PETÍCIA NA OCHRANU DETÍ PRED ZNEUŽITÍM SOCIÁLNYM SYSTÉMOM ŠTÁTU

PETÍCIA NA OCHRANU DETÍ PRED ZNEUŽITÍM SOCIÁLNYM SYSTÉMOM ŠTÁTU / Oznamy / DOLEZITA HROMADNA PRIPOMIENKA !!! / Komentáre


Hosť

#1

2013-11-25 10:19

Na Portal Pravnych Predpisov sa neda prihlasit, zaregistrovala som sa a neda sa, neda sa ani kontaktovat administrator, zakazdym mi pise chybu.

Hosť

#2

2013-11-25 18:16

Pekný deň prajem Deniska!
Podpísala som petíciu, avšak rada by som dala podpísať aj svojmu manželovi, no zdá sa, že z jedného PC to nejde. Ak viete, čo urobiť, aby to šlo, ozvite sa mi čo najskôr, nech prispejem ešte aspoň jedným podpisom navyše.. Ďakujem!
Michnová.
anonym

#3 Re:

2013-11-25 18:56

#2: - Skuste pouzit iny webovy prehliadac. Ak pouzivate Internet Explorer, tak skuste Mozillu, Chrome alebo Operu. Mozno to takto pojde. Ak to nemate nainstalovane, zadajte do Google vyhladavat - instalacia Mozilla - ostatne Vas uz navedie samo.

 


Anonymous

#4

2013-11-26 07:32

Chráňme našu budúcu generáciu, pokiaľ sa nebude vedieť ochrániť sama.
Srdečne s pozdravom
M.S.


Hosť

#5

2013-12-02 09:07

Dobrý deň
pani Čurlejová zvyčajne mám čas chodiť na net iba v nedeľu iba ak to nestihnem tak pondelok doobeda,tak že ak to nepočká do nedeľe tak to ani neposielajte.

Hosť

#6 Re:

2013-12-04 11:23

#2: -

Dobry den

Podpisy zbieram do konca roka a potom mozno aj dalej .. zalezi od toho, kolko podpisov pride..

Avsak zbirame uz len podpisy na papieri. Tu si mozete vytlacit tuto peticiu aj s harkom a dat podpisat ludom a potom odoslat na adresu ktora je dole uvedena.. https://www.wikidemokracia.org/peticie/pdf/stop_juvenilnej_justicie.pdf

Denisa Čurlejová
Autor petície

#7 Re: odpoved

2013-12-04 11:27

#5: -

Mate cas do konca roka.. ak bude malo podpisov do vtedy tak sa zbieranie este predlzi..zbierame podpisy uz len v pisanej forme na papieri.. treba dat podpisat ludom a potom odoslat na uvedenu adresu na harku.. https://www.wikidemokracia.org/peticie/pdf/stop_juvenilnej_justicie.pdf


Hosť

#8 Re: Re: odpoved

2014-01-08 14:11

#7: Denisa Čurlejová - Re: odpoved

Dobry den

posielam vam este osobne cez  150 podpisov, asi to budete mat po 12.1.2014.

Dufam ze ich este pouzijete

s pozdravom

Mičová


Hosť

#9 Re: Re: Re: odpoved

2014-01-14 12:49

#8: - Re: Re: odpoved

dakujem pekne