Petícia proti zatvoreniu interného oddelenia v NsP Ilava

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti zatvoreniu interného oddelenia v NsP Ilava.


Hosť

#1

2016-10-16 12:00

sú to služby pre tento region a ich zrušením sa nedostanú k tím pre ktorých boli zriaďovane, dosť že sa porušili ostatné oddelenia. A čo pacienti ???v prípade ochorenia budú pendlovať medzi nemocnicami ,a kto to nezažil na vlastnej koži tak vôbec nechápe čo to je. tu netreba hľadieť na tabuľky alebo nejaké iné ukazovatele tu ide o človeka ..

Hosť

#2

2016-10-19 08:47

Sme dôchodci a v pripade nahleho kolapsu je to najbližšia zachrana a nie aby si nas presuvali vzhladom k nedostatku volnych miest medzi TN a PB,alebo rovno na konečnu......




Hosť

#3

2016-10-19 09:56

Lebo si neviem predstaviť, kde budeme všetci chodiť? A čo tie okolité dediny, ľudia, deti, čo sme už naozaj ako tie smeti? Vyhodiť, zakopat? Aj tak, čo ostalo z tej nemocnice?je to hanba a smutné, že už na chorých ľuďoch nezáleží!!!!! Teraz sú zdraví, čo rozhodujú o zatvorení, ale čo potom, keď budú chorí? Hm, vlastne, tí pôjdu mimo naše hranice, tak kašlú na nás ostatných .

Hosť

#4

2016-11-03 06:16

Ani nám sa nepáči takýto postup, máme skúsenosti z pohotovostí v TN a tie sú nie moc dobré. Sme za zachovanie interného oddelenia v Ilave
Laštek

#5

2016-11-04 16:09

Na rôzne akcie a zbytočné podujatia peniaze sú,ale na podstatnú vec ako je zdravotná starostlivosť,na to nie je nikdy

ani euro naviac.Nie všetci ľudia majú autá a možnosť dostať sa do Trenčína alebo Pov.Bytrice.A už niekto z "kompetentných"

čakal na sanitku tri až štyri hodiny,pokiaľ prišla? Ilava má veľmi veľa spádových obcí,som zvedavá,či to bude pre štát

lacnejšie všade posielať sanitky po pacientov. Je to veľmi zlé rozhodnutie a vedenie mesta by sa malo zasadiť za to,aby bola Ilavská nemocnica  schopná ošetriť čo najviac pacientov. Jednoznačne som zásadne proti zrušeniu.


Hosť

#6

2016-11-08 15:19

Myslim, že už je to vrchol drzosti a neohľaduplnosti voči ľuďom, aby museli bojovať za nemocničné oddelenia. Pacient je v súčasnosti = len počet výkonov

Absolutná ignorancia hodnoty ľudského života a kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti!!!
Andrea Uváčiková

#7

2016-11-22 08:58

Aj napriek tomu, že moja online petícia mala pekných 222 podpisov a ľudia sa podpisovali aj na iných miestach, nestačilo to a interné oddelenie v Ilave bude od 30. Novembra zatvorené. Tisíce ľudí to bude stáť zdravie. Starým ľuďom to sťaží alebo úplne znemožní prístup k akútnej zdravotnej starostlivosti. Je mi to ľúto. A ďakujem všetkým, ktorí sa podpísali. http://nasapovazska.sme.sk/c/20386143/interne-oddelenie-nakoniec-predsa-konci.html