Petícia proti zrušeniu tv relácie Modré z neba

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti zrušeniu tv relácie Modré z neba.


Hosť

#26

2013-12-23 06:03

je to nejlepši pořad ktery už pomohl vice lidem a hlavně dětem ktere to nejvic potřebujou bylo by škoda to zrušit.-

Hosť

#27

2013-12-23 06:46

Modre z neba bola velmi dobra a hlavne osozna relacia ,ktora pomahala ludom v nudzi ,ke sa uz nas krasny stat(politici)nevedia o nich postarat,pooct.Je to hanba na slovensko .Preto treba takejto ralacii pokracovat a drzim palec nech sa to vydari.

Hosť

#28

2013-12-23 07:46

Byl to zajistě dost sledovany pořadvše co je hezké se jen a jen niči-Tv vysila moc brutality-vražd a jinych filmu,které toto vše přinašeji-sama americka produkce-vedeni Markizy by mělo vzit rozum do hrsti moc přemyšlet....

Hosť

#29

2013-12-23 21:17

Všetko dobré sa na tomto Slovensku ruší. Nemalo by to tak byť!!! Vráťte MZN na obrazovky!!!
RYBKA

#30

2013-12-25 20:49

podpisala som to,ale myslim si,že to nepomože☺

Hosť

#31

2013-12-25 21:12

Podepsané,vraťte mzn vždyť pomáhali lidem,my v Čechách vám mzn mohli jen závidět,Vilo bojuj nebo to pretahni na jinou stanici a markíza se může jít sama odhlásit z tv

Hosť

#32

2013-12-25 22:43

prosim neruste nejlepsi porad s nejlepsim moderatorem

Hosť

#33

2013-12-26 08:04

Modré z neba,je jeden nejlepší pořad,který se ukazál na obrazovce ne jen díky skvělému moderátorovi Vilovi,ale kvůli tomu,jak pomáha těm bezmocným a nemocným lidem,to je na tom to nejlepší.Prosím neruště Modré z nebe,to si nezaslouží děkuji ..

Hosť

#34

2013-12-26 08:47

Odkedy vznikla relácia Modré z neba som ju pravidelne sledovala, ako aj moja rodina a teraz v stredu večer čo ma/nás/ čaká ? Nejaká hovadina alebo hlúpy seriál ? Vráťte nám Modré z neba, Markíza lepšiu reláciu nemala a neverím, že bude mať!!!

Hosť

#35

2013-12-26 15:22

modré z nebe krásný pořad, který pomáhal lidem kteří to opravdu moc potřebovali .Byla v tom lidkost a naděje na lepší život.Chceme pořad vrátit na obrazovku.Děkuji

Hosť

#36

2013-12-26 15:38

Krásný pořad který pravidelně sleduji.Je to o těžkých osudech naších lidí.V životě nepochopím proč se posílají peníze do Afriky když tady u nás je taková spousta lidí v těžké nouzi.Normalní člověk se prvně postará o svou rodinu aby neumírala hlady a nemocemi a až pak rozdává.Mám pocit že to zrušení bude nátlakem vlády pod nátlakem EU protože se lidé dovídají díky MzN jaká je u nás situace.Jsou horší než STB.Jen mě vždy mrzelo že podobný pořad nebyl i ČR.Zdravím všechny příznivce a snad s tím něco uděláme.

Hosť

#37

2013-12-26 16:01

pomozme ludom ktory to potrebuju

Hosť

#38

2013-12-26 16:02

bez tejto relácie,nikto nebude pomáhat najpotrebnejším,nikto nebude konat miesto poistovní,nepomôže rodinám tažko chorých a najchudobnejším,doba je zlá a MzN zachránilo vela ludí a dalo im novú nádej a to je v tejto tažkej dobe najdôležitejšie...áno plakávali sme pri odvysielaní každej z častí,ale to nie je chyba MzN ale toho aké velké legislatívne diery sú v zákonoch v systéme zdravotného poistenia a zdravotníctva ako takého a v sociálnom systéme,tam je to úplne najhoršie...politici si nerobia dobre svoju práce a je strašné videt kolko rodín žije pod hranicou biedy...Vilo a štáb si svoju prácu robili dobre,každá jedna odvysielaná relácia zachránila vela ludí,ktorý si mysleli,že im nikto nepomôže,posolstvo MzN sa posúvalo dalej,ludia si začali pomáhat ked zasiahol osud a niekto sa stal anjelikom,drahé prístroje a zdravotné pomôcky sa posúvali k dalšiemu,ktorý pomoc potreboval...neuvedomujete si čo ste zrušením tejto relácie urobili....BERIETE LUDOM NáDEJ,že môžu žit dôstojnejšie a že niekoho ich tažký osud zaujíma,ked je vláda slepá a chová sa ako by bolo všetko v najlepšom poriadku a pritom už dávno nevedia aké tažké je v dnešnej dobe prežit a ako jednoducho sa môže človek dostat do bezvýchodiskovej situácie,ked je naraz bez práce,má chorého člena rodiny,alebo kvôli neštastiu príde a strechu nad hlavou...poslanci a politici už dávno nevedia v akom strachu a neistote ich občania žijú...oni nám nepomôžu MODRÉ Z NEBA pomohlo vždy


Hosť

#39

2013-12-26 18:03

...je mi zo všetkého hrozne, komu vadí, že sa nájde niekto a pomôže druhým...vôbec ma nezaujíma koľko zarobia organizátori, dôležité je, že sa niekomu pomôže, aj ke´d je to ako kvapka v mori ale je!!!!!

Hosť

#40

2013-12-26 18:45

Každou středu jsem sledovala Váš pořad,který ve mě vždy zanechal hřejivý pocit,že ještě žijí lidé,kterým není lhostejno,jak někdo z nás strádá jak finančně tak citovo a snaží se pomoci.Vilo pomáhá nejen slovem,ale i takovým svým kouzelným šarmem,vtipným komentářem,že i když je člověku do pláče,tak se nad některými ralacemi i zasměje a to má Vilo Rozboril úžasný,obdivuhodný dar.Nedokázala bych se dívat na jiného moderátora,který by jej dokázal nahradit.Tento pořad je vyjímečný, u nás v ČR podobný pořad začal existovat,ale brzo skončil,protože se ani v nejmenším Modrému z nebe nepodobal, proto jsem PROTI ZRUŠENI tak dokonalého
pořadu!!! divačka J.B. z Brna

Hosť

#41

2013-12-26 19:29

Som proti zrušeniu relácie Modré z neba. Je to fantastická relácia, pretože pomáha núdznym, o ktorých nikto z vlády ani nezakopne. Táto relácia by mala trvať večne a hlavným sponzorom by mali byť všetci vládni činitelia aspoň piatimi percentami zo svojich nehorázne vysokých platov, veď by úbytok z platu ani nepocítili a pomohli by veľkému množstvu ľudí a rodín, ktorým osud nadelil veľké trápenie, z ktorého sa sami nevedia a nemajú sily dostať. S pozdravom sledovateľka relácie Modré z neba.


Hosť

#42

2013-12-26 19:30

Nerušte Modré z neba!!!!!!!!!!!!!!!! Súhlasím s petíciou, všetko čo je dobré na Slovenskú nám to zaslepenci zo západu rušia.

Hosť

#43

2013-12-26 19:39

Jednoducho chcem,aby relácia pokračovala a pomáhalo sa ľuďom v núdzi.

Hosť

#44 Re:

2013-12-26 19:42

#41: -

Ospravedlňujem sa! Som za petíciu, čiže proti zrušeniu relácie Modré z neba!


Hosť

#45

2013-12-26 21:09

lepšia relácia pre pomoc obyčajným ludom tu nikdy nebola. komu to mohlo vadiť????

Hosť

#46

2013-12-26 21:28

Relácia bola výborná, sledovanosť tiež a pomohla mnohým rodinám z biedy.

Hosť

#47 Modré z neba

2013-12-26 21:32

Super relácia,pomohla mnohým z ťažkej situácie.

Hosť

#48

2013-12-26 21:33

modre z neba denne pomôze vela ludom tak preco by sa malo zrusit ? :O


Hosť

#49

2013-12-26 21:37

To snad ne že chcete zrušit Modré z nebe je mi to líto i když trpím co lidé prožívají ale na druhou stranu se i lidem kteří to potřebují překonat těžké chvíle i díky lidem kteří jim pomáhají

Hosť

#50

2013-12-26 21:38

Modré z neba pomohlo toľkým ľuďom,že by bola obrovská chyba zrušiť ho