Park Pod Záhradami

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Park Pod Záhradami.

Hosť

2013-06-12 11:43

všetko sa tu robí na úkor prírody. stačilo!

Hosť

2013-06-13 08:03

Ide skutočne o posledné miesto, kde sa dúbravské deti môžu vybehať bez toho, aby ich ohrozovali autá.
Kým Tavarikova kolónia bola kedysi takýmto miestom, dnes po lesných cestičkách jazdia džípy a Švantnerova ul. je životunebezpečná (od sochy Panny Márie po Sokolíkovu ul. nemá chodník!!!) Semaková S.

Hosť

2013-06-13 12:19

Toto je už vrchol, čo sa začína diať u nás v Dúbravke a som silne pobúrený takýmto zahusťovaním našej peknej Dúbravky. Pán starosta by si mal uvedomiť, že je tu nato, aby chránil záujmy nás, občanov Dúbravky a nie developerských skupín.
justitia

#4 ?

2013-06-13 20:22

Ludia ved nebudte ako ovce - p.Toperczerová - petičný výbor - http://foaf.sk/ludia/220186
Martin

#5 Re: ?

2013-06-16 15:45

#4: justitia - ?

Aj ja si takto občas preklepávam osoby a obsadenie. Tentokrát ale p. Toperczerová bojuje hlavne za seba. Je moja suseda z Koprivnice a ak tam niečo postavia, tak jej rovno pod oknom. Poznám ju už dlho a určite to nie je žiadne finta. Ďakujeme všetkým za hlas. Martin Stoličný

Sika

#6 Poďakovanie

2013-08-05 10:08

Touto cestou sa chcem poďakovať všetkým členom petičného výboru za ich aktvitu, a za to, že nás upozornili na zámer mestkej časti a našich poslancov. Bývanie v Koprivnici som si vybrala hlavne kvôli, tichému, zelenému priam Božskému prostrediu. Bola, by veľká škoda, ak by sme o túto nádheru prišli. Je to kus krásneho miesta, ktoré poskytuje relaxáciu mnohým obyvateľom Dúbravky. Ešte raz vďaka všetkým aktivistom a aj tým, ktorí podporili túto petíciu. Silvia Galová
emma

2013-10-03 10:09

a o com to je?
host

#8 zelen

2013-11-21 15:14

male mesto, ziadna zelen, prazdne cenrum, nieto kde si sadnut do parku, chodte sa pozriet na parky do zenevy

Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook