Park Pod Záhradami

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Park Pod Záhradami.


Hosť

#1

2013-06-12 10:43

všetko sa tu robí na úkor prírody. stačilo!

Hosť

#2

2013-06-13 07:03

Ide skutočne o posledné miesto, kde sa dúbravské deti môžu vybehať bez toho, aby ich ohrozovali autá.
Kým Tavarikova kolónia bola kedysi takýmto miestom, dnes po lesných cestičkách jazdia džípy a Švantnerova ul. je životunebezpečná (od sochy Panny Márie po Sokolíkovu ul. nemá chodník!!!) Semaková S.

Hosť

#3

2013-06-13 11:19

Toto je už vrchol, čo sa začína diať u nás v Dúbravke a som silne pobúrený takýmto zahusťovaním našej peknej Dúbravky. Pán starosta by si mal uvedomiť, že je tu nato, aby chránil záujmy nás, občanov Dúbravky a nie developerských skupín.
justitia

#4 ?

2013-06-13 19:22

Ludia ved nebudte ako ovce - p.Toperczerová - petičný výbor - http://foaf.sk/ludia/220186
Martin

#5 Re: ?

2013-06-16 14:45

#4: justitia - ?

Aj ja si takto občas preklepávam osoby a obsadenie. Tentokrát ale p. Toperczerová bojuje hlavne za seba. Je moja suseda z Koprivnice a ak tam niečo postavia, tak jej rovno pod oknom. Poznám ju už dlho a určite to nie je žiadne finta. Ďakujeme všetkým za hlas. Martin Stoličný

Sika

#6 Poďakovanie

2013-08-05 09:08

Touto cestou sa chcem poďakovať všetkým členom petičného výboru za ich aktvitu, a za to, že nás upozornili na zámer mestkej časti a našich poslancov. Bývanie v Koprivnici som si vybrala hlavne kvôli, tichému, zelenému priam Božskému prostrediu. Bola, by veľká škoda, ak by sme o túto nádheru prišli. Je to kus krásneho miesta, ktoré poskytuje relaxáciu mnohým obyvateľom Dúbravky. Ešte raz vďaka všetkým aktivistom a aj tým, ktorí podporili túto petíciu. Silvia Galová
emma

#7

2013-10-03 09:09

a o com to je?
host

#8 zelen

2013-11-21 14:14

male mesto, ziadna zelen, prazdne cenrum, nieto kde si sadnut do parku, chodte sa pozriet na parky do zenevy