Výzva proti registrácii potratových tabletiek v SR

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Výzva proti registrácii potratových tabletiek v SR.


Hosť

#1

2013-02-18 21:29

Som proti registrácii potratových tabletiek, aby sa tieto nedostali vôbec na trh a nerobili ženy, ktoré sú neni oboznámené z dôsledkami viacej nešťastnými a tiež dali šancu počatým deťom plniť svoje poslanie pre tento svet. {Možno to budú budúci Einsteinovia, alebo matky Terezy.}
viberám si prezívku gramatyk

#2 Re:

2013-02-19 20:30

#1: -

Alebo tiež Hitlerovia.

Peter

#4 Nie tabletkam

2013-03-15 08:44

Treba zakazat tieto vrazedne tabletky.

Hosť

#5

2013-03-30 11:49

Duše potratených detí zostávajú pôsobiť v rodine ktorej príslušníkmi sú. - Sú súčasťou duše rodiny. Potom narodený súrodenci, ak keď o svojich potratených súrodencoch im bude všetko zamlčané, budú ich chcieť nasledovať...
Všetci ktorý prislúchajú ku skupine (aj rodina je skupina) majú rovnaké právo k nej náležať
Vlado Anton

#6 Re:

2013-06-03 07:51

#5: -

A toto tvrdenie byste mi prosím vedeli aj nejako potvrdiť, či už zo Svätého písma, výkladu niektorých Cirkevných Otcov? Alebo sa jedná o Váš názor a výklad ?


Hosť

#7

2013-06-03 07:57

Spozorovať extra viditeľnosť tejto petície - to je trochu pritiahnuté. Efektívny spôsob za platenie denne - 1euro sa mi zdá pri tisícoch návštevníkov za deň ,ako spôsob zárobku na dobrom úmysle ostatných, čo sú za túto petíciu.