Otvorený list na ODVOLANIE pani primarky MuDr. Evy Mocovej

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list na ODVOLANIE pani primarky MuDr. Evy Mocovej.


Hosť

#1

2014-05-16 20:43

KONEČNE niekto dostal odvahu !!!

Hosť

#2

2014-05-16 21:11

uz je na case aby bola odvolana lebo jej spravanie aj voci mamickam je absolutne neprofesionalne a primarka deckeho odelenia ked ma nazor ze sa da nedonosene dieta na umelu vyzivu ako uprednostovat materske mlieko tak asi tam nema co robit to je moja vlastna skusenost pri mojom vnucikovi a s nevestou jednala ako s handrou hoc videla ze je na tom psichycky velmi zle
host

#3 Re:

2014-05-17 06:25

#2: -

Umele mlieko uprednostnit pred materskym a este u nedonoseneho dietata???? Tak to je sila. Nedajte sa oklamat.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-05-17 19:20


ja & ja

#5 ODVOLAT!!!

2014-05-17 20:32

Podla nej kazdé dieta je astmatikom!!! Nastastie nesli sme do jej ambulancie ale ajtak nás brala ako astmatika. A jasné ze dnes nemáme nic spolocné s astmou!!!!! A jej správanie????!!!! Nehorázné!!!!!!


Hosť

#6

2014-05-18 06:02

Už načase ju vymeniť,aj ja som mala s ňou zlé skúsenosti,otrasné správanie k deťom,k mamičkám aj pr´buzným a zle diagnostikovala aj mojej malej chorobu, samozrejme ako každé dieťa aj moje liečila na astmu namiesto zápal plúc

Hosť

#7 Re: ODVOLAT!!!

2014-05-18 13:11

#5: ja & ja - ODVOLAT!!!

aj nam povedala, ze mame astmu a neviem co vsetko kopec liekou nam dala brat.syn to bral mal bolesti brucha zvracal a ona mame vtom pokracovat atd...vsetko sme vysadily decko daly do kopy sli za inym Dr... maly sme ist na kontrolu a ona , ze spolu sme to zvladly ona mi to vravela, ze to zabere..Tak som jej povedala, ze nic sme nezvladly jej liekmy vsetko sme vysadily daly decko dokopy ...ona sa zacala rozculovat namna.tak som ju uzemnila ostala jak obarena zobrala kartu treskla dveramy... !! ja ked ju len vydim mam tlak tristo min...skoro mi syna znicila a to nehovorim ked tam lezal och.nebudem sa rozculovat !! drzim palce!!


Hosť

#8

2014-05-18 17:32

Bolo by načase tam dat človeka, ktorý ma ľudskosť a vie pochopiť trpiaceho rodica a ma súcit s chorým dietatom, ktoré blízkosť rodica potrebuje.

Hosť

#9

2014-05-18 18:50

Aj moje deti boli podľa nej čistí alergici. Stačilo len vybrať nosné mandle a bolo po alergii. A to už nehovorím o prístupe pri hospitalizácii 15-mesačného dieťaťa s matkou, ktoré malo zápal pľúc, lieky mu podávali tak, ako pri domácom ošetrení,(pritom vyvracalo ATB, ale nenavrhli inú metódu podávania liekov) namiesto Nutrilonu dostávalo kravské mlieko a keď tam ochorela aj jeho matka, dostala odpoveď, že ona jej nemôže dať ani len Paralen a nech sa do rána o seba postará, aby nenakazila ostatné deti. Ich pobyt v nemocnici bol pri takomto prístupe úplne zbytočný a stresujúci.

Hosť

#10

2014-05-18 20:29

Spravanie p. Dr je nanajvýš neprofesionálne a neohľaduplné. Nie je to človek na správnom mieste. Jej postoj k doprevádzajúcim rodičom je otrasný a cele oddelenie pod jej vedením ide dole vodou. Každý normálny rodič tam svoje dieťa nedá. Jej vystupovanie je hanbou žiaľ hanbou lekárskej profesie.
Host

#11

2014-05-19 10:06

Fascinuje ma, ako niektori ludia dokazu pouzivat Y/I, napisat de"c"keho, a urobit dalsich 6 gramatickych chyb v jednej vete.
A este viac, ze takto vzdelani a uvedomeli obcania dokazu bez ostychu pouzivat internet a svoju uroven vo svojom spravdolivom hneve ventilovat a poukazovat na nespravnu diagnozu.
Bolo by objektivne, aby teda mamicky, ktorym bolo dieta diagnostikovane chybne, popripade dokonca liecene na uplne inu chorobu absolutne nespravnym postupom svoje staznosti adresovali prislusnym organom, ktore maju kompetenciu akykolvek lekarsky zakrok preskumat a co je este dolezitejsie, vyvodit patricne dosledky - napriklad tej Mocovej odobrat licenciu, alebo ju rovno nechat zavriet. Ved to by bolo urcite lepsie, ako ju len tak "peticne" odvolavat! To vam ludia nesmie stacit, nebudte nedosledni!!! :-)
host0

#12

2014-05-19 14:14

Dobre moja milá, tak začni používať vo svojich komentároch aj diakritiku a potom kritizuj nespokojné mamičky! A ešte niečo, keby tie príslušné a kompetentné orgány nefungovali na princípe : ,,za finanč.odmenu Vám to schválime!", tak tí vzdelaní ľudia, by sa tu nemuseli asi ,,petične" odvolávať :P :)

neznamy

#13 Re:

2014-05-19 15:23

všetci sa sťažujú : http://www.lekar.sk/10083/mudr-eva-mocova/hodnotenia

-netreba to tak nechať, odvolať.


Hosť

#14

2014-05-19 18:56

Tobb oda figyelest!

Hosť

#15

2014-05-20 07:49

Ad host0:
Nie som nicia mila, taketo oslovenie ma uraza. Pokial mas informacie, ze Slovenska lekarska komora, pripadne Urad dohladu nad lekarskou starostlivostou prijima uplatky, aby "to" schvalili, je Tvojou povinnostou oznamit to organom cinnym v trestnom konani. Inak su Tvoje slova len taky typicky roznavsky vykrik do tmy. (A technicky sa dokonca dopustas trestneho cinu.)
Podla poslednych priskumov cez 40% detskej populacie trpi alergiami, do roku 2020 to uz bude nadpolovicna vacsina celej populacie, nadpolovicna vacsina detskej populacie uz v roku 2015. Alergie su STVRTYM najcastejsim ochorenim na SVETE podla Svetovej zdravotnickej organizacie.
(Cerpam z google: http://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000663/1354893/Hroziva-statistika-alergii--Prekvapia-vas-fakty-i-sokujuca-prognoza)
A Vas naozaj prekvapuje, ze Vase dieta ma alergiu? Este stale? Fakt? Teda URCITE ju nema. Tak mu dajte antibiotika - sirokospektralne. Vzdy, v pelovej sezone a pri prudkom ochladeni na jesen..
Ad pani, ktora sa stazuje, ze sa po detskom oddeleni pohybovala chora - a bola poziadana, aby ostala v izbe a nenakazila dalsie deti, tak lezat tam moje dieta, tak sa akurat nastvem, ze takto nezodpovedni jedinci existuju.. Pani tiez pise, ze z inventara DETSKEHO oddelenia nedostala ako DOSPELY nepacient lieky. Ak viete niekto nieco o uctovnictve, ako preboha by sa toto malo zauctovat? Technicky tam mozete prist zaklopat a dozadovat sa lieku, a potom to dat na web. To je take slovenske.. Ludia, mate google, nastudujte si nieco.

Hosť

#16 host 15

2014-05-20 11:55

moja mila pani mocova skoncujeme stebou!!!
host0

#17 Re:

2014-05-20 12:26

#15: -

Áno?? Táto štatistika ohľadom alergií je taká typická, pre nemenovanú osobu z Rožňavy :P! Podľa ktorej sú aj tak všetky deti astmatici a alergici. A netvrdím to len JA!!! Nevravím, že za posledné obdobie nebol zaznamenaný prudķý nárast počtu detí, kt. trpia alergiami, ale nemusí to byť u každého dieťaťa, ktoré sa dostane na detské oddelenie. Tu nejde len o to, že jej nedali paralen, tu ide najmä o to, že ako sa správajú k sprevádzajúcim osobám pacientov!!! A ešte niečo, čo je poburujúce na oslovení: ,,moja milá" ?? Pokiaľ dobre viem, ani jedno slovo z toho neobsahuje vulgarizmy! A Vážená pani z Rožňavy, začnite prosím Vás používať diakritiku, inak sa nebudem namáhať riešiť ďalej túto konverzáciu :) Pekný deň Vám prajem :*


Hosť

#18

2014-05-20 13:16

Aky vyznam maju lexikalne dva otazniky? Poznam jeden a poznam tri... Diakritiku pouzivat nebudem, pisem z tabletu/iphonu a viac casu ako tomu venujem momentalne tomu venovat nemienim, zial nie som zamestnanec v kancelarii, aby som mohla vyuzivat ergonomickost klasickej klavesnice.. Dorazne by som sa chcela ohradit, ze nie som "nemenovana" osoba.
Ak pisem, ze alergici tvoria 50% populacie, ak si to na papieri v rychlosti preratas, vyjde Ti, ze to statisticky nie je kazde dieta ktore sa objavi v memocnici (skole, skolke, pieskovisku, lunaparku) ako mi podsuvas, ale kazde druhe.
Ak by Mocova skutocne liecila kazde dieta len na alergiu, asi by sme si niekto v RV vsimli, ze nam ich umiera okolo 400 rocne. Ci? Tymto som z mojej strany tuto temu vycerpala.

Hosť

#19

2014-05-20 13:19

Ta mocova sfalsovala aj tu statystyku tej organizacie. Ja poznam vela ludi aj z inych miest a alergiju ma mozno jeden zo 1OO. Ona to roby aby zarobila viac

Hosť

#21

2014-05-20 15:50

Zdielajte nasu peticiu prosim.Cim viac nas bude tym lepsie.Spomente nas susedom, kolegom a znamim.Dakujeme za podporu,spolu to dokazeme. ###############################################################################################################

Hosť

#22

2014-05-20 16:16

To akože aby hlasovali aj ludia, čo ju ani nepoznajú? :-D
Silná to je pani, ked podplatí aj WHO :-)
Škoda, že sa nedá hlasovat o top príspevok roka ;)
oko

#23

2014-05-20 17:04

neodbočujte, tu nejde o počty alergikov , ale o prístup.
Dita

#24 Predmet

2014-05-20 17:12

Dobre na to idete, a čo potom? Ved už ani nočné služby nemá kto odslúžit, sú tam traja lekári: ona, slečna z Ukrajiny a mlady lekár. Bez atestácie. Som z nemocnice, tak viem, že to už dlhodobo nie je ružové.
Do tohoto regiónu nikto nepríde. Takže čo potom, hm?

Hosť

#25

2014-05-20 18:24

peticia nieje o hlasovani ludi co ju poznaju alebo nepoznaju..hlasovat mozes do superstar...ze nema kto robit nocne a nikto tam nechce ist? necudujme sa ked to riadia ludia ako ona, povysenecky, arogantny a hlavne neochotny..ja osobne lutujem jej kolegov, vsak to natom detskom aj citit vo vzduchu ako sa jej boja..to uz kde sme aby sa pacienti ked idu no nemocnice modlili aby ju nestretli...odvolat!!!