Petícia za návrat Kristíny Kormúthovej na obrazovky

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za návrat Kristíny Kormúthovej na obrazovky.


Hosť

#126

2014-05-21 16:21

čo je s tým zlodejom? bude potrestaný?

Hosť

#127

2014-05-21 16:28

Je mi ľúto tejto krajiny.

Hosť

#128

2014-05-21 16:43

Je to pekná iniciatíva,ale nemyslím si,že to bude mať nejakú účinnosť.
Súčasný trend verejnoprávnych médií je zapáčiť sa čo najviac EÚ,a to za každú cenu.
Asirian

#129 Objektívne

2014-05-21 16:45

Osobne mám dosť priateľov rómov, podľa vášho rozdelenia. Ale okej, pozrel som sa na ten príspevok objektívne. Poďme to rozobrať bez rasistického podtextu. Človek otvorí okno a vidí ako mu iný človek kradne majetok. Prvé čo mu asi nepoviem dobrý deň. A keď sa o to idem podeliť na socialnej sieti, isto ho nebudem opisovať ako krásavca, takže prívlastky ako nedonosený, smradľavý by patrili už akémukoľvek človekovi bez ohľadu na farbu pleti. Takže to, že ho len zaradila k príslušnej skupine, ku ktorej aj patrí nie je zločin, ale len popis človeka ktorý ju okrádal. To, že chce strieľať zlodejov ako škodnu, to len beriem. To, že u nás maju povesť zlodejov práve rómovia, za to človek inej rasovej skupiny nemôže. Skúste sa nad tým zamyslieť, predsudky o svojom národe si vytvarajú len národy samé, nikomu nič neprischne len tak. Príklady: Francúzi - robia skvelé víno, Američania majú skvelú elektroniku, Rómovia sú skvelí hudobníci, ale to sú pozitívne vlastnosti, rovnako máme aj negatívne. Francúzi majú veľa milencov/mileniek, Američania obézni a Rómovia kradnú. A áno som za farmarský zákon na slovesku. Ďalej, keby išlo o človeka rovnakej farby pleti, tak by sa z toho nič nerobilo. To, že rozdeľujeme komu povieme urážku, tak to je rasistické !!! Hovoríte tu o rovnoprávnosti a bojujete proti rasizmu a práve vy tu rozlišujete pri akejkoľvek negatívnej veci farbu pleti. Nedajte sa vysmiať, práve to je rasizmus. Tak a pozriem sa teraz na to aj z opačnej strany. Ten koho okrádali bol príslušník bielej rasy a ten kto kradol bol príslušnik rómskej komunity. A máme tu zločin s rasovým podtextom v ktorom môžme odsúdiť príslušnika rómskej komunity ako rasistu, keďže okrádal bieleho človeka. To bolo objektívne zhodnotenie celej situácie. Tak mne vychádza z všetkého jedine to, že jediní rasisti sú tí, ktorí tu rozdeľujú akej farby pleti bola "obeť" a "zločinec".
Perfektne

#130 Re: Objektívne

2014-05-21 16:58

Vyberte si prezívku

#131 Pravda víťazí???

2014-05-21 17:02

Pýtam sa to kde žijeme, keď si na sociálnej sieti napíšeme otvorene svoj názor a nejaký "udavač" to zverejní a postihne dotyčnú osobu??? To kde sme v ére komunizmu, keď každý držal hubu a krok, nemohol si povedať nikto, čo chcel a za každé slovo bol postihovaný??
Po 1) Nenapísala,že nenávidí rómsku menšinu, napísala,že dotyčný cigán kradol ich majetok a napísala to v rozhorčení, čo by napísal každý normálny slušný občan...
2)ľudia na SK závidia všetko, takže ten kto ju udal, bol presne takýto...
Smutný život žijeme, keď zas máme držať hubu a krok a dávať si pozor na každé slovíčko ešte aj pred našimi "priateľmi":(


Hosť

#132

2014-05-21 17:13

Azet.sk maže môj príspevok:
Podporte, kým nie je neskoro! Zlodeji, gauneri, zločinci verejne odsudzujú obeť a ANI RAZ zlodeja a my mlčíme !!!!
Kto mlčí, ten podporuje bezprávie páchané na obetiach a beztrestnú tyraniu zločincov, gaunerov!
Čoskoro ich obeť môžte byť aj vy! Budú vás okrádať a všetci naokolo budú mlčať, verejne podporia zločinca a nie vás!
.
>>> http://www.peticie.com/signatures/peticia_za_navrat_kristiny_kormuthovej_na_obrazovky/
Ďakujem!

ale

nechávajú zverjnené nasledovné:
Zurko ty dilino biely pélo :-D
TESCOGEJ_PIVO:
ADMIN VYZYVAM TA ABY SI MAZAL RASISTICKE PRÍSPEVKY!!! INAK BUDEM NUTENY SPAMOVAT DISKUSIU, AKO OBRANU PROTI RASIZMU ZO STRANY BIELYCH PARAZITOV KTORY NAMIESTO HLADANIA SI ZAMESTNANIA OXIDUJU CELY DEN NA PC. A VYLIEVAJU SI TU KOMPLEXI ZO SVOJEJ NEMOHÚCNOSTI . VY BIELY SLOVACI GAYDZOSI NEKRADNETE, NEVRAZDITE , NIESTE PEDOFILI, VAM UZ CHYBA LEN SVÄTOZIARA. GAJDZOSI , PALTE NA POLIA OKOPAVAT ZEMIAKY!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-P:-P:-P:-P:-P:-ADMIN VYZYVAM TA ABY SI MAZAL RASISTICKE PRÍSPEVKY!!! INAK BUDEM NUTENY SPAMOVAT DISKUSIU, AKO OBRANU PROTI RASIZMU ZO STRANY BIELYCH PARAZITOV KTORY NAMIESTO HLADANIA SI ZAMESTNANIA OXIDUJU CELY DEN NA PC. A VYLIEVAJU SI TU KOMPLEXI ZO SVOJEJ NEMOHÚCNOSTI . VY BIELY SLOVACI GAYDZOSI NEKRADNETE, NEVRAZDITE , NIESTE PEDOFILI, VAM UZ CHYBA LEN SVÄTOZIARA. GAJDZOSI , PALTE NA POLIA OKOPAVAT ZEMIAKY!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-P:-P:-P:-P:-P:-P
a
iné čisto nenávistné, rasisticky motivované http://www.aktuality.sk/diskusia/253332/skormutena-kormuthova-dostane-v-mediach-druhu-sancu/8/

Hosť

#133

2014-05-21 17:25

Jednoznacne mala pravdu a nepovedala nic co nie je pravda....
white boy

#134 poucna rozpravka

2014-05-21 17:37

Slovan

#135 Romovia a politici

2014-05-21 17:45

Ludia uvedomte si ze nasa vlada nikdy nebude na strane nas obcanov platiacich dane. Romovia im vyhovuju ved to je 500tis. hlasov vo volbach preto ich tak ochranuju, a oni ich zato budu volit.

Hosť

#136

2014-05-21 18:14

preco rasizmus ved je to pravda

Hosť

#137

2014-05-21 18:39

Každý znás je rasista problem je že nikto si to neprizná...
Sára

#138

2014-05-21 18:48

Je úplne neuveriteľné, čo sa na SK deje...Spravodlivosť otočená naruby - niekto kradne - nazvete ho špinavým zlodejom a ste potrestaný vy, niekto vraždí, nazvete ho špinavým vrahom a ste potrestaný vy.....Táto chorá spoločnosť najprv zobrala ľuďom právo sa samostatne brániť, tým myslím, že keď vás niekto napadne, máte právo ho zabiť a každý, kto nad niečím takým rozmýšľa, by mal túto vec mať zakotvenú pevne v mysli, že keď niekoho napadne, nemusí z toho vyjsť živý - a že to je skutočná morálka a spravodlivosť, ale ešte je nám zakázané toho človeka, či skupinu i slovne napadnúť - čiže aký odkaz sa tu ľuďom podsúva - nebráňte sa pred nikým, pred zlodejmi, pred vrahmi, pred politikmi, všetko toto sa vám môže diať, spoločnosť to schválila - brániť sa je trestné...Môže byť spoločnosť ešte viac chorá????

Hosť

#139

2014-05-21 18:55

za pravdu sa trestá aj vyhadzovom z práce ... môj názor som už publikovala, stojím za jej každým slovom .... vivat Slovakia

Hosť

#140

2014-05-21 18:57

Načo komentovat....Proste treba podporit človeka ktory vyjadril svoj hnev a nazor nahlas....a ma moje sympatije.

Hosť

#141

2014-05-21 19:13

dobre spravila čo napísala aspon je vydieť že cygán može všetko a iný nie

Hosť

#142

2014-05-21 19:14

Súhlasím s väčšinou tu vyslovených názorov, pani Kormúthová má aj moju podporu a sympatie...

Hosť

#143

2014-05-21 19:29

Kto bral do úvahy, že keď vám toto niekto urobí v noci vo vašom dome, môže sa mu stať, že už nikdy kľudne nezaspí a bude mať traumu kto sa mu tentokrát dostane do domu a môže to skončiť horšie ako len s ukradnutou rínou.
prezidentKISKA

#144

2014-05-21 19:32

Kde to žijeme,v akom štáte,vraj demokracia ? Keď ma okradnu a pomenujem situáciu pravým menom-CIGAN,pýtam sa ,čo je to za štát,kde sa cigáni môžu dopúšťať beztrestne zločinov a štát postihnutého ešte raz trestá,mám 76 rokov,ale v socializme sme také niečo netolerovali a zákon platil rovnako pre každého. Teraz cigánov štát chráni ako v bavlnke a cigán to využíva a smeje sa z toho.Kocúrkovo je slabý výraz. Dôrazne žiadammaby aj prezident zasiahol a pani Kormútovú prijala spä RTVS a národa..za jej prejav-súkromný ju naopak odmenilo za prejav majúci podporu 90 %

Hosť

#145

2014-05-21 19:52

Odkaz pre Miku - ste debil a kludne Vam to poviem aj osobne do ksichtu. Chodte si Vy byvat medzi ciganov.

Hosť

#146

2014-05-21 20:05

bolo to nespravodlivé rozhodnutie RTVS voči Kristínke Kormúthovej, ktorá si iba ochraňovala svoj súkromný majetok a reagovala tak, ako by reagovali tisíce obyvateľov Slovenska !!!

Hosť

#147

2014-05-21 20:05

myslim ze ludia si mozu slobodne povedat svoj nazor

Anonymous

#148 Re:

2014-05-21 20:07

#126: -

niekto sa tu pýtal, či bude zlodej potrestaný - no nie, nebude - potrestaná je  Kristínka, asi ich mala pohostiť a nie nadávať,


Hosť

#149 Lúpež v dome vajdu sa zmenila na masaker: Votrelca († 40) ubil na smrť aj 14-ročný chlapec!

2014-05-21 20:17

http://www.cas.sk/clanok/267997/lupez-v-dome-vajdu-sa-zmenila-na-masaker-votrelca-40-ubil-na-smrt-aj-14-rocny-chlapec.html

Podľa polície mali výtržníci plynové pištole, Rómovia ich mali tiež a okrem toho aj nože, mačety a iné bodno-rezné zbrane.

Výsledkom bolo, že jedného z lúpežníkov Rómovia ubili na smrť. „Dúfam, že tento prípad nevyvolá násilie. Pevne verím, že ľudia na Slovensku sa nedajú vyprovokovať takýmito prípadmi. Lupiči vstúpili na majetok s cieľom páchať trestnú činnosť. Je pravda, že ľudia, ktorí mali byť okradnutí, nereagovali primerane, ale o všetkom musí rozhodnúť polícia,“ myslí si Pollák, podľa ktorého musí byť každý, kto pácha trestnú činnosť, potrestaný.

O rasizme ani slovko. Keď nebezpečný Cigáň okráda bielych, biely príde o prácu. Keď okrádajú Cigáňov, tí zabijú človeka, všetci už vedia že Lupiči vstúpili na majetok s cieľom páchať trestnú činnosť ale Cigáň na streche trestnú činnosť páchať neide.

Hosť

#150

2014-05-21 20:19

Kedže tá cigánska banda žije aj z mojich daní-žiadam tento štát,aby začal hájiť práva slušných občanov!