Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA.


Hosť

#3751 Bez hovoreného slova to nie je ono :-(

2014-01-21 10:11

Naladil som si v PC a v aute radioantena a zatiaľ som spokojný.

Hosť

#3752

2014-01-22 12:58

úradníci v štátnych službách sú platení z našich daní a musia rozhodovať v prospech verejného záujmu (na to sú tam)a nie podľa toho , kto im dá väčší úplatok

Hosť

#3753

2014-01-22 18:17

Moje abstinenčné problémy sú čoraz horšie, nielen že mi chýba najlepšia hudba, ale žiadne rádio sa Vive navyrovná partiou moderátorov, ktorí vedia aj za upršaného dňa vyčariť úsmev na tvári. Bože ako mi chýba váš česko-slovenský vývar, hlášky Vladka Varechu a nedeľné Pianisimo, pri ktorom sme s mamou dorábali obed. Teraz ani nevieme, že je víkend, pretože bez Pianisima a oldiesky to už ani víkend nie je. Dúfam, že začnete čo najskôr vysielať aj mimo internetu, pretože odkedy nevysielate, tak nastalo informačné ticho okolo tejto do očí bijúcej neprávosti.

Hosť

#3754

2014-01-22 22:11

to radio sa mi páčilo a počúval som každú nedeľu aj p. Sucháňa chyba mnohým ...kde jeho nedelny príhovor najdeme diky

Hosť

#3755

2014-01-23 13:05

Rádio Antena...hudobný výber vcelku ujde, ale tí moderátori...to je číre zúfalstvo! Alex, Peťa, Ďuro a všetcia ostatní, veľmi nám chýbate, stále veríme v návrat rádia VIVA...

Hosť

#3756

2014-01-23 20:15

Je to choré nepredľžiť, a posunúť tieto frekvencie NIEKOMU. choré ako všetko na sk.

Hosť

#3757

2014-01-24 07:19

Je mi veľmi ľúto,že to musím povedať,ale na Slovensku neplatia zákony,ale peniaze.Slovensko sa stáva druhou Ukrainou.
sarge

#3758 Viva t Slovensko

2014-01-24 08:00

je uzasne, kolko podpisov sa vyzbieralo pod tuto peticiu ... A pritom sa zase riesi len dosledok a nie pricina.
A co tato peticia? preco zapadla prachom? http://www.peticie.com/vyzva_slobodnych_obanov_slovenska
Jano

#3759 HANBA SLOVENSKU!!!

2014-01-24 10:13

Mám absťák!! Rádio VIVA som počúval každý deň, s rádiom VIVA som postavil dom, keď mi hralo na stavbe a ťažká práca sa pri jeho počúvaní zdala byť omnoho ľahšou. S rádiom VIVA sa naši synovia učili chodiť, s rádiom VIVA všetky narodeniny a meniny stáli zato, keď sme si dávali zahrať obľúbené pesničky, s rádiom VIVA bol aj ten nedeľný rezeň oveľa chrumkavejší a lepší!!! Je to OBROVSKÁ HANBA tomuto hnilému štátu, že najlepšie slovenské rádio zapredal ako obyčajný farizej!!! Za toto nenávidím FICA a jeho mafiánskych prisluhovačov a z celého srdca im želám, aby všetci zhoreli v pekle!!!


Hosť

#3760

2014-01-25 14:15

na slovensku je vsetko mozne,korupcia,blbe zakony,nespravodlivost,a ak,tak len pre vyvolenych...aby sa obcan skoro hanbil,kde to zije..caka sa len na vzburu obcanov???

Hosť

#3761

2014-01-26 01:04

Radio VIVA je perfektne a som za jeho zachovanie

Hosť

#3762

2014-01-26 13:44

chýýýýýýbate mi !!!!!!

Hosť

#3763

2014-01-26 18:17

je to najlepsie radio mam 25 rokov a teraz co sa v radiach vysiela je des tasem disko napr.taka taka to by som aj dokazal! proste skvele

Hosť

#3764

2014-01-27 08:11

Toto radio som mal v pohode pustené cca 18 hod z 24... Teraz ho mam "naladené" len cez net... Ďakujem všetkým "spriazneným" dušiam, ktoré nepočúvajú RADIO VIVA!
Katka

#3765

2014-01-27 21:09

Tak strašne mi chýba Viva, hlavne ráno. Alexander Štefuca a jeho ranný tím

Hosť

#3766

2014-01-28 21:25

Toto "rádio" mi naozaj veľmi chýba :(
peter179

#3767 Rozpaky, vlastne už ani nie

2014-01-30 22:15

Vážené dámy a páni,
tiež som mal zopár príspevkov k tejto veci do doby, kým som zistil smutnú realitu. Jednak, toto nie je petícia, nespĺňa zákonom dané kritéria. Je tu zopár inteligentných príspevkov a potom more zvrátených, negramotných, nič nehovoriacich, tupých blbostí. Viem, nikto nemá patent na rozum a nie všetci sme rovnakí. Prepáčte, ale čo je moc, je moc. 90% príspevkov je na smiech, vlastne skôr do plaču - človek si náhle uvedomí kde vlastne žije a aká je úroveň národa, z ktorého vyšiel a ku ktorému sa hlási. A svoju príslušnosť prezentuje stále tichšie. Je to hanba. Úroveň väčšiny príspevkov je žalostná. Čo potom vlastne chcete a na čo sem píšete. Chcete uraziť tých mysliacich alebo rozosmiať tých kritizovaných. V každom prípade, oboje sa vám podarilo.
V neposlednom rade, miesto tohto nezmyselného pindania tu alebo po krčmách ste mali ísť do ulíc, tak, ako bolo pôvodne dohovorené. Ale to väčšina mala rôzne dôvody a povinnosti, a tak tam bolo len zopár odhodlaných. A teraz kecáte, ako vám je ľúto rádia? Čo ste pre to spravili okrem týchto nezmyselných volovín? Tak čo vlastne chcete? Nezaslúžite si obete nikoho, nezaslúžite si nič. Máte čo ste chceli a už to tu ukončite, ste trápni. Ak to ešte niekomu nedošlo, už dávnejšie je koniec.

Hosť

#3768

2014-01-31 07:26

Je to jediné rádio ktorý vysiela staršie hity a to perfektné pre staršiu generáciu aby sme počúvali pesničky a nie nejaké hlúpe elektronické a vulgárne hudby,lebo to sa nedá nazvať pesničkamy.Držím Vám palce.
peter179

#3769 Re:

2014-01-31 08:33

#3768: -  

 Pozerám, že sem je úplne zbytočné aj písať. Aj tak to nikto nečíta, načo. Možno ani nevie a nerozumie. Hlavne, že sa zaprezentuje, odbaví. Nevadí, že je to blbosť, ale aj ON prispel a bojoval za spravodlivosť. Je mi z toho na nič. A za toto smetie pokladali naši predkovia životy. Keby vedeli???!!! Nechcem sa nikoho dotknúť, nikoho uraziť, ale majte preboha trochu súdnosť.


Hosť

#3772

2014-02-01 19:00

drzim vam palce!

Hosť

#3773 Re: Rozpaky, vlastne už ani nie

2014-02-01 19:23

#3767: peter179 - Rozpaky, vlastne už ani nie

Ak by aj petícia spĺňala zákonom dané náležitosti v parlamente by niečo zmenili ? Ak by ju ľudia aj iným spôsobom podporili, zmenilo by sa niečo ? Na to si budeme musieť počkať maximálne dva a pol roka, takže ak Vám to ešte nedošlo ešte vôbec nie je koniec. VIVA žije na internete a jej poslucháči sa radi k nej raz vrátia cez éter.


Hosť

#3774

2014-02-01 23:13

Zdravim, s petici souhlasim. I kdyz nejsem Slovak, ale Cech, navic zijici v Australii, radio Viva posloucham velmi casto(diky casovemu posunu hlavne nocni proud), myslim si, ze rozhodnuti soudu by melo byt respektovane vsemi, bez ohledu na to, zda jsou velkopodnikateli (a temi pak obzvlaste) ci verejne cinne osoby.
Pokud nebudeme respektovat rozhodnuti soudu, pak se vracime do doby totality a neni divu, ze mladi lide a chytri lide, opousti jak Slovensko, tak Ceskou republiku a doslova utikaji do zahranici.
Radio Viva je hodne popularni nejen na SK, ale i v zahranici (alespon ja vim o hodne lidech, kteri poslouchaji pres internet, vcetne me). Radio by melo byt zachovano a umozneho poslouchani i po normalnich radiovych vlnach a nejen pres internet.

Hodne stesti a doufam, ze vse dobre dopadne! :)

Hosť

#3775

2014-02-02 19:58

dobrý deň, jachcem že by išlo do budúcna rádio viva a že by nebol šumenie ako je teraz vadí ten šum na frekvencií všetkých aj prešovskej 105.8 FM, chceme späť vivu.dakujem