Výzva občanov Slovenskej Vláde a parlamentu SR

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Výzva občanov Slovenskej Vláde a parlamentu SR.


Hosť

#1

2016-09-27 21:05

Pretože chcem žiť v slobodnej krajine.V krajine,kde právo a spravodlivosť platia rovnako pre všetkých.V ktorej štát a vláda
slúžia občanom a nie naopak.Nechcem žiť v štáte v ktorom vláda
nerešpektuje práva opozície,kde vláda a jej ministri na čele
s premíérom kryjú zlodejov,podporujú korupciu a rozkrádanie nášho štátu.

Hosť

#2

2016-09-27 21:07

Je mi zle z toho, čo táto vládna garnitúra stvára a toto je to najmenej, čo momentálne môžeme všetci spraviť. Dúfam, že nezostane len pri tom a Smer sa konečne odoberie do večných lovíšť...

Hosť

#3

2016-09-27 21:08

Nepáči sa mi, kam smerujeme.

Hosť

#4

2016-09-27 21:17

Súhlasím so všetkými požiadavkami petície a pridal by som ešte ďalšie, tvrdšie: 1) Okamžitú demisiu predsedu vlády SR, ktorý svojou nečinnosťou podporuje zreteľnú a rozsiahlu korupciu na najvyšších miestach vo vláde a sám je z nej podozrivý. 2) Vypísanie predčasných volieb. 3) Odpolitizovanie Policajného zboru SR, vyšetrovateľov, prokuratúry a súdnictva prijatím novelizovaných zákonov a personálnych zmien najneskôr do konca roku 2017. 4) Odvolanie alebo demisiu generálneho prokurátora SR. 5) Ustanovenie špecializovaného vyšetrovacieho tímu nezávislého od politických strán pre dôkladné vyšetrenie korupčných káuz spojených s najvyššími predstaviteľmi (aj bývalými) Slovenskej republiky - kauza CT, kauza Gorila, kauza Bašternák, kauza Alobal, kauza Váhostav a ďalšie.

Hosť

#5

2016-09-27 21:19

Koniec arogancie moci.

Hosť

#6

2016-09-27 21:25

Táto vláda mafiánov, zlodejov a bezcharakterných kreatúr škodí našej krajine. Už je načase ju odvolať a zlodejov potrestať

Hosť

#7

2016-09-27 22:01

Pretože nie iba teraz ale celé roky čakám, že sa konečne ľudia zobudia zo zlého sna...ale musel sa nájsť niekto, kto ľudí dokáže prebrať z letargie. A som šťastná, že to boli správni ludia z opozície, a teraz i bežní obcania, znami umelci...len ma veľmi mrzi, že nás nie je viac, a chýba mi tu mládež o ktorú tu ide podstatne najviac. Akoby sa ich to netykalo...Pri "nežnej" to boli hlavne študenti a neviem kde sú teraz...to mi je ľúto.

Hosť

#8

2016-09-27 22:16

Podpísala som aodoslala,lebo chcem pre svoje deti a vnúčata lepšiu budúcnosť,abynemuseli utekať z vlastnej krajiny.

Hosť

#9

2016-09-27 22:25

... lebo už stačilo. Mám ale obavy, že petíciami to nepojde. Pomôžu len masové demonštrácie.
Monec
Hosť

#10

2016-09-27 22:44

Politikov si voľakedy objednali občania na zabezpečenie a spravovanie verejnej služby v prospech občanov. Politici zneužili svoje právomoci na absolútne ovládanie svojich živiteľov. Totálne prevzali kontrolu a právomoci nad všetkým obyvateľstvom ktoré ich platí tak, ako si oni určia. Z niekdajších PAHOLKOV a služobníkov sa stali otrokári !

 


Hosť

#11

2016-09-27 23:02

Máme vlastný štát. Ako si ho spravujeme a budeme spravovať, taký je a bude. Nikto iný nám na Slovensku poriadok neurobí. Musíme si ho urobiť sami. Treba už konečne prestať kradnúť, korumpovať a klamať na najvyššej štátnej úrovni. Ryba smrdí vždy od hlavy. Potrebujeme skutočnú demokraciu, rozumných politikov a sebavedomý národ. Urobme si zo Slovenska civilizovanú krajinu: slušnú, modernú a sociálnu.

Hosť

#12

2016-09-27 23:27

Podpisal som peticiu na kolko nesuhlasim z tym otrokarskym zivotom ktory zijem nie len ja ale aj 1 000 000 ludi na Slovensku.

Hosť

#13

2016-09-27 23:46

Súhlasím vo všetkých bodoch

Hosť

#14

2016-09-28 02:56

Je za daného stavu, v akom zúfalom stave sa Slovensko nachádza, potrebné niečo komentovať? Kedy sa konečne prebudí tzv. "svedomie národa" - spisovatelia, novinári, umelci, lekári, stredoškoláci, ale najmä VYSOKOŠKOLÁCI ??? /Viď. rok 1989/

Hosť

#15

2016-09-28 05:10

Súhlasím s názorom autora. Pridala by som aj konkrétne termíny, dokedy sa majú jednotlivé body uskutočniť. Držím nám palce.

Hosť

#16

2016-09-28 05:14

Treba odstíhať korupčníkov s politickým krytím. Petíčné právo pri súčasnom absolútnom ovládaní štátu "našimi" ľuďmi pod vedením Fica je kľúčové pri vyvíjaní tlaku na zmenu a odstúpenie generálneho a špeciálneho prokurátora, predsedníčky ústavného súdu a šéfa SIS, malo by to viesť k demisii vlády.

Hosť

#17

2016-09-28 05:37

Je to správne konanie. Už tých kauz vlády je dosť. Len nechápem Slovákov ako môžu voliť smer

Hosť

#18

2016-09-28 06:09

lebo som starodôchodca, vyznávač Masarykovej doby!

Hosť

#19

2016-09-28 06:10

lebo s každou vetou petície úplne súhlasím!!!!!

Hosť

#20

2016-09-28 06:41

Súhlasím so všetkým čo bolo v petícií napísané.

Hosť

#21

2016-09-28 06:44

Ľuďom treba vrátiť hodnoty a dôstojnosť, ktoré sa vďaka nešťastne zvoleným politikom neskutočne korumpujú...ďakujem, že sa nevzdávate :)


Hosť

#22

2016-09-28 06:45

Lebo chcem zit v pravnom state, kde sme si vsetci rovni nie len pred bohom, ale aj pred zakonom, aby sa ma raz moje deti a moje vnucata nespytali, ze co som im tu zanechal, a neutekali za pravdou, pracou a lepsim zivotom do cudziny, ze co som spravil pre to, ze slusny clovek je ten, co je postihovany, sikanovany a smiesny, lebo nekradne, nie je lump, a neklame.
www

#23

2016-09-28 06:53

A čo tak prešetriť protiústavné rozdelenie Československa?

 


Hosť

#24

2016-09-28 07:30

lebo sa tu neuveritelne kradne.........

Hosť

#25 Re:

2016-09-28 07:37

#4: -  

 Súhlasím, všetky tieto body je potrebné pridať k ostatným! Situácia slušných ľudí na Slovensku je neúnosná už dávno, už dávno sa mal preliať náš hnev a zmiesť všetkých parazitov do kanála, kam patrí tento ľudský odpad, čo sám seba nazýva vrcholnými predstaviteľmi národa. S týmto označením sa dá súhlasiť jedine v zmysle - áno, je to VRCHOL arogancie moci, nadutosti, zlodejstva, klamstva, pohŕdania skutočnými hodnotami a slušnými ľuďmi, ktorí nepatria do zoznamu vyvolených na povestnej Ficovej A4- ke:  ROBÍME PRE ĽUDÍ - NA TEJTO A4 JE ICH ZOZNAM. Toto sú paraziti na tele národa, toto je hanba Slovenska, predvádzajúca sa pred svetom v oblekoch na mieru a nablýskaných limuzínach. O to lepšie ich bude vidno, keď príde čas zúčtovania. Čas oddeľovania zrna od pliev, čas, kedy sa, parafrázujúc bibliu "jeden vezme a druhý ponechá"!!!