PETÍCIA PROTI VÝSTAVBE IBV PRI NEMOCNICI V MYJAVE.

PETÍCIA PROTI VÝSTAVBE IBV PRI NEMOCNICI V MYJAVE. / Oznamy / Poďakovanie za podporu. / Komentáre


Hosť

#1

2022-07-27 00:07

Ja navrhujem aj odvolať terajšiu vedúcu odboru výstavby a spol ktorý schvaľuje návrhy pre mesto Myjava a to z dôvodu toho,že nie je to prvý raz čo nechala vyničiť stromy,kríky,rastliny pri potoku aj v meste aj pred bytovými domami.Ona sa prevezie autom a zo stromov sú vyrezané spodné haluze a stromy rastú do veľkej výšky a suché haluze ostávajú na stromoch a podajú pri vetre a nečase,lebo ona to nevidí a nevidí ani stromy,ktoré sú poškodené nevidí tiež stromy napadnuté škodcami.Tieto stromy budú hynúť i v dôsledku toho,že pod nimi ostávajú opadané šišky,haluze,listy ktoré potom hnijú a ničí sa i tráva,ktorá nie je prevzdušnená pod nimi.Tento odpad by mal byť aspoň raz do roka riadne vyčistený pod stromami. Za jej éry sú vytvorené neúčelné veci v Myjave. Myjava stratila úplne vzhľad mesta zo zeleňou,kam sa chodili prechádzať ľudia aj v dôsledku výstavby nákupných centier a vytvorilo sa kamenné námestie,nepohodlné parkovanie v meste z málo zelene.Nepohodlný prístup k verejnej doprave,lavičky pri frekventovanej ceste a z kľudného prostredia sídliska zo zeleňou pri potoku sa stala zberňa odpadu a prašné prostredie.Ako som počúvala jej prejav,tak úrodnú zem prenajímanú chcela predať za úplne nízku cenu a verím tomu že ak sa to uskutoční,tak tam bude chcieť ktosi po čase vybudovať nejaké stavby.Nemám z nej dobrý pocit a myslím,že v mnohých prípadoch porušila aj zákon o ochrane zelene a ŽP a to jej nekompetentnosťou a nevedomosťou a z mojej skúsenosti vydáva povolenia podľa toho kto prichádza o nejaké povolenie žiadať.Teda vydá povolenie aj na nezmysel a mimo zákon ŽP a nevydá ak je žiadosť účelná a oprávnená a splňa všetky predpisy a nariadenia ŽP.