Petícia za ukončenie ozbrojenej agresie na Ukrajine

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za ukončenie ozbrojenej agresie na Ukrajine.


Hosť

#26

2014-03-12 20:11

Nech mier zavládne v ich krajine.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-03-14 21:40


ema

#28 pozor na fakty

2014-03-16 19:44

Prosím Vás, buďte trochu viac zorientovaní, nestaňte sa nástrojom v rukách propagandy.
Moc v Kyjeve prevzali zamaskovaní vrahovia, odstreľovači, banderovci - videli ste zábery ako zapaľovali neozbrojených policajtov? 26 ich zaživa zhorelo.
A keď zakázali v Ruskej autonómnej republike na Kryme používať ruský jazyk a do oblastí začali prichádzať vrahovia z Kyjeva, ľudia sa naľakali, hrozil im podobný osud ako tým policajtom v Kyjeve.
Sama som videla, ako banditi z Kyjeva prepadli Súd autonómnej republiky na Kryme a bili mladého právnika, ktorého neskôr odvliekli do pivnice a tam mučili...
Prosím Vás, nedajte sa oklamať jenostrannými cenzúrovanými správami.
Bohužiaľ po 24 rokoch som zistila, že v našich médiách je v roku 2014 väčšia cenzúra ako do roku 1989.
Peter

#29 pre "ema"

2014-03-17 09:43

Ani neviete, ako človeka poteší, keď opäť natrafí na normálneho a čestného človeka. Zdá sa, akoby sa svet zbláznil - zima už nie je zimou, leto letom, pravda pravdou, právo právom, charakter charakterom, česť cťou, ... Sme zahltení pseudofaktami vyjadrovanými a vnucovanými pseudopolitikmi. A za všetkým sú peniaze a moc. Na ľuďoch nezáleží.
Prepáčte, začal som sa unášať. Vám sa netreba rozpisovať. Mám presne ten istý názor ako Vy. Je mi ľúto Ukrajincov, niektorí nevedia čo činia, niektorí až moc dobre, ale úprimne im držím palce, taktiež Krymu a celému Rusku (je to smiešne po 68, atď., ale taký je život a dnešné Rusko je už celkom iné).

Dúfam, že nás zostalo viac.
S úctou, Peter


Hosť

#30 Re: Re: Re: INVAZIA NEEXISTUJE

2014-04-19 21:37

#15: ZA MIER - Re: Re: INVAZIA NEEXISTUJE

Tak,toto je konečne pravda!!!

 

Michal Sykora
Trnava

#31 Michal Sykora

2014-06-06 21:41

Kazdy vie ze za nepokojmi na ukrajine stoji USA a Brusel (majdan financovany aj z nasich penazi), a kto rozumie politike ten vie, preco je pre RF tak klucove aby Ukrajina nevstupila do zapadnych vojenskych a politickych struktur a tiez, ako je pre Rusov dolezite ciernonorska flotila. Rusko nikdy nemalo zaujem o nepokoje na Ukrajine, preto takuto absurdnu peticiu, ktorej zakladatel ma zjavne silny informacny deficit, v ziadnom pripade nepodporim. RF ma pravo branit sa pred coraz agresivnejsim zapadom.

Hosť

#32 Re: snehu

2014-06-09 12:05

#6: -

Invázia zo strany RF neexistuje. Preberte sa


Hosť

#33 protest

2014-06-17 18:11

ostro protestujem proti chystaným koncentrákom na juhovýchodnej Ukrajine a fašistickému teroru proti ruskojazyčnému obyvateľstvu, ktoré nesúhlasí s kyjevskými oligofašistami

fašistická chunta z Kyjeva a jej podporovatelia sú zločinci
realist

#35 Re:

2014-08-04 20:32

#1: -  

Americka agresia je o.k.?

Miliony nevinnych ludi v Iaku, podpra ISIL v Syrii, teroristov v Lybii, vrazdiacich fanatikov v Egypte.. a ivysledok - islamsky terorizmus nikdy nebol silnejsie ako dnes. Chyba? Nie, nie - cieleny rozvrat a rozduchavanie vojen najvacsim agresorom v dejinach, ktory krici "stop agresii", ak sa niekto vzoprie jeho agresii.


Hosť

#36

2015-01-03 14:38

Prajem si aby sa vojna skončila a ľudia žili v mieri.