VYHLÁSENIE: ZAČNIME BRAŤ EXTRÉMIZMUS VÁŽNE

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií VYHLÁSENIE: ZAČNIME BRAŤ EXTRÉMIZMUS VÁŽNE.

Danka L.

#26 Re: názor

2013-11-25 18:10

#6: miro kaso - názor

volil jeden kraj, ale toto sa dotyka celeho slovenska...

Danka L.

#27 Re:

2013-11-25 18:31

#15: Mária -

Kotleba nie je zly? Nestaci, co vyvadzal zo stranou?

Pepo1308

#28 Re: Re: k #9 Neriešené problémy a sklamanie

2013-11-26 07:16

#25: - Re: k #9 Neriešené problémy a sklamanie

Tiez si to myslim, nie som za extremizmus a vobec nie rasizmus, ale tato peticia je cista sprostost.

Kotleba bol zvoleny, podotykam demokraticky, s tym ziadna peticia uz nic neurobi. Teraz treba pozerat dopredu na dalsie volby (zanedlho prezidentske), prist vyjadrit svoj nazor a nie tu potom spisovat nic neriesiace peticie. Burcujte ludi, aby sli volit a tym menej inteligentnymi vysvetlujte, preco nevolit Kotlebu a jemu podobnych. Pozerajme dopredu, toto sa uz stalo a 4 roky sa s tym nebude dat nic urobit.

Dano53

#29

2013-11-26 19:31

Nejeden pracujúci už pod vplyvom fašistických hesiel útočiacich na nízke pudy podľahol klérofašistickej propagande Slovenskej pospolitosti či ňou ovládanej Ľudovej strany – Naše Slovensko. Posvieťme si krátko na program týchto ľudáckych pohrobkov. Tí hľadajú podporu nielen medzi deklasovanými vrstvami buržoázie, mestskými strednými vrstvami a zločineckými a lumpenproletárskymi živlami, ale aj v prostredí proletariátu, ktorý sa usilujú rozdeliť na skupiny a poštvať ich medzi sebou. Čiastkové úspechy fašizmu sú tak prejavom nejednotnosti, slabosti a rozštiepenia robotníckej triedy. A živnou pôdou preň je spoločnosť, v ktorej sa prehlbuje miera absolútneho zbedačovania pracujúcej triedy, vďaka ktorej časť proletariátu prehĺta nástrahy sociálfašizmu. Po zjedení háčika uverí, že za jej útrapy nenesú zodpovednosť vykorisťovatelia, ktorým stúpa ich podiel na národnom dôchodku na úkor proletariátu, ktorého postavenie sa tak celkovo zhoršuje. Namiesto toho za vinníka za svoju situáciu v dôsledku fašistickej propagandy začína považovať celé cudzie národy či národnosti (nielen ich buržoáziu) a (predovšetkým cigánsky) lumpenproletariát.
IF

#30 Re: k #9 Neriešené problémy a sklamanie

2013-11-26 21:32

if

#31 Re:

2013-11-26 22:42

#7: -  

 


Hosť

#32

2013-11-28 17:17

Pán Kotleba ešte nie je vo funkcii, ani média mu nevytvorili priestor, aby sa vyjadril a už proti
nemu vypisujete petície. Koho súdite a akým právom? Prečo ste nevypisovali petície doposiaľ? Kde ste boli? Alebo bolo doteraz všetko v poriadku?

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2013-11-28 20:15


buzna bárby

#34 kotlebofobia

2013-11-28 20:17

sodomiti sa boja Kotlebu
:) :) :) :) :) :)

Hosť

#35

2013-11-28 23:01

To, čo sa začalo v Banskej Bystrici, bude sa tiahnuť celým Slovenskom.
Prídu nové tváre, nové osobnosti, ktoré povedia - už bolo dosť. Je mi jedno,
či budú nosiť uniformy alebo bikiny, lebo to je iba kozmetická vada oproti tomu,
čo sa na tomto národe napáchalo za 24 rokov. Idete sa všetci teraz posrať od strachu,
háveď jedna mizerná.

Hosť

#36 Re:

2013-12-04 21:06

#35: -

Vo voľbách v BB sa ukázala bieda tohto národa - ľudia si vybrali sebe primeraného. To bol ich najsmutnejší výsledok. Rozčarovanie z toho, na akej úrovni je slovenský volič, keď bol schopný voliť tú svorku primitívnych hejslovákov.


Hosť

#37

2016-03-07 12:56

Kotleba a jeheho strana je ohrozenim slovenska a nasej demokracii.On sam domokraciu vyuzia vo svoj prospech.Je to clovek kt. vyuziva ludi prostriednictvo klamstiev a vyrokov ... Kotleba a jeho fasistycky poskokovia su pre mna ta najvädši slovenska Hamba 21.Storocia

Hosť

#38 Re: Re: Re: k #9 Neriešené problémy a sklamanie

2016-03-07 13:12

#28: Pepo1308 - Re: Re: k #9 Neriešené problémy a sklamanie 

 Chapen tvoj komentar ..ale jednoznacne treba ukazat, ze su ludia kt. Jeho nebudu akceptovat i jeho fasistycku stranu. Oblbuje ludi... A ja jednoznacne nebudem len prizerat!Slovaci len prizeraju... Nepreberaju vlastnu zodpovednost koho volia..neinformuju sa.. Za Tisove casy dvihali ruky hore i k Hitlerovi...zabili ludi..na slovensku boli konzentracne tabory... A dnes tvrdi to nie my to nemci to fasisty a to je velky omyl, pretoze i my sme zabijali a to len zo zbabelosti. Slovaci maju velky problem ako sa spravne informovat, bit otvoreny i pre ine nazory a az potom si vlasty nazor zrobit.Kotlebovci omielaju stale to iste dookola a ked clovek sa zacne informovat...a spravne pocuvat co za sonariny rozpravaju, ved to byje az dooci ze su nazoru slovaci su idioti


Hosť

#39 Re:

2016-03-07 13:16

#32: -  

 ze akym pravom ... Demokratickym, to kt. on vyuziva a kt. Podla jeho fasistyckych predstav nebude.


Hosť

#40 Re: kotlebofobia

2016-03-07 13:19


Hosť

#41 Re:

2016-03-07 13:30

#35: -  

 "háveď jedna mizerná" presne toto my tu nechceme..ludi kt. maju iny nazor ako ty budu okamzite takymi ako ty a kotlebovcami urazany, a to len preto ze nemate vlaste vytvoreni nazor protoze davate so seba od slova do slova co povie kotleba.A ktomu ani nepostrehnete,ze su veci kt. bud su klamstvo, oblbovanie..alebo ze prva veta je upkne odveci ako ta druha a to nehovoria o tretej.. Mimochodom vies co znamena demokracia?To ze i ty mozes povedat svoj nazor.... Presne to co Kotlebovcom nepasuje


Hosť

#42

2016-03-08 18:09

somarina ktoru som "podporil" :D hahaha :D :D

Hana

#43 Re: názor

2016-03-09 14:35

#6: miro kaso - názor 

 Nie, nie je to len proti Kotlebovi, ale proti všetkým extrémistov, ktorí rozširujú nenávisť, zlobu a nacistické myšlenky. Moja rodina má pamäť a aj keď ja som už vojnu nezažila, obraz o nej mám z prvej ruky od rodičov a starých rodičov. Tú hrôzu a beštiálnosť by so nikdy zažiť nechcela. Neželám to ani našim potomkom. Rozum sa mi zastavuje, keď vidím hlásanie nacistických myšlienok, čo Kotlebovci robia. Nechápem, či sú takí nevedomí, alebo naozaj tak strašne zlí.

Slovák

#44

2016-03-09 15:40

Všemohúci Večný Bože , vďaka Ti . za osvietenie časti národa a zvolenie Kotlebu-Ľudová Strana Naše Slovensko  do Slovenského snemu ! Pane Bože  , zmiluj sa nad nami a pomôž pánovi Kotlebovi získať 60% v nadchádzajúcich predčasných voľbách !!!

Svätý Mučeník Slovenského národa Monsignor Dr. Jozef Tiso , oroduj za nás !

                                    Za Boha  a Národ !            Na Stráž !

Slovák

#45

2016-03-09 15:42

Za Boha a Národ !!!                 Na Stráž !!!