Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA.


Hosť

#2351

2013-12-08 14:30

Môj názor, je že nie len že Rádio Viva musí dostať licenciu späť, ale celá rada RTVS by mala čím skôr odstúpiť, ako tam môžu sedieť ľudia manipulovaný vládou? Ale veď u nás takto funguje všetko, viď generálna prokuratúra Harabín a podobne, takže sa niet čomu čudovať.

Hosť

#2352 Poznamka

2013-12-08 14:32

Rad pocuvam vase radio, preto som poslal hlas za jeho zachovanie. Ku backgroundu rozhodnutia Rady o odobrati frekvencie Radiu VIVA je zbytocne sa vyjadrovat, nech si kazdy vytvori vlastny nazor...


Hosť

#2353

2013-12-08 14:33

Neviem si predstaviť sobotu a nedeľu alebo voľné chvíle bez rádia VIVA, patrí medzi naj, naj rádiá. Dúfam, že bude vysielať naďalej.
nepotrebujem

#2354

2013-12-08 14:38

Vymysleli to Tí, ktorí nemajú chrbtovú kosť.

Hosť

#2355

2013-12-08 14:39

ste supeeeer rádio, a pravdivé :)

Hosť

#2356

2013-12-08 14:40

čo je dobré na slovensku treba zrušiť podla niektorych politikov

Hosť

#2357

2013-12-08 14:43

drzim palce pocuvam vas doma i v aute

Hosť

#2358

2013-12-08 14:45

Som jeden z tých čo má VIVU naladenú denno denne.Ak ju zrušia tak je to nehoráznosť a to všetko sa deje v takzvanom demokratickom štáte. Naše súdnictvo je úplne v troskách. Mám pocit, že to je všetko s tichým súhlasom vládnych činiteľov.

Hosť

#2359

2013-12-08 14:53

Zrušenie rádia Viva považujem za porušenie zákona. Absolútne s týmto krokom nesúhlasím.

Hosť

#2360

2013-12-08 15:08

je to vyslovene arogantne jednanie z pozicie moci , vsak co by neurobili pre sponzorov .A nasa slepa justicia vidi len to ,co chce vidiet. Tu v tejto krajine zvanej Slovensko , kasle politik na obana , zaujima ho len koryto !!! Vsak ma cas len jedno max dve volebne obdobia. A hlupy pospolity narod,cest vinimkam, sklopia hlavy a otrcia chrbat.
Sa ani nedivim ,ze mudre hlavy a pracovite ruky odchadzaju pracovat a mnozit sa za hranice.

Zobudme sa uz konecne !!!

Hosť

#2361

2013-12-08 15:27

Svojvôľa a arogancia oligarchie už dávno prerástla cez hlavu štátu. Toto je výsledok a bohužiaľ je to len začiatok. Kto nájde "gule" a konečne vyhlási a bude organizovať občiansku nespokojnosť? Je to jediná cesta ako toto všetko ako tak zastaviť. A médiá toto musia podporiť.
Mifo

#2362

2013-12-08 15:29

Ahoj Radio VIVA.
Mozno trochu tusim, ale uplne dopodrobna neviem, preco by ste mali byt v rukach niekoho
ineho, dokonca byt zrusený. Mozno je to len tym, ze si idete svojou vlastnou cestou a kedze Vas rad pocuvam,
Vase rana, hudbu, komentare, humor, nazory...je ta Vasa cesta podobna tej mojej i mnohych iných.
Pocuvam aj ine radia, kde prave v tu chvilu hladam zas nieco ine, inu hudbu, iný humor,
ine informacie. Vsetci chceme slobodu a my si nase radia i radia, ktore maju svojich majitelov,
chceme naladit vtedy kedy chceme! Doma, v praci, v aute, na znamej frekvencii. To neni len o
Vasom - nasom Radiu VIVA, ale o vsetkom na co mame pravo. Ak nam chce niekto vziat co
chceme, nieco, v co verime, ze je pre nas dobre, musi nam povedat VSETKY PRAVDY, preco
by sme uz nemali pocuvat Radio VIVA, ze nieco ine je pre nas lepsie. Zatial to vie len
Corporate Legal, Rada pre vysielanie a retransmisiu a Vy. No ste to prave Vy, ktori ste mi
humorom, hudbou a informaciami rozsirili obzory. Vo Vas mam najvacsiu doveru, no ste to i Vy,
ktorí ste ma - nas naucili pytat sa PRECO. Preto nam vsetci ( Vy, Rada, Corp. Legal )
povedzte PRAVDU a ked uz nebudeme mat dalsie PRECO, sami sa rozhodneme!

Radio VIVA sa nevysiela len pre Radu pre vysielanie a retransmisiu, ani pre Corporation
Legal a nevysielate si ho ani sami pre seba. MY sme Vasimi slobodnymi posluchacmi! Nikto
NAS nenuti si Vas naladit, naladili sme sa SAMI! Ak nam chce niekto dat viac ako
nam dava Radio VIVA, nieco pre nas ludi lepsie, co este viac obohati nase srdcia a vyjavi
nam pravdy, ktore chceme naozaj pocut, radi si ho vypocujeme, na to nemusi vlastnit toto
nase radio. No uz teraz citime, ze nam Corporate Legal nechce nic dat, ba naopak, ze nam
chce vziat!

Preto chcem dat svoj cas, hlas, schopnosti, vedomosti a usudok nam ludom, lebo som jednym
z nas, z nas posluchacov Radia VIVA, pri pytani sa, pocuvani, vyjadrovani sa a rozhodovani
o tom co bude s Radiom VIVA. Najvacsi hlas v nom mame MY ludia, lebo sa to tyka nas!
Chcem byt pri tom! Chcem sam so srdcom rozhodnut o Radiu VIVA! Chcem slobodu!

Corporate Legal je zastupcom slobody podnikania. Chcem aby financne hradil moj i iných
potrebnych ludi cas, potrebný na ubranenie nasej slobody, ak si to bude vyzadovat
“Celeho cloveka” zato, ze jeho sloboda ohrozuje nasu Slobodu! Slobodu poznania.

Chceme, aby tí clenovia Rady pre vysielanie a retransmisiu, ktorím uniklo hlboke posolstvo
Radia VIVA a jeho dolezitosti pre ludi, ktory sa chcu dusevne rozvijat aby zvazili naplnenie
svojej ulohy v Rade, ktoru dostali od nas, chranit kazdeho posluchaca.

Chceme, aby Radio VIVA este viac vysielalo usmev, pravdu o svete a o nas ludoch. Aby sa i
v detskych relaciah mohli deti rozvijat, dozvedat o dvoch svetoch v ktorých
zijeme, materialnom i dusevnom, medzi nimi rozlisovat a rozhodovat sa.

Ak som Vám potrebný ako clovek a posluchac v tejto hre, kontaktujte ma!
Michal Godál 0903 25 00 89

Hosť

#2363

2013-12-08 15:29

Bojujte ste super. Držím palce.

Hosť

#2364

2013-12-08 15:30

SOM NA VAŠEJ STRANE, DRŽÍM VÁM PALCE .VAŠE RÁDIO MÁM NALADENÉ DOMA, V AUTE, V PRÁCI ,NA MOBILE SKRÁTKA VSADE .

Hosť

#2365

2013-12-08 15:34

Robite to dobre a preto je svinstvo, ak vas chce niekto umlcat

Hosť

#2366

2013-12-08 15:44

Môj názor je, že ak si v tejto republike niekto niečo zaumieni a má blízko k vláde, dosiahne čo chce, čo je veľmi zle. Podľa mňa by mali všetci kto doteraz sedel vo vláde a čo i len pričuchol k politike, dostať doživotný zákaz vstupu do akejkoľvek verejnej pozície.

Hosť

#2367

2013-12-08 15:44

peticia je na dobru vec len treba vsetkych co boli do teraz v politice zatvorit a lebo druhy pripad nechat zit za 300 eur

Hosť

#2368

2013-12-08 15:48

To by sa tak hodilo,najprv Viva,potom ďalšie "nepohodlné" rádio,televízia,noviny a nakoniec by sme tu mali "jedine správnu" televíziu,rozhlas a noviny. A potom čo?....,aha ešte ostnatý drôt po obvode republiky (východná hranica by mala udelenú výnimku) a zriadenie útvaru pohraničnej stráže.A páni politici so svojimi prachatými kamošmi si budú môcť robiť,čo sa im zachce. Ukážka útoku na základné ľudské slobody ako z učebnice! Najvyšší čas prestať s pivnosvalnatými rečami,a niečo s tým urobiť! Náš vzor: Ukrajina dnes.

Hosť

#2369

2013-12-08 15:51

Mám vás rada, lebo hráte mix hudby.Ako pre mladých, tak i pre nás skôr narodených. Verím, že zvíťazíme. Erika

Hosť

#2370

2013-12-08 15:51

Pocuvam vas kazdy den aj vo Velkej Britanii a nemienim sa iba prizerat ako sa nejaka banda nenazranych hlupakov snazi zrusit najlepsie radio na Slovensku.

Hosť

#2371

2013-12-08 15:52

Držím palce!

Hosť

#2372

2013-12-08 15:59

Slovenská verejnosť sa musí angažovať proti primitívnym rozhodnutiam vydávaným v prospech firiem ovládaných drzými privatizérmi ignorujúcimi práva slušných a potrebných spoločností,ktoré existujú v záujme občanov SR.

Hosť

#2373

2013-12-08 15:59

Budem neštastny ked nahodou už nebude , počuvam ho 24 hodin denne mam 55 a pesniky su podla mojej chuti ste fain!!!!

Hosť

#2374

2013-12-08 16:02

preco nám chtece zobrat vivu
scarlet

#2375

2013-12-08 16:06

Bohužiaľ, to je obraz našej spoločnosti, budeme vás podporovať, ste skutočne perfektné rádio, iné ani nepočúvame, inteligentné programy, príjemné hlasy, na úrovni debaty bola by to skutočne hanba uskutočniť takúto podpásovku.