Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA.


Hosť

#3526

2013-12-22 10:13

Rano som vstal, isiel som so vyvencit psa. Po prichode domov som zapol radio, kde mame naladenu Vivu. A nic. Len sumenie. Preladil som na ine radio, ale je to hroza. Same tuc tuc, hrozna nepocuvatelna hudba z ktorej len boi hlava....Skoda, dufam, ze zacnete znovu vysielat.

Hosť

#3527

2013-12-22 10:42

Zostalo o polnoci veľmi smutno...

Hosť

#3528

2013-12-22 10:48

NIE JE SI ČO NALADIŤ.....MAM INÝ DEŇ.......TREBALO BY NASPAT VIVU.

Hosť

#3529

2013-12-22 11:11

už okolo 11hod.poobede dnes nastalo úplne ticho ---všade

Hosť

#3530

2013-12-22 11:46

Tu sú adresy, tých čo hlasovali za odobratie licencie:

abrahampeter@mail.t-com.sk
hatapka@akhatapka.sk
vidamar50@gmail.com
lubomir.kmec@rvr.sk

http://www.rvr.sk/sk/zlozenie-rady-pre-vysielanie-a-retransmisiu/
Silvia Henčeková Ba

#3531

2013-12-22 11:55

Sedím ,pozerám na klávesnicu, rozmýšĺam , chce sa mi kričať , plakať , vraždiť ,všetko tu je.. heslo : Stáčí raz vidieť ako tisíc krát počuť tu neplatí . Hudba , súťaže, informácie z ciest sú dôležité..ale vyplniť zmysluplne prázdny čas medzi tým v rádiu len tak niekto nedokáže . VIVA to vedela bravúrne . Vedela ma rozosmiať nahlas keď som sama sedela pri káve a to sa reálne len tak niekomu nepodarí . Včera som o 21.h zaspala ako mrtva ale zobudila som sa akoby som tušila že musím ...bolo 23.45h zapla som rádio ,posledné ďakovanie všetkým , posledná pieseń..posledné pípanie akoby som sedela pri posteli svojich blízkych čím mi VIVA aj je.. a dávala posledné zbohom...ako smrť !!! V očiach mi zhaslo svetlo , hrnuli sa slzy , bezduchým pohľadom som v šume a tme hĺadela von oknom .Ráno ? ticho všade... Toto mi len tak neprejde,toto je ublíženie na zdrví !! tento čas si budem pamätať pokiaľ budem žiť . Bojovala som ako lev ,maily , telefonáty ,osobne som sa zúčastnila
všetých protestov , transparenty ...ale viem že toto nestačí tu treba priškrtiť kyslík tým ,čo nás dusia . Aby pocítili aké to je...inak to neide. Stále budem čakať na podnet čo sa bude dať ešte urobiť ako prvá budem pripravená vždy !!!! Nechcem aby tieto pocity pocítilo aj moje dieťa !! Viem že na toto doplatia všeci zúčastnený skôr či neskôr , a viem že VIVU budeme ešte počuť.



pocítili aké to je....oko za oko , zub za zub.....bohužiaľ inak to neide .

Hosť

#3532

2013-12-22 12:10

skusam ladit ine radia, chvilku zapnute, potom stale preladim. neviem si najst radio! VIVA BOLA UZASNA, VIVA BOLA A VZDY BUDE JEDINECNOU VIVOU....
Viva

#3533

2013-12-22 12:28

Chýbate nám, veľmi...na internete počúvam vašu muzičku a po každej jednej skladbe mi je smutno...nikto z vás, moderátorov, sa neprihovára...Na rádiá pubertálneho typu nemám najmenšiu chuť si preladiť

Hosť

#3534

2013-12-22 12:32

Som zhrozená, že akási rada pre udeľovanie licencií si dovolí porušiť rozhodnutie súdu. Myslím si, že aj náš pán premiér Fico by sa mal zamyslieť nad tým ako chce kandidovať za prezidenta republiky, keď sa v nej nedodržujú žiadne zákony a mnohí si robia čo chcú . Kam sme to dospeli za celej existencie Slovenskej republiky? Dúfam, že pravda zvíťazí a vrátia Vám ako rádiu späť možnosť vysielať pre nás poslucháčov. Ináč to potom bude vyzerať , že žijem v akejsi banánovej republike.

Hosť

#3535

2013-12-22 12:39

Aspoň na internete zatiaľ vysiela. Ale čo budem počúvať v aute ešte neviem.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2013-12-22 12:46



Hosť

#3537

2013-12-22 12:53

pre mna bolo rádio Espres druhé najpočúvanejšie,a teraz čo som si všimol tak pod skladbou ..teda hud.zložením ..je rádio anténa ...Ale prvé bolo aj bude rádio Viva..fakt naj vo všetkom! Ved aj ten dopravný servis bol pre všetkých,čo si zatiaľ nevedeli uvedomiť.Klobúk dole Vivákom ...

Hosť

#3538

2013-12-22 13:40

FAKT NAJLEPSIE RADIO Viva!!! Zobrali ludom to, co ich tesilo, zabavalo, aktualne vecne informovalo!!!CHÝBATE NAM! VELMI, VELMI, VELMI! Skusali sme naladit dalsie radia, marne....VIVE SA NIC NEVYROVNA! NASPAT VIVU!

Hosť

#3539

2013-12-22 13:46

Toto je napísané na úvodnej stránke rvr.sk:
Rada pre vysielanie a retransmisiu je správny orgán, ktorý vykonáva štátnu reguláciu v oblasti rozhlasového a televízneho vysielania, retransmisie a poskytovania audiovizuálnych mediálnych služieb na požiadanie.

Poslaním rady je presadzovať záujmy verejnosti pri uplatňovaní práva na informácie, slobody prejavu a práva na prístup ku kultúrnym hodnotám a vzdelaniu. Rada dbá o uchovávanie plurality informácií v spravodajských reláciách vysielateľov, ktorí vysielajú na základe zákona alebo na základe licencie podľa tohto zákona.

Rada pre vysielanie a retransmisiu je volený orgán. Ich rozhodnutie o nepredĺžení licencie je v hlbokom rozpore toho čoho sa majú držať. Vysielacie frekvencie pridelené jednotlivým štátom nepatria rade pre vysielanie a retransmisiu, ale nám všetkým a ona má presadzovať záujmy verejnosti. Že skoro 40 000 podpisov pre nich nič neznamená je hanba pre Slovensko. Ludí nezaujímajú vnútorné spory, ale to čo rádio robilo, a robilo to dobre, preto ľudia boli spokojní.


Hosť

#3540 Re:

2013-12-22 14:12

#3539: -

Zeby clovek menej znamenal ako peniaze???!!! Zvratene...!!!


Hosť

#3541

2013-12-22 14:13

Dakujem za svelú muziku!

Hosť

#3542

2013-12-22 14:52

Nie je predsa možné, aby rádio, ktoré je iné ako väčšina rádií stíchlo. Už skončili časy, keď sme museli byť všetci v skupine "väčšiny" a správať sa ako väčšina! Právo na individualitu a informovanosť nám (zatiaľ) nezakázali. Aj preto držím palce, aby rádio VIVA nebolo umlčané navždy, aby sloboda prejavu a sloboda šírenia informácií bola aspoň čiastočne v tejto republike zachovaná. Samozrejme aj možnosť vysielania hudby, ktorá nie je určovaná módnymi tzv. "cool" a "trendy" pesničkami ktorými nám, ale hlavne mládeži vymývajú mozgy.

Hosť

#3543

2013-12-22 15:15

Hanba svet čo sa už v tejto republike deje.... Nechceme nič iné chceme nazad naše rádio !

Hosť

#3544

2013-12-22 16:47

Teraz prichádza od Vivákov súdržnosť ...Teda od nás,a tak si myslím,že možno to číslo,čo tak pomaly pod petícou rástlo poslednou dobou ...teda v posledných dnoch,začčne znova rásť ,,

Hosť

#3545

2013-12-22 16:59

NIE JE CO ZAPNUT! HANBA TYM, CO TO SPOSOBILI A HANBA TYM, KTORI MOZU A NEKONAJU! JE VELA POSLUCHACOV, KTORÝM CHYBA VIVA A PRE NICH SA OPLATI "BOJOVAT! VRATTE NAM NASPAT VIVU! RVR +DALSI NENEHAJTE SI VYMYT MYSEL MATERIALNOM, ALE DUCHOVNOM!

Hosť

#3547 Re:

2013-12-22 17:36

#3527: - Mas pravdu

 


Hosť

#3548

2013-12-22 18:02

Podpísal som petíciu o zachovaní rádia Viva,je moja srdcovka ,pri ich výbere pesničiek si spomínam na 20 te roky môjho života.

Hosť

#3549

2013-12-22 18:22

jezdím pravidelně na Slovensko ke svým obchodním partnerům. Už na Bílé (CZ) ladím rádio Viva.Je to seriozní a příjemné rádio bez stresových informací a hlavně s příjemnou hudbou a komentátory. halsuji pro zachování rádia Viva!!
horn

#3550 Páni sa radujú, ...

2013-12-22 18:26

... plebs dostal po čumáku. Do poslednej chvíle som veril, že sa toto nestane.
Nuž čo, dostali sme znova poučenie, že bohatí s chudobnými vždy vy..bú.
Budú to robiť dovtedy, kým sa to bude dať. Potom sa plebejci neudržia, zatočia
s aristokratmi a zvolia si nových vodcov, z ktorých sa pomaly ale iste stanú
ďalší aristokrati.
Ľudstvo takto funguje po tisícročia. Možno preto sme tam,
kde sme. Skončí to vtedy, keď obidve strany budú mať toľko ničivých prostriedkov,
že náš druh prestane existovať. Potom nastúpi iný druh. Aj dinosaury tu boli
milióny rokov a už tu nepobehujú. My sme dokonalejší v tom, že to zvládneme
oveľa rýchlejšie.
Viva mi bude chýbať v éteri. Aspoň na nete zostala...