Za okamžité zastavenie výrubov stromov na celom Slovensku

Za okamžité zastavenie výrubov stromov na celom Slovensku / Oznamy / Očakávaná reakcia z Ministerstva životného prostredia / Komentáre


Hosť

#1

2016-07-09 13:20

Este na zaciatku spustenia tejto peticie, som sa pytal, ci je to ok, ked formular neumoznuje uviest adresu, ktora ma byt podla Peticneho zakona uvedena. Nedostal som vsak odpoved. Skoda, ze ste to neoverovali skor. Tak hadam sa podari ziskat dostatocne mnozstvo podpisov aj v papierovej podobe, ale bude to tazsie.

Hosť

#2

2016-07-09 14:50

Tak ministerstvo spochybňuje podpisy. A nieje to práve ministerstvo,,resp pán minister ktorý by mal sam od seba konať a to bez ohľadu petície ? Na čo je štátu, alebo občanom tákýto človek ? Pán minister už asi zabudol, že práve on má precovať pre občanov Slovenska a nie občania neho.


Hosť

#3

2016-07-09 15:53

Prosím zašlite mi papierovú formu petície. Podpíšem ju a zasadím sa o to aby ju podpísali aj ďalší. Ďakujem.

Hosť

#4

2016-07-09 16:15

Žiaľ je typické pre túto vládu a ich podriadených, že radšej budú hľadať chyby ako konať v dobro národa a štátu!

Hosť

#5

2016-07-09 17:09

poslite nam, prosim, info, kde sa da stiahnut peticny harok a pomozeme so zberom podpisov!


Hosť

#6

2016-07-09 19:04

To isté sa stalo v Trenčíne - petícia proti spoplatneniu parkovania - napriek 6000 podpisov uznali len 2 000 a poslanci zákon
schválili.

Hosť

#7

2016-07-10 07:34

Ahoj, dajte si pozor aby ste neskoncili ako ked sa pokusali zaregistrovat stranu SEN.
Po nazbierani vyse 10000 podpisov im ti zamietli pretoze udajne poizili skartovane obcianske preukazy.
Kde by sa dobrovolnici dostali k takymto informaciam ?
Drzte sa, ale myslim si ze zatlkanie klincov do kmenov stromov by proti vyrubu pomohlo viac.
S pozdravom Tibor

Hosť

#8

2016-07-10 07:41

Zdavim, ak by ste raz spravili peticiu v BA na nam. SNP tak garantujem tisicku podpisov určite
julianet

#9

2016-07-10 08:33

Dobrý deň, myslím si, že s touto petičnou stránkou nebývajú problémy http://www.changenet.sk/ - možno by stálo za pokus vytvoriť petíciu tam a osloviť všetkých podpísaných o opätovné podpísanie online. Držím palce!


Hosť

#10

2016-07-10 19:50

Tak predchádzajúca infomrácia bola že SPĹŇA, teraz to už neplatí? Ako to vlastne je?

Hosť

#11

2016-07-11 11:02

;prajem zdar......aj keby sa unas zachovali stromy....zmenilo by to nieco??? aa co bod navratu...???

Hosť

#12

2016-07-11 12:53

Sochybnuju ze ludia potrebuju stromy?je jedno aj keby 600 ludi to len podpisalo kazdy aj dieta vie ze strom je dolezity a v mestach ani nehovorim. Uz len prejst centrom ked je 35 v tienu je na infarkt... auto parkovat na slnku a sadnut si dnu detto kazdy tien kde je ludia vyuziju a tam hore potrebuju peticie?? Rada by som videla kam chodia travit cas ty uradnici ci na beton alebo do zahrady so zelenou ci ich decka dovolenkuju na betone alebo trave a pod stromom si polihuju... ja toto nepochopim.

Hosť

#13

2016-07-11 22:33

..čudovala som sa,že nie je harok v pdf..
duufajuuc,že už platii aj taato forma..držím palce

Hosť

#14

2016-07-18 19:20

Táto vládna mašinéria sa správa k životnému prostrediu horšie ako pred 89-tym bolševik. Dúfam že v budúcej (inej) vláde budú normálni ludia, pretože nikto normálny nemôže dopustiť aby sa devastovala príroda na Slovensku tak ako sa to robí v súčastnosti.


Hosť

#15

2016-07-26 17:29

Dobry den pani Halatova,

mrzi ma, ze cesta elektronickou peticiou bola istym sposobom neuspesna. Chcela by som sa spytat, ci sa neuvazuje nad tym, ze by sa pripravila akcia podobnym sposobom ako je ja napriklad akcia "den narcisov". To znamena, ze v jednom dni by sa zbierali podpisy po celom slovensku. Myslim si, ze je potrebne tuto temu dostat do sirsieho okolia. A hlavne tu ide o to, ze ludia na dedinach sa boja, ze podpisom sa nebudu moct dostat k palivovemu drevu. To uvadzam len ako konkretny a realny pripad z mojho okolia. Preto som presvedcena, ze hromadnym spustenim osvety uz spomenutym sposobom moze byt jednou z dobrych ciest ako posunut tento problem na verejnost. Dakujem za odpoved.
S pozdravom

Danova Maria
Ana S.

#16 Výrub stromov

2016-09-22 11:10

Dobre tak sa pokúsim vytlačiť hárok a dám popodpisovať. Komu a kde to mám potom poslať...

Ďakujem




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...