Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za zachovanie vysielania Rádia VIVA.


Hosť

#2376

2013-12-08 16:06

Chcel by som len tolko že každý sa má starat o seba a nie brat čo mu nepatrí!!!!!

Hosť

#2377

2013-12-08 16:08

robíte kvalitné rádio, s profesionálnym tímom redaktorov, ktoré sa dá počúvať celý deň

Hosť

#2378

2013-12-08 16:10

Odboj proti skorumpovanej moci
leckomil

#2379 Čo očakávate od ľudí ktorí tu vládnu?

2013-12-08 16:12

Nevídané rozkrádanie, korupcia, klientelizmus a šokujúca trestná činnosť s minimálnou vymožiteľnosťou práva sa stávajú životným štandardom. Stráca sa morálka, úcta človeka k človeku a sociálne a právne istoty, ktoré tvoria základ rodiny a štátu. Polícia si prakticky prestala plniť svoju základnú povinnosť - ochranu práv a majetku občana. Rozkradnutý štát bez jasnej koncepcie a systému riadenia, traumatizovaný ľudia bez sociálnych a právnych istôt v bezvýchodiskovej situácii na hranici biedy. Okradnutý a ponížený národ bojujúci o prežitie dostáva tvrdo pocítiť ako chutná moc a čo je to diktatúra v štáte, ktorý je len ťažko možné nazvať právnym. Sudcovská nezávislosť /bohorovnosť/ sa nahradzuje korupciou, klamstvom a prekrúcaním faktov, ktoré bez hanby podpíšu s dodatkom , „ Proti tomuto rozhodnutiu sa nedá odvolať “. Číslom 1. je obnoviť v štáte právo, spravodlivosť a poriadok. Bez toho sa naďalej bude rozkrádať beztrestne v súlade so zákonom! Aké máme šance, keď štát chcú viesť strany a ľudia, ktorí nedokážu nájsť konsenzus ani v najdôležitejších otázkach, podriaďujúc záujmy požiadavkám lobistických skupín, pričom zásadné veci týkajúce sa koncepcie a rozvoja Slovenska sa menia skoro každým volebným obdobím?
Ťažká odpoveď, ale asi rovnaké, ako keby som išiel robiť mozgovú operáciu.
Ak tu niečo funguje , tak je to náhoda. Štát je riadený samovoľným chaosom pričom jeho dôsledky koriguje vláda. Následky často horšie než tornádo sú na úkor národa, v prospech politikov, finančných skupín a podsvetia za výdatnej pomoci súdov a polície. /Gorila, Predaj emisií/ . Ako inak, vždy je všetko v súlade so zákonom a nikto nie je potrestaný. V zmysle týchto zákonov potom logicky vyplýva že najväčší výpalník je štát a najväčší zlodeji politický nominanti. Treba si uvedomiť že situácia je vážna. Sedíme v lietadle a ideme na výpary. Slovensko nemá na chod štátu, nemáme na energie, dôchodky, školstvo a zdravotníctvo.
Moc v rukách hlupákov je strašná vec, ale ešte horšia ak takéto niečo spravia promovaný vagabundi. Chladnokrvne, uvážene, v súlade so zákonmi, ktoré si na to pripravia. Štátne dlhopisy sa môžu pohybovať niekde nad hodnotou 60% HDP. Blížime sa k hranici kedy neustálym zvyšovaním výšky dlhopisov/ deficitné rozpočty vlády/ prestaneme splácať dlh a budeme splácať len výšku úrokovej sadzby /Grecko/, ktorá bude stále rásť, lebo nebude z čoho navýšiť splátku. Pôžička 200 miliard na dostavbu jadrovej elektrárne môže byť pre Slovensko zdrvujúca.Zaspali sme dobu a sú tu nové, bez rizikové,lacnejšie technológie.Veterný mega park rovnakého výkonu na oboch brehoch ramien Slovenského územia Dunaja.S nákladom len 20% z uvedenej pôžičky. Nebudeme mať na jej splátku a a začne sa rozpredaj štátu. Rozpredávajú sa už lesy, potom prídu jazerá, pohoria, zámky,... Ľudia prídu o strechu nad hlavou a majetky im budú brať poisťovne. Chcem požiadať všetkých 26 tisíc ľudí ktorí majú radi toto rádio,tak ako ja, aby sa zamysleli nad tým čo sa tu deje.Pozrite si stránky www.slobodnyvysielac.sk alebo zollino lifestream
Keď sa postavíme proti tomuto zlu a pôjdeme všetci do ulíc ešte máme šancu, aby sme mohli žiť zase ako ľudia v štáte v ktorom bude opäť poriadok a spravodlivosť,sociálne a právne istoty, úcta človeka k človeku k hodnotám a vykonanej práci.Používajme viac zdravý rozum a nedajme sa manipulovať. Zlo robia ľudia, nie izmi. (socializmus, kapitalizmus), na to by sme nemali zabúdať. Je preto na nás všetkých, aby sme toto zlo zlikvidovali, nastolili trestnoprávnu zodpovednosť pre všetkých rovnakú a povedali celou silou národa „ Tak a dosť“ ! Nebude to ľahké a nebude to zamätové.
„ Svet nebude zničený tými, ktorí konajú zlo, ale tými, ktorí sa na nich pozerajú bez toho, aby niečo urobili.“ / Albert Eistein /
Tak pekné Vianoce a ďalej dobrú muziku s rádia VIVA
Milan Lečko

Hosť

#2380

2013-12-08 16:14

Keďže sme od domova trocha vzdialení, tak si domov
približujeme pomocou Radia Viva cez net. Dá sa povedať, že Viva hrá skôr, ako začnem variť rannú
kávu. Bez Rádia Viva si nechcem ranný rituál ani
predstaviť. Bohužiaľ parazit(Oligarchus bazmekis)sa musí vykorenit ,len s pomocou ľudskej podpory. Moju máte . Peter Ježo

Hosť

#2381

2013-12-08 16:16

Všetko čo je dobré musí niekto zničiť.Pýtam sa prečo?

Hosť

#2382

2013-12-08 16:16

Dobrý deň,
mám veľmi rada Radio Viva. Piesne, ktoré uvádzate sú obľúbené a príjemné už niekoľko rokov, niekoľkým generáciám. Aj Vaši - teda naši redaktori sú našimi miláčikmi, so vkusom pre rozhovor, cit, vystupovanie, tak neviem pochopiť, prečo Vás chce niekto zrušiť. Čo je to za spoločnosť Corporate legal a kto je majiteľom - meno a priezvisko uviesť, aby sme sa dozvedeli priamo od mejiteľa, prečo chce Rádio Viva zrušiť? Radio Viva má svojich verných poslucháčov a my si toto rádio nedáme nikým a ničím zrušiť - zaniknúť. A, že si v tomto dánskom štáte robí každý, čo chce, je všetkým na Slovensku už dávno známe.Poznámka: už 24 rokov!
Držím Vám všetkým, ktorí sa podieľate na príprave vysielania Rádia Viva všetky prstíčky, aby ste vydržali a rádio nikto nezrušil, pretože by sme všetci za Vami ronili slzičky a mali by sme smutné, pokazené i prichádzajúce vianočné sviatky, ktorým sa hovorí tak pekne, že sú to sviatky pokoja, lásky a porozumenia.
Vaša Kvetoslávka

Hosť

#2383

2013-12-08 16:17

tato petcia je za spravnu vec ,a preto bi bolo spravne aby zostalo radio viva nadalej

Hosť

#2384

2013-12-08 16:18

Bude mi smutno bez Vás - permanentne počúvam rádio -r. VIVA mám naladené, vlastne iné rádio počúvam iba v práci.
Smutnejšie mi je však z toho, že sa potvrdzuje známy výrok (neviem, kto ho vymyslel):"Na Slovensku je možné všetko..."

Hosť

#2385

2013-12-08 16:23

jediné normálne rádio kde sa dá hudba počúvať....
brodko

#2386

2013-12-08 16:24

Jedinné rádio ktoré počúvam v robote a doma.Skvelá hudba,dobré hovorené slová,super Mlčanie.Tak to vyzerá,že dakdo chce umlčať Mlčanie.

Hosť

#2387

2013-12-08 16:40

Čo sa už deje na tomto chorom, skorumpovanom Slovensku je na zaplakanie. Treba sa konečne zobudiť. Držim palce

Hosť

#2388

2013-12-08 16:42

Toto sa môže stať len na Slovensku. Chcú zrušiť rádio VIVA,ktoré počúva skoro každý????

Hosť

#2389

2013-12-08 16:45

Opravte si gramatické chyby v texte o viditeľnosti petície.

Hosť

#2390

2013-12-08 16:48

RÁDIO VIVA je to najlepšie rádio nie storočia, ale TISÍCROČIA !!! Držím Vám palce. Juraj

Hosť

#2391

2013-12-08 16:50

Rádio Viva je jediné komerčné rádio, ktoré počúvam. Jeho zrušením by rozhlasový éter pre mňa prakticky prestal existovať.

Hosť

#2392

2013-12-08 16:52

Jediné normálne rádio a aj to chcú zrušiť.Čo tu budú potom hrať ? cigána RYTMUSA alebo inakšie sračky ?
Ľudia by sa mali konečne zobudiť a vypáliť parlament aj s tými sviňami čo sú tam .

Hosť

#2393

2013-12-08 16:55

Toto, čo si dovoľujú ľudia, ktorí prišli k veľkým peniazom, väčšinou podvodne, to si nedovoľovali ani komunisti za starého režimu, aj keď som ich neznášal. Je to mentálna spodina. Bohužiaľ hlúpy národ ich volí. Je to tu ťažké. Vivat VIVA!!! Hráte super muziku, akej už dnes vzniká málo.

Hosť

#2394

2013-12-08 16:59

Dobré veci si treba uchovať a chrániť...netreba sa nechať znechutiť a zastrašovať!

Hosť

#2395

2013-12-08 16:59

je to pre dobru vec,ľudia by sa mali konečne zobudiť

Hosť

#2396

2013-12-08 16:59

Je mi smutno, že sa takéto veci dejú, počúvam Vás celé dni v mojej cukrárni spolu so zákazníkmi a všetci Vám držíme palce , aby bolo zachované Vaše vysielanie. Držím palce Janka Nitschneiderová

Hosť

#2397

2013-12-08 17:00

Vraj demokratický štát???!!...bordel!...držíme palce Viva!!!

Hosť

#2398

2013-12-08 17:02

chcem pocuvat aj nadalej vivu !

Hosť

#2399

2013-12-08 17:03

Nuz comu sa cudujete, ked sa korupcia stava statnym zakonom. Treba sa proti takymto praktikam co najrozhodnejsie postavit! A pri dalsich volbach jednoducho takychtoch vyvrhelov odvolat, uz raz to predsa dobre dopadlo.

Hosť

#2400

2013-12-08 17:03

Sme veľmi znechutený z toho, čo všetko zlé sa môže stať!Veľmi si želáme, aby ste dosiahli o čo tak usilujete, a aby sme i naďalej mohli počúvať skvelé Rádio Viva!Prajeme Vám krásne Vianoce a úspešný nový rok, a tiež i nasledujúce ďalšie roky! rod. Piesecká