koniec utrpeniu v Martinskom útulku

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií koniec utrpeniu v Martinskom útulku.


Hosť

#101

2013-01-22 11:33

Je to neskutočné, čo sa na Slovensku deje, po vzhladnutí videa z markizáckeho Reflexu som zhrozená. Ako je možné, že útulok takto funguje aj po odvysielaní?? je toto možné? nech sa to rieši a hneď! :(

Hosť

#102

2013-01-22 11:52

Niet co dodavat, treba urychlene zastavit Hataru!
kikusa008

#103

2013-01-22 22:04

už ako dlho sa rieši tauto kauza.....a co je s toho??magor je este stale tam,kde aj bol..ale toto nikoho nezaujima....dufam,ze sa mu to pekne vrati aj s urokmi..
Psa treba viesť a socializovať!

#104 Re: martinsky utulok

2013-01-23 14:47

#20: klara - martinsky utulok

Za ničenie nábytku utratiť zviera?!!! Prosím ťa, nebuď smiešna!!! Všetky psy sú prispôsobivé...to len my ľudia z nich robíme debilov!!! Nesocializujeme, nevedieme a neukážeme  im tú správnu cestu....myslím si, že ty absolútne nevieš nič o správaní a psychike zvierat, tobôž nie psov. A tykýto človek, ako tam pracuje a obhajuje činy, ktoré sú vykonané? A sama som bola v útulku niekoľko krát, zvonila, volala, klopala...a? Hovno!!! Mám psa odtiaľ, a viem aký je Hatara klamár. Vraj ten náš spával s ním v posteli, aj s jeho vlstnými psami. Kurva asi by potom nebol cely zablšený, posratý zo všetkého a všetko možné....a aký bol? A aký je teraz? A vôbec by si nezaslúžil utratenie...sme ho zachránili v hodine 12tej! Je úplne iný pes a ako keď sme si ho brali. Tak sa spamätaj!!!

Perinbaba

#105

2013-01-23 19:36

Len chorý človek dokáže počúvať zvuky utrpenia zvieraťa !!!!!!!
tomas

#106 Re: martinsky utulok

2013-01-24 22:28

#20: klara - martinsky utulok

chcem vidiet cele video  a postriham ho tak nech mu viacej uskodi  bol som sa tam ras kuknut chcel som vivencit psa odpoved bola nie   mal som granule ze im dam nech si dajuuu   nemozem   nechapem ako to nemoze fungovat v martinskom utlku ze dobrovolne vencenie si mislite za vam ujebu psa  ze sa nieco stane snim vzdi lepsie ako bi mal skapat bez dvovodne mislite si ze pes nemoze mat svoj nazor milite moze kebi vedel hovorit jeden pes tak ho dohrizuuu zakopuuu a viseru sa nad neho pan hatara neviem ako to chodi inde ako som si robil viskou vipadato biedne v nasom martine kazdi chce mat krasne mestoo a vi na videooo pekne visvetlite akos a psi majju uvas nech sa paciii a marttin je zas v telke vav a teraz aj o zvieratach jaj boze zmente povvolanie mozte bit dobri hudobnik ako som o vas pocul dajte sa nato  miesto vas sa najdu ini ste tam dlho v utulku  dajte vipoved a ak si sravu precitate  tak prosim kazdeho odpovet na email : blinkac11@azet.sk

 

juraj

#107 hatara tam nama uz co robit

2013-01-25 19:22

nieje take jednoduche hataru odsudit ako netvora,pretoze on zrejme ma vazne pocit ze tym zvieratam pomaha,ze im ulavuje od bolesti....ale dovolit kastrovat studentom,bez dozoru,alebo nebodaj pitvat,a dalsia vec je ze privelmi rychlo odsudi hyperaktivneho psa na smrt ako nenapravitelneho....to je nezmysel,najvyssim zmyslom zivota je zivot samotny a kazdy pes ma zaujem na svojom zivote nemenej ako clovek,a utulky sluzia prave na to aby tam psy obcas bohuzial prezili aj cely svoj zivot,.....je to obrovska chyba zakona ze je dovolene utratit zdraveho ale nechceneho psa.....spravca utulku musi byt clovek co si taketo veci uvedomuje, hatara sa podla nich uz neriadi..mal by vypadnut...
Janka

#108 Absurdne !!

2013-01-26 13:22

Nedokazem pochopit ako v 21 storoci v nasej krajine este musime riesit taketo absurdity!! Kde zijeme, v akom storoci ked niektorym niesu uplne jasne zakladne zasady citenia a empatie?? A ze sa krutosti (ako v tomto pripade) dopustaju buduci medici (!) s podporou vysokopostavených ludi .... :(( VELMI SMUTNE ... A tito ,, citlivy" vystudovany doktorkovia maju nas, alebo nase zvierata potom liecit ??? NESKUTOCNE !!!
mi-mi

#109 neskuocne!

2013-01-26 13:55

Chapem, ze preplnene utulky a nezodpovedni majitelia psov su coraz vacsi problem.
Ale riesit situaciu tak, ze zive tvory sa ponukaju na pokusy pre studentov a neviem akych pochybnych individui, to je chore. Nielen ten,kto tie pokusy robi,ale aj ten,kto to umoznuje. Su to psychopati, co patria na liecenie!!! Za ruskom ucenia sa a experimentov sa skryvaju sadisti, co sa na tychto zverstvach ukajaju...inak si to neviem vysvetlit.
Ako moze bezcitny clovek, co nema vztah k zvieratam robit riaditela utulku?
petra

#110 Re: martinsky utulok

2013-01-26 14:19

#20: klara - martinsky utulok

kazde problemove (ale i bezproblemove) spravanie sa psa ma na svedomi clovek, ako z neho dokazal svojim spravanim urbit "problemoveho" psa, vie z neho spravit aj dokonaleho spolocnika, taketo "riesenia" su sice rychle, ale bez prace, a to je pre cloveka, ktory nema rad zvierata najvhodnejsie. ziadny iny by totiz takto veci neriesil, tak ako treba deti vychovavat, tak treba aj psy a nie len sa vyhovorit, ze on steka, nici nabytok tak ho utratme. ocividne vy si zijete vo svojom svete.

lucia

#111 Re: martinsky utulok

2013-01-26 14:40

#20: klara - martinsky utulok

čísté klamstvá !!! už som sa o váš útulok zaujímala dlhšie a toto sú len kecy ktoré idú na verejnosť aby sa o vás také zlé správy nešírili. Psy vôbec nie sú uspávané humánne, taktiež uspávať hendikepované zvieratá to ste kde videli? Ja len v martine. A šteniatka ? Tie akože prečo? Aha samozrejme tie sú predsa hyperaktívne .... Ste len obyčajná klamárka ktorá nemá štipku srdca keď dokáže obhajovať to svinstvo ktoré sa tam deje !!! A že 90% návratnosť? Dalšie klamstvo, sama som bola svedkom toho ako váš útulok utratil len zabehnutého psa lebo ho prvých pár dní nemohol nájsť majitel a keď zistil že ej v útulku bolo už neskoro, lebo vy ste ho klasifikovali ako neprispôsobivého. Ludia do toho! Podporte túto petíciu ! Je to nehumánne a nehanedné to čo sa tam deje !!!

sisi

#112 Re: Re: strasne??? ludia su strasny

2013-01-26 15:54

#89: Martin Sýkora Praha - Re: strasne??? ludia su strasny

ano, aj ja mám ten pocit, presne toto argumentuje už dlhšie

Almy

#113 Re: Re: no coment

2013-01-26 20:13

#4: ten čo vie - Re: no coment

Ked je pes chory, ma sa liecit, nie sa utratit a pokial viem, besnota sa neobjavila uz fest dlho, iked sa ockuje pre istotu.

Iveta

#115

2013-01-26 22:06

Človek, ktorý dokáže takýmto spôsobom ubližovať zvieratkám nielenže nemá čo hľadať na takomto poste, ale mal by byť verejne za to odsúdený a patrične potrestaný a odsúdený !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hosť

#116

2013-01-28 23:11

Ano podepisujeme petici, ale měl by tam někdo jít a pana Hataru nakopat do zadnice a vyhodit ho odtud, ať dá pokoj pejskům a vypadne někam pryč - jsou to chudáčci, protože nemají rodinu a on namísto aby jím pomohl, tak jím způsobuje bolesti, trauma a nakonec pomalou smrt... zaslouží si TREST.....

Hosť

#117 Re: Re: martinsky utulok

2013-01-28 23:20

#111: lucia - Re: martinsky utulok

Ano dávám vám za pravdu, čo tu píšete. je jasné, že keď sa odchytí psík, tak je nespokojný, ale to len preto, že sa bojí, nevie čo sa robí, ale po kratučkéj dobe príde na to, že mu chce človek dobre, ale bohužial nie v Martinskom útulku.

V Martinskom útulku vobec nechcú psíkom dobre, oni na ních tam robia všelijaké pokusy, zaživa jích kastrujú a doslova týrajú. Pan Hatara by mal byť spravodlivo potrestaný, aby vedel aké to je.

Hamba je to, že v dnešnej dobe sa može tak strašne ubližovat nevinnému živému tvorovi....


Hosť

#118

2013-01-29 14:50

Prosím vás to tam spíte v Martině? Že necháte vraždit pejsky, anebo jste rádi, že tam máte vraha, tak to tiše tolerujete, myslím toho Hataru, už by měl být potrestaný konečně... Dělejte s tím něco - prosím.....
zuzana

#119 Re: situácia v MT útulku

2013-01-29 15:02

#11: lenkacor - situácia v MT útulku

Tak to si pak myslím, že pan primátor by dal klidně uspat i svoje dítě, nebo svojí maminku? Je to fakt, že je zřizovatelem město, tudíž by za to měl nést odpovědnost primátor, ale jak je vidět, tak v Martině na té funkci nesedí správný člověk, ale člověk kterému záleží pouze na penězích a už vůbec né na blahu lidí a němých tváří a při tom pes je nejvěrnější tvor pod sluncem. Je mi do pláče, když vidím co se tam děje a pomoct nemohu - je to strašná HAMBA města Martina....

 

cerberos

#120

2013-01-29 18:16

Je to hnus, ak si niekto robí kšeft z utrpenia.

Hosť

#121

2013-02-01 22:27

tak to snad není možné!!!!jak někdo může dopustit takové zvěrstvo na zvířatech.Lidi nechápu Vás to nemáte v sobě trochu citu takto se chovat k němé tváři!!!!!Je mě z Vás blivno opravdu hnus,styďte se!!!

Hosť

#122

2013-02-01 22:50

tak potom aj deti z detských domovov by sa mohli ponúknut na experimenty?preco len psov?

Hosť

#123

2013-02-01 23:09

Svina jedna!!!!!!!!!!!!

Hosť

#124

2013-02-01 23:10

My mame odtial psíka už 10ty rok. Ked ho pan H.prisiel skontrolovat,nas Bubo sa isiel zblaznit. Absolutne nechcel ist k nemu...asi vedel preco. Okrem toho v Martinskom utulku je uz niekolko rokov karantena. My sme tam tiez nikdy neboli. Ked sme tam prvykrat volali ci si mozme ist vybrat psika,tak nam pan H.povedal:"povedzte akeho chcete a ja vam ho donesiem." Doniesol nam vychudnuteho a zablšeného havka. Myslím ze za tym je nieco ovela viac...nielen experimenty.

Hosť

#125

2013-02-01 23:50

Urcite to treba riesit!