Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA.

Ema

#3551

2013-12-22 19:13

dnes rano vstanem,a automaticky naladim oblubenu Vivu - az potom mi doslo ze uz ostal len sum... tak mi je smutno za vami,ostatne radia sa absolutne nedaju pocuvat- sibnuty expres, nudne jemne melodie atd. jooj,strasne mi chyba Viva so super pohodovymi pesnickami :-(
dodo

#3552 Nevedomost

2013-12-22 19:14

Nie vsetci vedia preco sa to stalo, nie pre dobru muziku ale pre politicke komentare, ktore demokracia,/ktoru nasi priatelia zo zamoria a ich bratranci v europe, exportuju do sveta/, neznasa, neznasa tak strasne ze za to zatvaraju a zabijaju ludi. EU je iba jeden z ich nastrojov, aby nas natiahli do hypotek a dlhov, ktore nam stiahnu slucku akolo krku aby sme sa bali nieco povedat, aby sme boli spokojny s pracou a placou aj za tych najhorsich podmienok, len aby sme nestratili to malo co mame a hlavne aby sme mali z coho splacat nase dlhy. Jednoduchy plan. Uspesne rozbili jednotu v spolocnostiacha teraz si robia cez financne skupiny co chcu. Chcete to zmenit? Treba sa obetovat za lepsiu buducnost. Na svete je viac a viac ludi ktory maju toho uz dost.

Hosť

#3553

2013-12-22 19:47

Viva je len jedna a to originál!!!Nikto ju už nenahradí takú aká bola!!!Preto chcem aby VIVA išla ďalej pretože hrala pre nás!!!

Hosť

#3554 VIVA, vráť sa nám !

2013-12-22 19:57

Keď komunistom nejaký umelec prekážal pretože kritizoval zlo v spoločnosti, keď nejaký film ideovo nevyhovoval, či novinár hovoril od srdca a nie podľa predlohy vrchnosti, jednoducho ich odstavili - umelec nesmel vystupovať, film zatvorili do trezoru, novinára poslali do uránových baní.
Dnes je tu opäť obdoba cenzúry. Skrýva sa aj za úrad, ktorý má neobmedzené práva, ktorý ignoruje rozhodnutia najvyššieho súdu. Úrad, ktorý bez ohľadu na záujem desiatok tisícov ľudí zamedzí slobodnému rádiu vysielať tým, že mu vypne vysielacie frekvencie, pretože neskrýva svoje názory, ale otvorene poukazuje na neprávosť vrchnosti, podporuje obyčajných ľudí a vytvára nám aj vo všedných chvíľach citové podmienky pre prežitie nastupujúceho zla plynúceho z finančných záujmov niektorých jednotlivcov. Prestávam veriť v spravodlivosť právneho systému tohoto štátu.

Hosť

#3555

2013-12-22 20:20

Je to hnus, co se tu (nejen) v rozhlasovém éteru děje. Stejným způsobem kdysi skončilo úspěšné rádio Triangl, které bylo nahrazeno stanicí pro věřící ČRo Proglas.

Hosť

#3556

2013-12-22 21:17

Tí, ktorí ľuďom zoberú aj posledné, čo im úsmev na tvári vyčarí, si nezaslúžia žiadnu pozornosť. A to iba pre ich materiálny blahobyt. A čo takýmto zaželať?! Aby keď raz budú potrebovať nás, niekoľko tisíc ľudí, sme sa im spoločne chrbtom otočili. .... Až vtedy možno niektorí pochopia, čo niekoľko tisícom ľudí spôsobili.

Hosť

#3557

2013-12-22 22:46

potvrdzujem

Hosť

#3558

2013-12-23 06:45

V tejto korupciou zhnitej krajine ktorú ovláda zopár finančných skupín sa nič iné ani nedalo čakať, škoda že mnoho ľudí je naivných a nepochopilo skutočnú pointu vecí ohľadom zrušenia rádia viva, žiaľ už nám ostávajú len cenzurovane media vcetne TV. A NENECHAŤ SI VYMYVAT MOZGY ICH. "OBJEKTIVNYMI" SPRAVAMI. ......


Hosť

#3559

2013-12-23 06:50

Najlepsie radio :)
cbrko900

#3560 Viva už ne je to čo bola

2013-12-23 06:53

počúvam R-Viva Dlhé roky, patrilo pre mňa medzi tie najoblúbenejšie.... Ale ako je zvykom všetko dobré raz musí skončiť a to plati aj pre toto rádio. R-Viava už nie je to rádio aké som poznal... začalo príbudať veľa reklám typu, hnidy a vši... pesničky obohrate tie isté do nemoty...ak by tam neboli moderátori tak by som si myslel, že to je pokazená platna....a preto som prestal toto rádio aj počúvať... mne osobne chýbať nebude...

Hosť

#3561

2013-12-23 07:43

radio viva nesmie zaniknúť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hosť

#3562

2013-12-23 07:52

uzasne radio, super moderatori, fičal som na nom poslednych 5 rokov, hlavne kazde rano pred odchodom do prace, je smutne ze kvoli zopar dementom ,prehnitemu skorumpovanemu systemu tejto republiky a nasich uzasnych sudov , vdaka ktorym sa kvoli procesnym chybam pustaju na slobodu vrahovia , musi skoncit nieco co bolo naozaj dobre a co rozveselovalo ludi den co den...... ale ved kniha a relacia MLČANIE nas na to vlastne pomaly pripravovali ze?........
Kupte si prehravac

#3563 Poriadok

2013-12-23 08:25

Keby ste mali v majetkových vztahoch poriadok, tak sa to nestane.

Hosť

#3564 Re: Poriadok

2013-12-23 09:57

#3563: Kupte si prehravac - Poriadok

a čo majú majetkové vzťahy s týnto spoločné ?? To,že máš dlhy,nesmieš existovať .... rádio bolo pre ludí !! mna ja osobne o každého postel nič,to len tu sa všetko skúma ... ako ich chcu splácať je iné,ale ako staralo o vysielanie,na to sa treba pozrieť !!  najlepšíí ak nie jeden z najkvalitnejších dopr.servisov.vždy čerstvé správy  , Alex štefuca a jeho ranní hosťia ...    Všetko išlo v pohode .... O tom je rádio!! Nie o súkromí ....

Miro

#3565 prečo je na frekvencii ticho ????????????????

2013-12-23 10:22

Mňa len teraz zaujíma prečo je na frekvencii ticho, prečo novy majiteľ frekvencie nič nevysiela. Však o ňu tak nesmierne bojovali a teraz tam mame počúvať ticho, áno aj ticho je potrebne pre človeka, ale to si vieme zaobstarať aj bez radia...... krásna toto vizitka Slovenska............ nehanebne poviem fúuuuuuuuuuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jano

#3566 slovenska realita

2013-12-23 11:07

Suhlasim s Mirom,

tak co pan POOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR kedy zacne vysielat to vase uzasne info radio uz sa ho vsetci nevieme doctat co to bude za skvost. Len aby Vas po takejto anti reklame co ste si urobili pri ziskani frekvencii aj niekto pocuval.

Viva na nete prezije.

Hosť

#3567 Re: prečo je na frekvencii ticho ????????????????

2013-12-23 11:27

#3565: Miro - prečo je na frekvencii ticho ????????????????

Pretože ešte nemože !! A nemože ani Viva ..he eh ...to je Kocúrkovo  ))


Hosť

#3568 Re: Re: Poriadok

2013-12-23 11:53

#3564: - Re: Poriadok

História sa opakuje:   " Zachráňme Markizu" .  Všetko je len o peniazoch.


Hosť

#3569 Re: Viva už ne je to čo bola

2013-12-23 11:55

#3560: cbrko900 - Viva už ne je to čo bola

Súhlasím, všetko ma svoj čas.


Hosť

#3570 Re: Re: Poriadok

2013-12-23 11:59

#3564: - Re: Poriadok

Skumať to kaže zakon.  Tak sa tu nezblaznime, koli jednemu hudobnemu redaktorovi-tak vyzeral výber skladieb.


Hosť

#3571

2013-12-23 13:38

najlepšie rádio

Hosť

#3572

2013-12-23 17:00

veru,velmi velmi velmi chýba viva!
jony

#3573

2013-12-23 18:23

Ludia moji zobudte sa uz konecne ved tie oligarchi uz Vam zobrali ladviny a pecen a este chcu Vam zobrat aj srdce
Silvia Bratislava

#3574 Vianočný pozdrav

2013-12-23 18:44

Aké prianie by si mal ? Keď ti cenné už niekto vzal...Stromček stojí a v pokoji Vianoc , vôńa koláčov sa rozplíva...a mne stále chýba moja drahá VIVA.. Nútený úsmev a priania krásnych sviatkov
vo mne sa búri hnev , povedz mi milá VIVA či sa mi to len sníva...Kde je hlas čo na perách mi úsmev vyčaril kde sa stratil ..Nastalo ticho , ticho pred búrkou , ktorá príde aby sa ten hlas navrátil.
Preto je to len čas ktorý je v nás... VIVA bude nás tešiť , bude spať a tým hlupákom ostane len kúsok papiera ako smäť..

Hosť

#3575

2013-12-23 19:00

Odkedy prestala VIVA vysielať,nie je čo počúvať.Dookola ladím iné stanice,a počuť len nemožnú hudbu, moderátori nudní,otrasné.VIVA sa dala počúvať nepretržite.Ale niet sa čo čudovať.V našom štáte je všetko možné.Nikoho z kompetentných názor ľudí vôbec nezaujíma.Náš štát speje do záhuby.A my obyčajní ľudia len čakáme,že bude lepšie.Nedávno som si vypočul názor jedného známeho,ktorí sa vrátil po 10-tych rokoch zo zahraničia,a bol zhrozený,ako sa zmenil štátny systém na Slovensku.My SLOVÁCI sme nejednotní a bojíme sa otvorene presadiť svoje názory,napr.ostrý štrajk,ako gréci,maďari,a iní/.My však budeme čakať,potichu nadávať na vládu,až "do kolien".Zobuďme sa !