LIMITOVANIE MNOŽSTVA ODPADU ULOŽENÉHO NA SKLÁDKE V MESTE SENEC...


Hosť

#1

2016-11-07 11:48

Lebo mi zalezi na tom, v akom prostredi budem vychovavat svoje deti ... a preto, ze kto by chcel zit na smetisku ....

Hosť

#2

2016-11-07 11:53

Nechcem ja a ani moja žena žiť na smetisku a v smrade.

Hosť

#3

2016-11-07 14:18

Záleží mi na tom čo tu zanecháme našim deťom
a veľa z toho nášho voľakedy krásneho a pokojného mesta
tu už aj tak nezostalo...
marek

#4

2016-11-08 07:27

utopíš sa v bordeli človek!!!


Hosť

#5

2016-11-08 10:04

Bo toho Kvála uz treba zastavit.Co nevidi co podpisuje?Zo Senca chce mat toxicku skladku?Co nase deti?Tie skladky technicky ani technologicky nesplnaju zakladne kriteria a normy.Vsetok bordel z nich presakuje do spodnych vod.To je nepripustne!

Hosť

#6

2016-11-08 10:07

Čistota ovzdušia pre našu mladú generáciu !
Obyvatel

#7

2016-11-08 13:04

Je az smiesne ,  ze vraj nebol povod zapachu identifikovany. Ale stretavam sa aj s tym , ze ma sami sencania presviedcaju , ze im tam nic nesmrdi. Zrejme zo strachu o upadok ceny ich nehnutelnosti , ci celej lokality. 

Ale ako pozeram , tak podla poctu to nevadi ani jednemu celemu panelaku. Na nejednotnosti to opat zlyha.


Hosť

#8

2016-11-08 19:59

Lebo dovod tejto peticie je opodstatneny. Zapach dobre poznam, siri sa pravidelne a velkou casto mesta Senec a severneho okolia. A odporucam navstevu konkretneho smetiska. A nie len po administrativnu budovu, ale prechadzku az hore na kopec. Obrovsky kopec tvoreny odpadkami, neznesitelny zapach a este neznesitelnejsie obcasne zavany zapachu, pochadzajuce z odvetravacich otvorov kopca, ktore doslova vyvolavaju zvracanie. Ak ma byt toto normalne a este k tomu "dedicstvo" pre nasich potomkou, tak sa podme vsetci hambit do kuta. Su krajiny, ktore dokazu separovat a spracovat ako druhotne suroviny viac ako 50% odpadu. Preto, lebo chcu. A my chceme tiez. Tie obrovske peniaze, ktore inkasuje majitel takejto skladky, by sa dali investovat do spracovania. Ale to by nemohol byt majitel sukromna osoba, ale stat. Odporucam to zakomponovat do peticie, pripadne vytvorit dalsiu s tymto zamerom. S radostou ju podpisem.

Hosť

#9

2016-11-15 09:07

Okrem toho,ze do mesta skladka nepatri,p, povazujem mesto Senec za rekreacnu oblast,nie len pre Sencanov,Bratislavcanov ,ale aj oblubenym letoviskom cudzincov.Mesto svojou vyhodov ,ze ma jazera,ktore ma chranit,ziskalo mnozstvo penazi od turistov,podnikatelov ale aj z EFondov.Ak skladka sa bude realizovat,tak Sencania ,prepacte mi za vyraz ,potom v Senci "skape pes" smutne,ze si to nevedia kompetentni politici,co maju na jazerach chaty uvedomit...drzim palce

Hosť

#10 Re:

2016-11-15 09:20

#9: -  

 Kvalo pan velkomozny Kvalenca/Senca/ jeho blahorodie sa tak rozhodlo....


Hosť

#11

2016-11-15 09:59

Zijem tu dost dlho najprv smrdelo smetisko a kafileria a tetaz uz 2 rok bioplynka a mnozstvo odpadu zvazany do našho mesta a dokedy aj my občania mame pravo žit v čistom prostredi

Hosť

#12

2016-11-15 14:16

Je neúnosné aby jedno kúpeľne mesto ako je Senec bolo zamorené smradom na celý Senec hanbím sa keď sa ma znami pýtajú čo to v Senci smrdí!!!!a nie je to raz za čas stalo sa to súčasťou bez preháňania to začína byť dôvod že uvažujeme odsťahovať sa!!!!
Smradoch

#13 Re:

2016-11-15 14:21

#11: -  

Presne tak.Kafileriu nahradili skladkou. Ved preco by v turisticky vyhladavanom meste nemalo byt nieco co si turista sebou odnesie. Puch a smrad ktory sa prediera vsade. Rozumna lokalita skladky tomu este napomaha. Ved najcastejsie fuka severny severozapadny tak aby sme si to vedeli naplno vychutnat.