Výzva občanov Slovenskej Vláde a parlamentu SR

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Výzva občanov Slovenskej Vláde a parlamentu SR.


Hosť

#51

2016-09-29 18:57

Lebo su tam veci, s ktorymi sa viem stotoznit , hlavne arogancia moci aku predvadza vladna garnitura, je uz neunosna.

Hosť

#52

2016-09-29 22:18

Verím v zákon zachovania energie.
Výgrcok

#53 Slovensko je mafiánsky štát

2016-09-29 22:20

A nechcem to tolerovať ani ho priživovať , ani pasívne, preto je najvyšší čas rozpútať beštiálne čistky v súdnictve a prokuratúre a tajných službách, spustiť beštialne reformy v školstve , zdravotníctve a  ale začať sa musí novým volebným systémom a novým volebným poriadkom ,...hlavne zbesilo a beštiálne a bez falošnej kolegiality...lebo je už dávno po dvanástej ,...

 


Hosť

#54

2016-09-30 10:39

Za lepší život všetkých ľudí, za zdravú prírodu, za nerozkrádanie prírodného bohatstva a slovenskej pôdy, za spravodlivosť, za rodinné hodnoty. Tak by mala vláda, mala pracovať.

Hosť

#55

2016-10-04 10:42

Obsah petície to povedal za mňa.. NEZNÁŠAM NESPRAVODLIVOSŤ!!!

Hosť

#56

2016-10-05 13:20

Lebo sa stotožňujem s ňou v každom bode a keby bola možnosť ešte by som tam niekoľko svojich myšlienok pridal ktoré mi tam chýbajú....ďakujem aspoň za to :/ nespokojný občan dúfam že ešte slov. republiky !!!

Hosť

#57

2016-10-09 16:55

Demokracia na Slovensku nefunguje. Štát si neplní poriadne svoje funkcie -zákonodárnu, výkonnú moc, súdnu moc. Polícia nepomáha ani nechráni. Občania sú tretie desaťročie od prevratu udržiavaní v permanentnej chudobe. Dôchodcovia sú okrádaní tzv. násilnou "solidaritou" a ich podiel na priemernej mzde klesol už na 42 % na druhej strane profitujú úzke skupiny ľudí ako sú politici a to od úrovne obce až po najvyššie funkcie, profitujú tzv. umelci apod. manažéri štátnych podnikov apod. Cenzúra funguje na každom kroku. ľudia sa boja vyjadriť , aby neprišli o prácu atď.

Hosť

#58

2016-10-09 18:22

Lebo sa mi vôbec nepáči kam naša vlasť smeruje a k čomu smeruje. Pretože sa mi nepáči, že sme uplne v područí Berlína, Bruselu, Washingtonu a zločineckej organizácie NATO!

Hosť

#59

2016-10-19 15:48

Pretože už sa nemôžem dívať na tento prehnity a skorumpovaný parlament a prehnite a zlihavajuce kontrolné orgány.