Zabráňme výrubu lesa na Devínskej Kobyle

Zabráňme výrubu lesa na Devínskej Kobyle / Oznamy / Petícia "Zabráňme výrubu lesa na Devínskej Kobyle" / Komentáre


Hosť

#1

2019-01-26 12:35

Chodievam do tohto lesa desaťročia. Minulého roku tam hučali motorové píly a traktory ako nikdy predtým. Aj huby prestali rásť. :) :(
Všímal som si správanie ľudí čo ten les rúbali. Vždy rýchlo odvážali krásne kmene stromov a pokúšali sa zahladiť stopy. Pohybovali sa ako roboty a niekedy som mal dojem, že ani nevedia slovensky. Prejavovali viaceré znaky zlodejského správania.
Za seba ďakujem všetkým čo podporili petíciu "Zabráňme výrubu lesa na Devínskej Kobyle", ktorú podpísalo viac ako 4 500 ľudí. Aj takáto masívna podpora verejnosti zabránila "štátnemu podniku" Lesy SR stopy zrealizovať svoj zámer masívneho výrubu stromov na Devínskej Kobyle, hoci vážne snahy o zrealizovanie tohto zámeru boli. A nejde len o Devínsku kobylu, ale aj o Jezuitské lesy nad Dúbravkou až po lesy nad Karlovou Vsou.
Majme oči a uši na stopkách.

Hosť

#2

2019-01-26 13:59

Ahoj, tak málo ľudí podpísalo? tak málo ľudí má záujem o záchranu lesoparkov v okolí svojho polmiliónového mesta? Bože, kde to žijem.

Hosť

#3

2019-01-26 17:50

Priatelia,
vzdy a zasadne treba na rubacov podat trestne oznamenie.
spp
ivan.matusik
Anton

#4 aktuálny výrub na Devínskej Kobyle

2019-01-27 00:07

Devínska kobyla sa vyrubuje veselo ďalej, tento týždeň ( myslím že to bolo v stredu 23.1.2019) som videl pri Technickom Skle naložený plný kamión hrubých bukov....

Gabi

#5 rozkrádanie na Slovensku má už obludné rozmery

2019-02-14 19:31

videli mse snímky nielen Kobyly, ale aj Malých Karpát, ktoré nesedia s plánmi...výrub je už teraz  o 40% vyšší, ako mal byť. Ako je to možné ?rovno píšem u nás  ilegálne, lebo je to ilegálne, Ak by človek zašiel do legislatívny nazvanej štátne lesy ,teda naše všetkých!  zaplače!  Taký binec a preohryzectvo neschopné vstať od stola a nastoliť kontrolu obyčajných rangerov akí sú v lesnom hospodárstve každej krajiny husto zastúpení, toto sa nebude diať masovo! tvrdím, že mafiánstvo lesníctva sa rozrástlo ako Hydra že už ani sami nevedia na príslušnom  úrade v krajských mestách  , čo kde a kedy je koho!  My sme to skúsili, a po záhorácky nám povedali: A co vás po tem?! Nešťúrajte!
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...