ma tak sklamal, ako ona. my síce patríme medzi nešťastníkov bývajúcich v reštituovaných domoch, takže sa nás trhovisko týka už iba dva roky, keď nás "vysídlia" niekde ... ale aj tak chceme, aby bolo trhovisko zachované. neveriť sľubom - treba mať alternatívu! ale cítim sa bezradná, tak napovedzte ...

Hosť

#4

2014-05-23 12:13

Dobry den dufam ze aj moje deti budu moct nakupovat tak ako som ja nakupoval na danom trhovisku.s pozdravom Baranovsky