Peticia za nulovú daň za psa pre dôchodcov a ZŤP v Prešove

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Peticia za nulovú daň za psa pre dôchodcov a ZŤP v Prešove.


Hosť

#1

2013-04-28 15:54

Treba pomoct dochodcom.. Maju malo od statu a jedine co im pomaha su psikovia a maju platit z toho mala. Uz som stretla 2 co hovorili ze sa budu musiet zbavit havka so slzami v ociach:((((

Hosť

#2

2013-04-29 04:00

V dnešnej dobe zostal psí kamarát niekdy jediným pre starého človeka , tak mu ho neberme!
Andrea

#3

2013-04-29 05:45

Mala by sa aj znižiť daň za psa!!!!! 66e?????? Mam 2 psíkov. Dat mestu tolke peniaze a nic z toho nemat!!!! Aspon keby sa starali o vybehy a podobne veci.... Je to strasne ze mame najvyssiu dat na Slovensku a paradoxne najnižšie platy na východe....

Hosť

#4

2013-05-07 10:05

Tak ako táto daň tak aj všetko ostatne je v Prešove na hovno kde mi sa trepeme s našim primátorom na pána Rašiho a jeho mesta košice. Mi nikdy nebudeme europske mesto kultúry to skôr bude Svidník či Snina ako Prešov

Hosť

#5 list

2013-05-07 10:06

Aspoň zaplníme útulky a ked už ani tie to nebudú zvladať tak ulice psami

Hosť

#6 Re:

2013-05-07 10:06

#3: Andrea -

ano presne vybehy.detske ihriska zrovnali vraj tam budu vybehy pre psov.a čo tam je teraz?Trava!za reči bez skutkov by nemali dostať ani korunu


Hosť

#7

2013-05-09 10:55

Hanba, ze este aj za psikov pytaju peniaze

Hosť

#8

2013-05-10 07:58

Súhlasím, aby ZŤP a dôchodcovia za psíkov platiť nemuseli, čo sa mi ale nepáči je to, že zdraví ľudia prihlasujú svojich psov na takýchto ľudí, len aby nemuseli platiť plnú sumu.. a toto sa mi vonkoncom nepáči..

Hosť

#9 Re:

2013-05-13 10:43

#8: -

ja mam tiez svojich psov napisanych na ZŤP, som nezamestnana a nemozem si dovolit platit taketo vysoke sumy...

oprava

#10 nekecajte

2013-06-05 12:49

kose su vsade, alebo vy odpad z domacnosti palite na balkone?
psie hovna patria podla zakona o odpadoch do komunalneho odpadu, a bedni je tu naozaj dost

Hosť

#11

2014-02-13 09:06

Dôchodcovia a hlavne ovdovení potrebuju spoločnoť ak sú sami a nemajú už väčšinu žijúcich priateľov. Je to smutné, už len keď o tom píšem. Práve pes najviac nahrádza ľudskú spoločnosť týchto ľudí (ak už sa nestretávajú s nikým) alebo práve naopak, im poskytuje dôvod stretávať sa s novými ľuďmi, keď sú so psom niekde na prechádzke. Starí osamelí ľudia sú veľmi utiahnutí a práve tento spôsob je najmenej finančne náročný pre štát, ako ich naspäť pomaly socializovať a skvalitňovať život. Tento štát sa nestará o starých ľudí (zdravotne už vonkoncom nie) a preto táto svetlá vidina môže byť reálna a nápomocná.
Pre ľudí so ZŤP je pes tak tisto nápomocný a častokrát potrebný a nevihnuteľní pre život. Títo ľudia by mali byť zvíhodnení jednoznačne.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-03-08 18:45