Petícia za zrušenie registračnej dane za vozidlo

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zrušenie registračnej dane za vozidlo.


Hosť

#201

2014-04-01 06:55

Ako si to vláda myslí, kedˇtakto zdiera občanov,
Ako môžu občania takúto príšernu sumu zaplatiť
ktorí si požičajú peniaze na auto a musia túto
sumu uhradiť? V Česku sú poplatky iba 800 kč t. j.
1/10 inák určite by vyšli do ulíc. U nás však je všetko možné, i kedˇvláda sa vyhlasuje za sociálnu.

Hosť

#202

2014-04-01 07:43

Registracna dan by sa mala vztahovat len na novo zakupene auta v SR a nie ked si niekto dovezie starsie auto zo zahranicia. Zderstvo!

Hosť

#203

2014-04-01 08:08

Suhlasim o zrušeni dane na vozidla

Hosť

#204

2014-04-01 12:06

Podla mojho nazoru su sumy neskutocne vysoke. Likviduju dotknutu podnikatelsku sferu ako aj sluzby spojene s autoopravarenstvom.

Hosť

#205

2014-04-01 15:09

je to blbost... mne tiez nikto neda peniaze pre moje pekne oci...

Hosť

#206

2014-04-01 15:17

Treba to zrušiť!

Hosť

#207

2014-04-01 15:17

ok
marek

#208

2014-04-01 19:26

Nech nam to zaplatia ty co volili Fica... Je ich milion nech sa na to poskladaju

Hosť

#209

2014-04-01 21:31

Aj moja 16ročná Octavia 81kw je mega luxus,ešte že som ju kúpil pred touto Ficovinov

Hosť

#210

2014-04-02 05:43

tiez si chcem kupit auto, ale ak niekto napise ze 15 rocne vozidlo ma najazdene 80tis km. tak tomu neverim...

Hosť

#211

2014-04-02 05:57

Dufam ze to prejde!!! v tomto zasranom state plnom amoralnych ,bezcharakternych,tupých a nenazranych politikov ktory tento dementny narod bez hrdosti uz 20 rokov bezprecedentne toleruje.Co je na grcanie. Ked ze najvacsim nepriatelom slovaka je slovak moze sa lahko stat ze podpisi budu ale neprejde to lebo podplatia iniciatora tejto akcie tak ako uplatili organizatorov nasich dvoch pseudo strajkov preto mam pochybnosti.Lebo Slovakia sistem.

Hosť

#212

2014-04-02 05:57

Tejto peticii fandim a dufam ze sa nazbiera dostatok podpisov.

Hosť

#213

2014-04-02 06:01

Suhlasim nemam na nove.

Hosť

#214

2014-04-02 06:09

U nás v bazároch sú drahé autá každé má pretočené tachometre a na nové auto nemá každý Slovák,tak si radšej doveziem auto zo zahraničia ak sa nebudú platiť tak vysoké poplatky súhlasím za zrušenie takto vysokých poplatkov.

Hosť

#215

2014-04-02 06:15

AK BY SOM MOHOL ,TAK BY SOM HLASOVAL AJ X-KRÁT.
autor

#216 Re:

2014-04-02 06:40

#211: -

Plne s tebou suhlasím a ubezpečujem  Vás, že ma v prípade nazbierania podpisov nikto nepodplatí. To čo sa deje na Slovensku je fakt vrchol. Keby sme mali platy ako v iných členských štátoch tak sa táto petícia asi ani nekoná. Kedže zarábame tak ako zarábame musíme sa začať brániť. Navrhujem poslancom upraviť mzdu na 600€.

majo

#217 Re: Re:

2014-04-02 06:43

abcdef

Nikoho v tomto štáte nezaujíma finančná situácia občanov - voličov, je to výsledok spravovania štátu po 1989 - zlatý komunisti, môj dedko by sa v hrobe obracal, bol prenasledovaný, druhým starým rodičom zobrali krčmu..., boli 100% antikomunisti, ale dedko na smrteľnej posteli povedal, keby bol vedel, ako to tu bude vyzerať s "demokratickou vládou" tak mal vstúpiť do strany! socializmus bol spravodlivejší systém /jeho názor/ a to je sila, ak to povie režimom prenasledovaný človek. Myslím si, že registračná daň nemá za cieľ nič iné, ako už z prázdnych peňaženiek občanov tohto štátu, vytiahnuť posledné peniaze, ako ich táto /aj predošlá/ vláda núti kupovať si staré ojazdené vozidlá v západnej Európe, nie je schopná zabezpečiť základné ústavné právo na prácu a práci zodpovedajúcu mzdu, aby si mohli ľudia žiť normálne na strednej úrovni, a môcť si kúpiť auto v našej republike - nové. Ak si niektorý politik myslí /očividne podľa výrokov áno/, že ľudia si chodia kupovať autá do zahraničia z "plezíru" tak je to idiot, lebo nikoho nebaví brať si dovolenku, cestovať a vybavovať papiere, prihlásenie, originalitu a STK, určite hovorím za väčšinu, že za prácu by mal byť primeraný plat /ako v Rakúsku, Nemecku/ a nikto by nikam nechodil na nákupy a podporoval by domácu ekonomiku, napríklad kúpou nového auta. Ale ľudia sú k tomuto konaniu donútení, zlým vedením krajiny a doplácajú na neschopnosť tak koaličných ako aj opozičných politikov. Dokiaľ neodsúdia prvého zlodeja politika, tak tu demokracia ani nezačne fungovať. /Bicyklista drží chrbát Muftimu, Doktor drží chrbát Bicyklistovi, tunel, financovanie strany, nástenkové tendre, predaj železníc, privatizácia SPP.... atď/, tie rozkradnuté miliardy chýbajú a naše politické špičky nebudú chodiť MHD, ale pekne s BMV s 500 koníkmi a smejú sa Vám aj mne z okna svojej limuzíny a vymýšľajú, aké nezmyselné dane a poplatky Vám a mne vymyslia, aby si mohli prihrávať štátne zákazky a rozkrádať ten zvyšok majetku so svojimi kumpánmi, viď. napríklad Gorilu.

Niekedy mám pocit, že vymýšľajú poplatky, dane s tým zámerom, či to ešte /taká blbosť/ prejde u tých somárov - to sme my - ľudia "našej krajiny"/ a my im dokazujeme, že áno!

Nezaujíma ich ani vozový park, ani bezpečnosť, zaujíma ich len poplatok, daň, na naplnenie štátneho rozpočtu, aby bolo z čoho míňať, kradnúť.

Netreba sa vzdávať a musíme využívať, aj keď obmedzené občianske práva na zmeny!


Hosť

#218

2014-04-02 07:28

takto nas uplne odstavili od moznosti kupit si solidne auto niekde von, preto ze tu sa take auto da kupit len veeelmi tazko, to tiez plati pre motocykle------ to uz je aky nezmysel????

Hosť

#219

2014-04-02 07:29

Som rada, že vznikla táto petícia, pretože my občania sme len dojné kravy pre tých hore, keby sme mali vemená plné mlieka, tak ok, doja nám však už len krv a žlč!

Hosť

#220

2014-04-02 07:54

Nazvem vas ako politik " vazeny odpad" co tu vypisujete konajte idioti pocas 1 rocneho pobytu v Parizi kde su take socialne zakony o akych sa vam ani nesniva bolo 8 strajkov stoho 3 generalne!!!! Tak kto je potom za totalneho idiota ked si nehate srat na hlavu ako nikto na svete! Kecat a kecat a stazovat ! a ked chybaju peniaze nejist po tych co ten nedostatok sposobyli ale ojebat suseda nezaplatit fakturu. To je take slovenske. Na uzemi slovenska sa scentralizoval geneticky odpad.

Hosť

#221

2014-04-02 09:48

Hlúposť je ta daň
Palosl

#222

2014-04-02 16:14


Myslím, že za dovoz ojazdeného vozidla sa okrem tejto dane platí dosť poplatkov (Pre vlastnú potrebu som si postupne doviezol už dve autá v priebehu 5 rokov). Týmto krokom sa len zlepšuje pôda pre stáčanie km na vozidlách a lepenie vrakov aut, aby vyzerali ako nehavarované!! Nepriamo je to aj lobizmus predajcom nových aut, kde ľahšie manippulujú s cenami. Zrušiť túto daň ako diskriminačnú v Europskej únii.
Sunny

#223 Re:

2014-04-02 16:59

#26: -

Ja si myslim, ze takuto dan treba zrusit a ti co ju vymysleli by mali vratit peniaze tym ktori ju zaplatili! Nie?! Vymahat exekucne!

DPH na Slovaci, vzhladom na zarobky, by mala byt 2%!!! A teraz sudruhovia vladnite!...nie klamat a kradnut...

Sunny

#224 Re:

2014-04-02 17:13

#17: -

Uz som napisal postoj k daniam pod c. 223. Este chcem dodat. Zrusil by som aj technicke kontroly, nemaju zmysel! Aj tak kto ma znamost prejde s vrakom za minutu a mna s 4 rocnym autom dusili skoro hodinu, pomaly... maju cas... ty si iba zakaznik.

TK  a  EK atd.,  treba robit na ojazdene a dovezene auta zo zahranicia.

Sunny

#225 Re:

2014-04-02 17:18