Petícia za návrat Kristíny Kormúthovej na obrazovky

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za návrat Kristíny Kormúthovej na obrazovky.


Hosť

#26

2014-05-20 19:20

to je vraj demokracia, politik vynadá redaktorovi, jednu mu strelí po papuli a ešte to dajú aj v správach a nikto nič nerieši, a to je v poriadku???
vede

#27

2014-05-20 19:30

Pan Mika DAJTE KRISTINE SANCU. Vase rozhodnutie bolo unahlene.

Hosť

#28

2014-05-20 19:32

bola okradnutá a ešte aj neprávom potrestaná!!!!!!!!!
TTROsi

#29 VYZVA

2014-05-20 19:33

Kazdy by sa takto vyjadril, ked nie este horsie v tej situacii v ktorej sa naskytla slecna Kormuthova.
Som za potrestanie vsetkych ktory pochybyli,,,, od štatu ktory dopusti co sa tu deje,,, od riaditela RTVS, a vsetkych ktorý prispeli k tomuto stavu, v akom sa nachadza slecna Kormuthova,, nechal by som ju odskodnit tzmto statim za moralnu ujmu,,, za odopretie prava vyjadrit sa sobodne, ved preto sme vraj strngali s klucami,,,,,, za demokraciu,,,,, ale vsetko je uplne inak,, musime len drzat hubu a krok s EU a s týmto vykradnutym statom, ktorý tu uz cloveku nedava ani len pravo na slusny zivot,,,,,,,, hamba tomuto statu

Hosť

#30

2014-05-20 19:42

romska komunita sa ozyva ticho je ked cigani okradnu a zabiju dochodcu
podpísalsom

#31 Re:

2014-05-20 19:45

#18: Villon -

Ona napísala, že ju okrádal JEDEN Cigáň (to nie je rasizmus ale názov etnika tak isto ako Slovania, Germáni) a pýtala sa, prečo toto (zlodejov) nemožno strielať tak ako v USA, kde je to legálne ale tu by dostala za to 20 rokov. V USA je legálne zastreliť osobu, ktorá nepovolane vstúpi na cudzieho súkromný pozemok! Kto kradne, musí počítať s tým, že uvidí brokovnicu a záblesk svetla! Tam pod pultom pokladníci majú bežne brokovnicu a náboje!

Ten jej status bol určený len jej priateľom, NEBOL VEREJNÝ! Bez jej súhlasu ho zverejnila Kernová z omediach.com a začala proti nej štvavú kampaň pod zámienkou nejakého rasizmu ktorý v tom statuse nie je!

Ani raz neodsúdila zlodeja, páchanie trestného činu krádeže! Ani raz!

Ale odsúdila v mnohých článkoch obeť zločinu!

Na základe tejto falošnej štvavej kampane voči postihnutej, keď média ani raz neodsúdili KRÁDEŽE, ZLODEJOV!, obeť zločinu, ktorej v noci rozoberali strechu bola vyhodená z RTVS (vedie ju MIKA, nominant SMER Sociálna Demokracia) a RTVS ako verejnoprávna inštitúcia neodsúdila páchnie krádeží na luďoch žijúch na dedinách v domoch, blízko nájazdníkov na ktorých je dennodenne páchaný teror! Zatiaľ som čítal len samé stvavé články voči Kormúthovej a ani jeden odsudzujúci páchanie trestných činov krádeže, nepovolaného vstupu na súkromný pozemok a iných.


Hosť

#32 Re:

2014-05-20 19:46

#6: -

Nikto ju neokradol Cigán sa pokúšal ukradnúť jej medený odkvap ale ho vyrušila. Pokladáš za normálne aby mala ako poľovníčka právo ho namieste zastreliť? Ja nie A to oháňanie sa pravdou je trápne.

Lora

#33 Re: suuuhlasiiim!!! Prašivá špinavá chamrad....nenavidim ich...špiny čierne

2014-05-20 19:46

#2: -  

 

Lorda

#34 Re: Re: idiot

2014-05-20 19:47


Hosť

#35

2014-05-20 19:47

dobrý nápad,len si myslím,že to moc nepomôže..

Hosť

#36 Re: Re:

2014-05-20 19:51

#32: - Re:

V USA to legálne je!

Len tu sa ochraňujú zlodeji, ktorý neváhajú v noci vyliesť na cudzieho dom a rozoberať mu strechu a ešte je HRDINA! Bojovník proti rasizmu! Koľko ľudí sa zastáva zlodejov, to je neuveriteľné.

Cigáni či Rómovia vedia prečo neodsúdili svojho za krádež, ale bojujú proti každému kto chce aby sa krádeže trestali prísne. vrátane možnosti môcť legálne brániť svoj majetok so zbraňou v ruke. My musíme čakať či nám ide kradnúť strechu, alebo znásilniť ženu, alebo dobodať otca ale paáchateľovi nesmieme ublížiť, lebo on medzi svojimi bude HRDINA!


Hosť

#37

2014-05-20 19:57

Cigáni späť do Indie !!!
Juan

#38

2014-05-20 19:59

Vie niekto,ktora svina ju udala?
bao

#39 Re:

2014-05-20 19:59

#25: -

Kristína ma pravdu....zaujímave.... Dubovcovú trápi čo napísala,ale že bola okradnutá to je akože v poriadku. RTVS sa musí omluviť a prijať Kristínu do práce.


Hosť

#40

2014-05-20 20:01

Je nehorazna drzost a bezocivost s akou pristupuju rozny veduci funkcionari, politici a organi cinne v trestnom konani k rieseniu kriminality. Je az neuveritelne ako casto sa stava, ze ked su spachane dva bezprostredne suvisiace po sebe nasledujuce kriminalne cinny, pricom ten druhy je az ako dosledok toho prveho tak policia a ine autoriti bezocivo potrestaju pachatela toho ovela menej zavazneho porusenia zakona ktory navyse vznikol az ako dosledok, alebo reakcia obete poskodenej spachanim prveho trestneho cinu na nej a pachatel ktory celu situaciu zacal a ktory ako prvy spachal ovela zavaznejsi skutok ostane nepotrestany s odovodnenim, ze sa ho policii nepodarilo vypatrat. Tohto sme v poslednej dobe svedkami obzvlast casto predovsetkym v sporoch majoritneho obyvatelstva SR s obcanmy romskej narodnosti. Skutocne prax vykonu prava je v tomto state celkom jednoznacne take, ze nie vsetci obcania (majorita a romovia) su si pred zakonom rovny a toto je zavazne porusenie zakladnych trestnopravnych pravidiel. A my, mnohy obcania tohto statu toho mame uz celkom dost a ziadame niele napravu, ale aj priame potrestanie ludi zodpovednych za tento stav. V tomto pripade a ja osobne pozadujem vyvodenie prisneho trestu pre funnkcionara RTVS ktory je zodpovedny za vypoved pani Kristiny Kormuthovej.

Hosť

#41

2014-05-20 20:17

Toto je demokracia? Vyhodiť človeka pre jeho názor s ktorým súhlasí 99% ľudí na Slovensku, len niektorí sa to boja vysloviť nahlas. Toto nie je demokratický, ani právny štát, ale štát zlodejov a príživníkov, ku ktorým sa radia aj politici, aj cigáni!

Hosť

#42

2014-05-20 20:20

Niesom rasista,ani náhodou,ale čo už má toto znamenat,vyhodiť(potrestať)niekoho,kto je poškodený,mám dosť kamošov cigánov,normálnych,ale tie osadnicke špiny,čo sa j..ú hlava-nehlava,zoberú ti všetko,čo neni pod 380 V a aj to dokážu,to je vrchol,zožerú nás aj s botami...všade majú výhody,všetci sa z nich idú posrať,pritom najväčší rasisti sú práve cigáni osadnicky.........!!!!!!!! NORO DAŇO z Trenčína
Ján

#43 Všetko naopak

2014-05-20 20:44

Neverím, že pani Kormôthová je rasistka.Preto by ju mali brať naspäť v práci. Ale osobne by som o takú "milosť" už nestal. Vedenie RTVS sa pekne vyfarbilo.
To isté platí pre lídroch rómskej komunity. Mal by sa hanbiť, že jeho ľudia kradnú.
Neviem, či niektorí zlodejovia čítajú internet, ale mali verejniť všetky adresy vedenia RTVS. Nech idú tam kradnúť v noci. Im to zjavne nevadí.
Bežný občan je rozhorčený, keď mu niekto skúsi okradnúť.

Hosť

#44

2014-05-20 20:52

Aj ja som rasista, lebo nič nemám zadarmo a ako živnostník si musím všetko platiť a platiť to aj týmto čiernym degenerovaným opiciam. Som za odstrel tejto škodnej.

Hosť

#45

2014-05-20 20:53

ano mala na Fb reagovat inymi slovami,samozrejme ,ze kvoli tomu ,ze je medialne znama,ale ruku na srdce,keby to nenapisala,tak by to povedala nahlas...takto si chcela vyliat srdce.....a co sa stalo s tymi co ju vykradli? co cigan -rom? nehadzem ich do jedneho kosa,naozaj ,vsetka cest poctivym romom,takym davam uctu,ale co sastalo s nimmi? tych odkial vyhodili? z komunity? oni nerobia hanbu,urobila ju len ona,zato co jej urobili a napisala? iny medialny clovek by co napisal alebo dal by sa pocut cez media? nie nesuhlasim z jej prepustenim zo zamestnania,pretoze nevidim co s tym TV dosiahla! koho ocistila? ved aj medialne znamy ludia robia chyby ,vid Smotanku,Prask atd...tak v telivizii a v novinach nedavajte,ze nam chudaci cigani,nie romovia /slusny / kradnu a robia zle pred kamerami...ani zavriet ich nemozu,lebo ani v base by nic nerobili......

ZMINULOSTI

#46 Re:

2014-05-20 21:12

#18: Villon -

keď idem písať o znižovaní "levelu" niekoho iného, tak si najprv prekontrolujem, či náhodou môj "level" nie je moc nízky pre nesprávnu gramatiku. Ona možno nesprávnymi slovami povedala pravdu, Vy peknými peknú hlúposť. A preto by ona mala byť v televízii a vy by ste s mali učiť pravopis. A všetkým by to pomohlo


Hosť

#47

2014-05-20 21:20

Je načase skončiť s rasizmom voči slušným ľudom v tomto štáte

Hosť

#48 Ako zhovadiť petíciu

2014-05-20 21:21

Majte rasistické urážky, poznámky!
V diskusiách na internete sú Cigánski aktivisti ktorí zámerne vyvolávajú rasovú nenávisť s úmyslom vás navnadiť aby ste im to opätovali alebo sa pripojili. potom poukážu na to, že diskutujú rasisti, chorí, nebezpeční ľudia.
Nepripájajte sa, neurážajte! Urážky budú a sú len od provokatérov!

Hosť

#49 Re:

2014-05-20 21:23

#38: Juan -

Nový Čas


Hosť

#50

2014-05-20 21:42

Smutné, ako rýchlo dokáže Nový Čas zdiskredivať kolegyňu z "brandže" sledovaním súkromných statusov. RTVS mala zámienku odvolať "nevyhovujúcu" externú pracovníčku. Nech sa každý pozrie na seba a my na našich funkcionárov... my dole len pykáme.